Klidový režim 27

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
33
21.5.22 17:11

Klidový režim 27

Ahoj holky polezela sem si dva dny v nemocnici tvrdlo mi břicho. Pustili mě domu na klidový režim dostala jsem antibiotika na vkládání, utrogestan 2× denně na polykání a magnosolv 2× denně a řekli klidový režim, co si pod tím mám představit jen na záchod a zpět nebo trosku mohu doma něco udělat za nějaký čas? Čípek mám psáno pastozne sakrální to nevim absolutně co znamená 😀 navíc sem se chtěla ještě zeptat mám po těch dávkách magnezia v kapackach o dost menší pohyby než před tím muže ro byt tím Magnezkem? Díky moc za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16286
21.5.22 18:50

Tak menší pohyby budou určitě magneziem. jinak bych primárně ležela minimálně do doby dobrání antibiotik. Pak stejně půjdeš na kontrolu, tak se domluv na dalším postupu s lékařem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
21.5.22 18:53

@nozu opravdu to tím muže byt? Já sem si to myslela cítím ho ale není takový jako vždycky, jak kdyby byl unavený 😀 Jasne antibiotika mám na 7 dni tak uvidíme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16286
21.5.22 18:58

@Anet1308 jasně. vždyť magnezium se běžně používá na zklidnění, na uvolnění svalů. Já ho dávám občas dětem, když jsou vynervované před testy ve škole, aby se jim klidněji spalo. Důležité je, že pohyby cítíš. A s postupujícím těhotenstvím jsou děti v břiše méně aktivní, protože tam mají méně prostoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19844
21.5.22 19:12

Tvl lidi, ptejte se osetrujiciho lekare primo tam, nebo se nam tady ty kristalove koule zavari…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
21.5.22 19:47

@Lucie_Sx uklidni se prosimte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
21.5.22 19:50

@Lucie_Sx já už sem na tohle fakt alergicka abych pravdu řekla, proč se vyjadřuješ když Te to se.. nevíš o tom nic doktor byl na půl Ukrajinec a sotva sem mu rozumela, nsvic sem chtěla vědět i vlastní zkušenost, jestli je to opravdu tam striktní nebo ne. Kristalova koule typicky diskuzní prihloupli kecy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19844
22.5.22 02:35
@Anet1308 píše:
@Lucie_Sx já už sem na tohle fakt alergicka abych pravdu řekla, proč se vyjadřuješ když Te to se.. nevíš o tom nic doktor byl na půl Ukrajinec a sotva sem mu rozumela, nsvic sem chtěla vědět i vlastní zkušenost, jestli je to opravdu tam striktní nebo ne. Kristalova koule typicky diskuzní prihloupli kecy

Ja jsem uplne v klidu, ale ty moc ne :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
22.5.22 06:24

@Lucie_Sx no já fakt ne, to mas pravdu protože mě tohle dokáže fakt vytočit. Úplně zbytečná jedovatost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat