Přivýdělek a 2 měsíční miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenik22
Stálice 64 příspěvků 20.02.18 08:00
Přivýdělek a 2 měsíční miminko

Zdravím,
chtěla bych se zeptat. Jsem těhotná, termín mám v červnu. Přivydělávám si roznosem novin. O prázdniny mě zastoupí sestra, ale od září bych chtěla opět roznášet. Noviny ale musí být roznesené do půl 8 ráno a malému v září budou dva měsíce a kousek.
Teď tedy má otázka. Vzít malého sebou do kočárku nebo ho nechat raději od někoho doma pohlídat? Roznos mi trvá 2 a půl hodiny. Přítel bohužel dělá jen noční směny, takže hlídat by musela buď moje nebo jeho maminka. Nebo je to ještě na nějaký přivýdělek brzy a měla bych být s malým?
Ale zas se mi nechce přivýdělek odmítnout. Jsou to korunky navíc.
Děkuji za každý názor či radu :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6308 příspěvků 28 inzerátů 20.02.18 08:07

Musíš vyzkoušet…třeba to zvládneš, s kočárkem či nosítkem, třeba bude dítě náročné a nepůjde to s ním…

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31558 příspěvků 20.02.18 08:09

Klidne v kocarku. Ja s druhym chodila od konce 6 nedeli :)

-Sára
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 20.02.18 08:09

Já u prvního toho zvládla fakt moc.byl hodne miminko. Teď u třetího jsem ráda když se převlecu z pyzama :mrgreen:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 20.02.18 08:10

Podle mě to teď nenaplanujes :D když budeš mít třeba nespavce, pochybuji, že ráno vstanes a budeš schopná rozvážet noviny :D já jsem si to taky malovala jako Hurvínek válku. Jestli venku nebude nějak škaredě, nebo moc zima, taková ranní procházka mimču jen prospěje :)

lenik22
Stálice 64 příspěvků 20.02.18 08:17

Dobře, moc díky. Neuvědomila jsem si, že hodně záleží jaký malý bude a jaká bude situace. Je fakt, že když se nevyspim, tak to bude asi s roznášením mazec. No tak vyzkouším a uvidíme :D

Anonymní  20.02.18 08:47

@lenik22 Taky roznáším, ale letáky. Nevýhoda oproti tobě, že je jich hodně a natahám se. Výhoda, že můžu jít kdykoli během dne. To ráno by pro mě bylo vražedné, oni mi ty noviny taky pořád nabízejí (jedna firma), ale to bych nedala. Jinak jsem roznášela až do 9. měsíce a pak jsem měla „leháro“ a začala až měl prcek 14 dnů. Ono si odskočit na 2 hodinky není špatné. Bylo to v pohodě (i když po CS tahat tu tunu bylo horší, ale šlo to), bych řekla, že čím větší dítě, tím je to horší, novorozeně je takové nenáročné :lol: Teď má přes rok a už se musím vypařit nenápadně, jinak by řval, ale naštěstí hlídá moje mamča a tu má rád, tak se rychle zklidní. Se svým tatínkem být třeba vůbec nechce :(

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1425 příspěvků 20.02.18 08:48

@lenik22 Pořiď si šátek a roznášet můžeš v klidu :kytka: Můj syn by třeba v kočárku vůbec nevydržel.

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 46020 příspěvků 20.02.18 09:05

A to je každý den nebo kolik dní v týdnu? Tvoje nebo manželova maminka bydlí s vámi?

lenik22
Stálice 64 příspěvků 20.02.18 09:17
@Tunrida píše:
A to je každý den nebo kolik dní v týdnu? Tvoje nebo manželova maminka bydlí s vámi?

Ano, maminka bydlí s námi v jednom baráku. Takže hlídání problém nebude. Raději bych ale malého brala sebou. Ovšem pokud to nepůjde, tak jo budu muset nechat doma :) Případně roznos úplně odřeknu. Ale to už je opravdu krajní řešení. Ráda bych si přivydělávala.

Hvězda diskuse 46020 příspěvků 20.02.18 09:19
@lenik22 píše:
Ano, maminka bydlí s námi v jednom baráku. Takže hlídání problém nebude. Raději bych ale malého brala sebou. Ovšem pokud to nepůjde, tak jo budu muset nechat doma :) Případně roznos úplně odřeknu. Ale to už je opravdu krajní řešení. Ráda bych si přivydělávala.

No a jak často to je? Vychází mi to na budíček tak ve 4 ráno. Připrav se každopádně na to, že si na takové vstávání dítě zvykne :lol:

lenik22
Stálice 64 příspěvků 20.02.18 09:19

@Tunrida
Roznos je bohužel 6 dní v týdnu.

lenik22
Stálice 64 příspěvků 20.02.18 09:21

@Tunrida
Přesně tak, vstávání brzy a i to, že si malý zvykne je mi jasné :roll: No ještě mám čas na rozmyšlenou…

Hvězda diskuse 46020 příspěvků 20.02.18 09:22
@lenik22 píše:
@Tunrida
Přesně tak, vstávání brzy a i to, že si malý zvykne je mi jasné :roll: No ještě mám čas na rozmyšlenou…

No uvidíš, třeba se objeví i něco jinýho.

lenik22
Stálice 64 příspěvků 20.02.18 09:22

@sladke-mameni Šátek mám v plánu. Jen je otázka, zda se malému v něm bude líbit. Ono je pravda, že teď dopředu je těžké plánovat.

Příspěvek upraven 20.02.18 v 09:28

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Emma Smetana terčem podvodníků: Zneužili její tělo pro 30 kilogramů

Emma Smetana se nestačí divit. Díky svým fanouškům se dozvěděla, že je tváří... číst dále >

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Články z Ona Dnes

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama