Reklama

Přivýdělek a 2 měsíční miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenik22
Stálice 64 příspěvků 20.02.18 08:00
Přivýdělek a 2 měsíční miminko

Zdravím,
chtěla bych se zeptat. Jsem těhotná, termín mám v červnu. Přivydělávám si roznosem novin. O prázdniny mě zastoupí sestra, ale od září bych chtěla opět roznášet. Noviny ale musí být roznesené do půl 8 ráno a malému v září budou dva měsíce a kousek.
Teď tedy má otázka. Vzít malého sebou do kočárku nebo ho nechat raději od někoho doma pohlídat? Roznos mi trvá 2 a půl hodiny. Přítel bohužel dělá jen noční směny, takže hlídat by musela buď moje nebo jeho maminka. Nebo je to ještě na nějaký přivýdělek brzy a měla bych být s malým?
Ale zas se mi nechce přivýdělek odmítnout. Jsou to korunky navíc.
Děkuji za každý názor či radu :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6520 příspěvků 33 inzerátů 20.02.18 08:07

Musíš vyzkoušet…třeba to zvládneš, s kočárkem či nosítkem, třeba bude dítě náročné a nepůjde to s ním…

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31648 příspěvků 20.02.18 08:09

Klidne v kocarku. Ja s druhym chodila od konce 6 nedeli :)

-Sára
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 20.02.18 08:09

Já u prvního toho zvládla fakt moc.byl hodne miminko. Teď u třetího jsem ráda když se převlecu z pyzama :mrgreen:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 20.02.18 08:10

Podle mě to teď nenaplanujes :D když budeš mít třeba nespavce, pochybuji, že ráno vstanes a budeš schopná rozvážet noviny :D já jsem si to taky malovala jako Hurvínek válku. Jestli venku nebude nějak škaredě, nebo moc zima, taková ranní procházka mimču jen prospěje :)

lenik22
Stálice 64 příspěvků 20.02.18 08:17

Dobře, moc díky. Neuvědomila jsem si, že hodně záleží jaký malý bude a jaká bude situace. Je fakt, že když se nevyspim, tak to bude asi s roznášením mazec. No tak vyzkouším a uvidíme :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 08:47

@lenik22 Taky roznáším, ale letáky. Nevýhoda oproti tobě, že je jich hodně a natahám se. Výhoda, že můžu jít kdykoli během dne. To ráno by pro mě bylo vražedné, oni mi ty noviny taky pořád nabízejí (jedna firma), ale to bych nedala. Jinak jsem roznášela až do 9. měsíce a pak jsem měla „leháro“ a začala až měl prcek 14 dnů. Ono si odskočit na 2 hodinky není špatné. Bylo to v pohodě (i když po CS tahat tu tunu bylo horší, ale šlo to), bych řekla, že čím větší dítě, tím je to horší, novorozeně je takové nenáročné :lol: Teď má přes rok a už se musím vypařit nenápadně, jinak by řval, ale naštěstí hlídá moje mamča a tu má rád, tak se rychle zklidní. Se svým tatínkem být třeba vůbec nechce :(

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 20.02.18 08:48

@lenik22 Pořiď si šátek a roznášet můžeš v klidu :kytka: Můj syn by třeba v kočárku vůbec nevydržel.

Tunrida
Hvězda diskuse 47429 příspěvků 20.02.18 09:05

A to je každý den nebo kolik dní v týdnu? Tvoje nebo manželova maminka bydlí s vámi?

lenik22
Stálice 64 příspěvků 20.02.18 09:17
@Tunrida píše:
A to je každý den nebo kolik dní v týdnu? Tvoje nebo manželova maminka bydlí s vámi?

Ano, maminka bydlí s námi v jednom baráku. Takže hlídání problém nebude. Raději bych ale malého brala sebou. Ovšem pokud to nepůjde, tak jo budu muset nechat doma :) Případně roznos úplně odřeknu. Ale to už je opravdu krajní řešení. Ráda bych si přivydělávala.

Tunrida
Hvězda diskuse 47429 příspěvků 20.02.18 09:19
@lenik22 píše:
Ano, maminka bydlí s námi v jednom baráku. Takže hlídání problém nebude. Raději bych ale malého brala sebou. Ovšem pokud to nepůjde, tak jo budu muset nechat doma :) Případně roznos úplně odřeknu. Ale to už je opravdu krajní řešení. Ráda bych si přivydělávala.

No a jak často to je? Vychází mi to na budíček tak ve 4 ráno. Připrav se každopádně na to, že si na takové vstávání dítě zvykne :lol:

lenik22
Stálice 64 příspěvků 20.02.18 09:19

@Tunrida
Roznos je bohužel 6 dní v týdnu.

lenik22
Stálice 64 příspěvků 20.02.18 09:21

@Tunrida
Přesně tak, vstávání brzy a i to, že si malý zvykne je mi jasné :roll: No ještě mám čas na rozmyšlenou…

Tunrida
Hvězda diskuse 47429 příspěvků 20.02.18 09:22
@lenik22 píše:
@Tunrida
Přesně tak, vstávání brzy a i to, že si malý zvykne je mi jasné :roll: No ještě mám čas na rozmyšlenou…

No uvidíš, třeba se objeví i něco jinýho.

lenik22
Stálice 64 příspěvků 20.02.18 09:22

@sladke-mameni Šátek mám v plánu. Jen je otázka, zda se malému v něm bude líbit. Ono je pravda, že teď dopředu je těžké plánovat.

Příspěvek upraven 20.02.18 v 09:28

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >