kočárek

13.10.06 16:12

kočárek

rozhoduji se pro kočárek a jsem tedy dosti bezradná… prosím vás, jakou máte kdo zkušenost s kočárkem trend line - rider (polsko)? nechci za kočárek utratit majlant - zdá se mi, že se platí dosti za značku… díky za rady, typy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
13.10.06 22:30

kocarek

Ahoj, ten co se na nej ptas neznam. Ja mohu doporucit Inglesinu. Mam Libertu s nafukovacimi koly. Pouzivam 4 mesice a naprosto super! Hlavne to odpruzeni a ta korbicka je taky celkem prostorna. Kupovala jsem pres annonci za 2,5. Pak mam jeste bugaboo, ale ten byl drahy. Mam ho jako doplnkovy, protoze bydlim u metra kde neni bezbarierovy pristup a chci byt sobestacna. Nosim i v satku, ale do davu radeji ne… S bugaboo jdou v pohode sjizdet schody nahoru i dolu :-). Budu ho pak vyuzivat jako sportak.

• Nahlásit
  • Citovat
386
21.11.06 14:16

Ten kočárek, co se na něj ptáš taky vůbec neznám. Já mám Slalom od Jané a jsem 100% spokojená. Hluboká korbička, autosedačka, sporťák - vše na jednom podvozku, nafuk. kola, ruční brzda, otočné kolečko o 360… Až budeme mít druhý dítě, tak si určitě znovu koupím Jané. Teď v únoru se budeme pokoušet o další mimi, tak si koupím Quinny zapp - abych do metra tahala co nejmenší váhu. Jinak je ale Jané lehký kočárek. Takže promiň za chvalozpěv, ale jsem fakt spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
826
21.11.06 20:34

ja ho mam :) tedy skoro mame Trend line ranger… a zatim naprosta spokojenost.. nam proste vyhovuje… je dost dlouhy takze terezka tam ma porad spoustu mista, dobre se sklada i rozklada .. jinak neni to polsko ale nejaka firma z bruntalu…
odkud jsi? klidne pisni i sz nebo maila pokud mas nejake presnejsi otazky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama