Kloboučky Silverette - máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 17:11
Kloboučky Silverette

Zdravím ženy, chtěla bych se Vás zeptat zda některá z Vás má zkušenosti se stříbrnými kloboučky Silverette. Děkuji

Reakce:
Chumchalice
Kecalka 151 příspěvků 28.12.18 20:28

Já mám, fungují superne. Prilozila jsem pri rozkousanych bradavkach 2× a bylo mi lip. Hrozne jsem z kojeni mela strach, ptz s prvnim synem jsem mela strasne ragady a chtela kojeni ukoncit. Tehda jsem kloboucky neznala a trpela jsem fakt strasne :roll: u druheho jsem prikladala hydrogelove polstarky prvnich 14 dni, ty celkem pomahaly, ale jak jsem dala kloboucky, tak to bylo pri druhem kojeni uz znatelny rozdil. Mmch uz je nepotrebuji, kdyby mel nekdo zajem :)

Uyen
Nováček 2 příspěvky 02.01.19 21:23

Zdravim zenusky, kloboucky pouzivam a jsem s nima moc spokojena. Nosim je porad, dokud kojim. Rozhodne funguji :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >