Problém s kojením - nechce se přisát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vejull
Nováček 10 příspěvků 1 inzerát 21.12.18 15:28
Problém s kojením 123

Ahoj, malý 2 měsíce a 3 týdny..zřejmě se nám tlačí zoubek..do teď jsem normálně kojila..ale teď ho bolí dásně a nechce se přisát.. chce jen flašku.. samozřejmě už nemám tolik mléka abych odsala..takže musím dávat Sunar.. párkrát se mi podařilo ho ošidit..dala jsem mu flašku a pak se přisal.. večer se normálně přisaje a papa.. ale přes den chce někdy jen tu flašku..mám strach že už pak nebude chtít vůbec prso.. měla jste některá stejný problém?

Reakce:
pedigka
Ukecaná baba ;) 1798 příspěvků 21.12.18 16:08

Spíš si myslím, že když z tvých prsou není odběr, tak se mléko netvoří, pokud se netvoří a dítě má hlad, tak si vybere láhev, když MM je málo.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 2 inzeráty 21.12.18 16:12

mleko se tvori pri kojeni, cim vic kojis, tim vic se tvori, nejhur aspon odsavat, at se stimuluje, nemusi byt na celou davku, nekdo neodsaje nic. A nesvedci to o tom, jestli je nebo neni mleko, ja odsala max 60ml z obou prsou za pul hodiny, ale kojit bych mohla trojcata :) Kolik odsajes neznamena kolik mas mleka jako takoveho pri kojeni. Takze bud zkouset porad dokola a flasku nedat, on se chytne, nebo se priprav, ze bude uz jen flaska…zalezi co je pro tebe lepsi. Ja se svoji povahou bych nemela nervy a silu bojovat a vytrvat, jsou taci, kteri za kojeni bojuji horem dolem za cenu nervu apod..

Vejull
Nováček 10 příspěvků 1 inzerát 21.12.18 16:19

Ale on pije..to není že by ji chtěl celý den..ale tak 1-2× denně prostě to prso nechce ani vidět :D

rozand
Závislačka 4083 příspěvků 21.12.18 16:36

@Vejull No za chvili budete jen na flasce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >