Problém- nepije UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Micseb
Povídálka 17 příspěvků 20.12.18 22:49
Problém nepije UM

Ahojky může te mi poradit mám 11 měsíční dceru od narození je na UM ale asi 14 úplně odmítá mliko vadit hodně že už mliko nepije

Reakce:
Aduš8
Závislačka 3051 příspěvků 20.12.18 22:51

@Micseb já v 11 měsících odstavila úplně kojení, malý už to měl spíš na dumlání. A dle dotkorky úplně v pořádku, jen je důležitá pestrá strava a dostatek tekutin. :mavam:

Pocahonta
Kecalka 286 příspěvků 20.12.18 22:51

Nerostou jí zoubky? Nebo co třeba zkusit změnit značku? Co má jiného z mléčných výrobků?

Micseb
Povídálka 17 příspěvků 20.12.18 22:55

Má ráda sýry a hodně jogurty ale zoubky to nebudou máme už 8 zubů ven a na stoličky je brzo jináč mě dní úplně vše i normální krabicové mliko je ne UM máme nutrilon

Micseb
Povídálka 17 příspěvků 20.12.18 22:57

Sunar nechce po hip špatně kaka a po Hami se osypava

Pocahonta
Kecalka 286 příspěvků 20.12.18 23:04

Na klasické mléko je ještě brzy… Zkusila bych ještě třeba UM z DM a pokud ne, tak bych při nejhorším dávala plnotučné čerstvé mléko. Pokud by mi 11M dítě nechtělo pít UM, tak bych měla největší strach z nedostatku tekutin (pro obě děti bylo UM v tomto věku skoro to jediné, co pily).

Micseb
Povídálka 17 příspěvků 20.12.18 23:09

Zas jako čaj pije i vodu ona prostě jen odmítá UM nevím proč a značku sem nezměnila

Pocahonta
Kecalka 286 příspěvků 20.12.18 23:13

Děti měly také období, myslím kolem roku, kdy moc UM nechtěly. Přesto jsem nabízela (menší množství) a pak se chuť zase vrátila… Tak zkus třeba na chvíli nedávat a uvidíš. Pokud ti pije jiné tekutiny, tak bych se nestresovala. Násilím to do ní stejně nedostaneš.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1788 příspěvků 21.12.18 00:55

Ja jsem synovi delala caro. Zkusila bych do UM nebo voda a trochu obyc mlika.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >