Rostou zuby, zahleněný, nechce pít

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kaci89
Kecalka 300 příspěvků 23.12.18 13:33
Rostou zuby,zahleneny,nechce pit

Ahoj maminky jdu si pro radu, kdyz uz mi malej zacal zase normalne jist, tak je pro zmenu zahlenenej a zacaly mu rust zuby(byli jsme u doktorky).nicmene dneska mi nechce vubec um, nic. vypil od rana 240ml, stale place, protoze ma hlad ale jak mu to dam do pusiny tak rev, zkousela jsem lzickou, strikackou no nechce proste polykat pac ho boli asi i v krku, protoze kdyz polyka tak mu to jde z tezka. myslite, ze stavi kdyz aspon po troskach do nej neco dostanu? nebo jak rychle se dostavi dehydratace? jsou mu 3m a vazi 5kg diiiky vsem katka

Reakce:
lampicka11
Závislačka 3511 příspěvků 4 inzeráty 23.12.18 13:36

To je průšvih pokud takhle malé dítě nepije. Pokud nemůže polykat tak pohotovost

lampicka11
Závislačka 3511 příspěvků 4 inzeráty 23.12.18 13:54
@Kaci89 píše:
Ahoj maminky jdu si pro radu, kdyz uz mi malej zacal zase normalne jist, tak je pro zmenu zahlenenej a zacaly mu rust zuby(byli jsme u doktorky).nicmene dneska mi nechce vubec um, nic. vypil od rana 240ml, stale place, protoze ma hlad ale jak mu to dam do pusiny tak rev, zkousela jsem lzickou, strikackou no nechce proste polykat pac ho boli asi i v krku, protoze kdyz polyka tak mu to jde z tezka. myslite, ze stavi kdyz aspon po troskach do nej neco dostanu? nebo jak rychle se dostavi dehydratace? jsou mu 3m a vazi 5kg diiiky vsem katka

Myslím že v tomhle "věku " by mimco měli vypít 160ml/kg. Pokud to do něj fakt nedostaneš a nechce polknout spíš bych to netipovala jen k zubům. Syn 4mes. Je po zánětu průdušek :? 5hodin breku nestastneho a pak začal kašlat… Předtím mu nic nebylo…během pár hodin tohle :nevim: .
Tak že jeďte…

Kaci89
Kecalka 300 příspěvků 23.12.18 14:05

@lampicka11 160ml/kg jsem do nej nedostala nikdy,stejne pribiral a vse bylo ok.ted vypil 80ml takze za tri hodky mu zkusim dat znova a kdyz nic tak pojedem.jinak je v pohode,smeje se,zvatla tak ja nevim ach jo uz jednou jsem s nim na pohotovosti byla kdyz mi nejedl a tam mi jen rekli ze je zaplynatelej a ze mame vydrzet coz me zarazilo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >