Kočárek ABC DESIGN Salsa 4 Air

17.3.20 22:09

Kočárek ABC DESIGN Salsa 4 Air

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda nemáte někdo zkušenosti s tím to kočárkem. Vybírám první kočárek a jaksi jsem bezradná. Líbil by se mi, ale nevím jestli mi stačí korba 80cm. Termín mám v červnu. Kolečka, styl a vše okolo mi vyhovuje. Ale taky zda není nízký, miminko bych pokládal cca do 67 cm. ???? Já měřím 163cm.
Prosím o radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

80
17.3.20 22:59

Ahoj, já ho mám, taky tu Diamond edici akorát černý s rosegold konstrukcí a jsem moc spokojená, jezdí se s ním úžasně :palec:… Já měřím 164 a rozhodně mi nízký nepřijde. Naše Adinka má dnes dva měsíce a je to moje první miminko tak nedokážu poradit jak ti bude stačit korba ale mě malá nepřijde :nevim: když si to porovnám u jiných kočárků co jsem měla v užším výběru.
A ještě teda musím doplnit že mě překvapilo kolik se toho vejde do košíku :palec: za mě další plus proč jsem ráda že jsem ho vybrala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 06:59

@Eloa Moc děkuji za recenzi. :) no právě mi všichni říkají aby se mi malý do korby vešel v zimě s fusakem. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
18.3.20 15:36

No to netuším, vůbec nemám představu jak velké bude mimčo v půl roce :lol:… Já už příští zimu budu používat sporťák, tak jsem to až tak neřešila a teď se tam vejde krásně místa má opravdu dost ale jsou ji jen dva měsíce že :lol: a až ji bude půl roku bude zase léto a malou nebudu mít ve fusaku… Ale co jsem byla koukat na kočárky v bejby centru v Č. B. tak z těch co se mi líbily nebyly skoro žádné rozdíly v té hluboké korbě (max. 2-3 cm) :nevim: větší byl asi o deset cm jeden kočár a ten měl pidi košíček dole a mrňavá přední kola a navíc to byl polský kočár… Tak ten jsem vyřadila hned z mého „předvýběru“ :lol:
Můžu třeba malou vyfotit v korbičce kdyby to pomohlo pro představu kolik má samotné mimčo ve dvou měsících kolem sebe místa :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 17:13

@Eloa jo s tou hloubkou to máš pravdu, je to jen o pár cm, co jsem našla třeba 85 cm tak zas bylo něco jiného na prd. Takže jedno k druhému :nevim: tak jsem ho dnes objednala a už to řešit asi nebudu :D hlavně měli 5% slevu tak to se musí využít :mrgreen: :dance: pak si budu třeba akorát za půl roku nadávat že se mi tam nevejde :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
18.3.20 22:04

Tak sleva je fain ;) doufám že budeš spokojená… Já jsem nadšená :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17654
20.3.20 09:49

@Eloa ahoj, mohla bych tě poprosit o vložení recenze na kočárek sem ? díky moc :kytka:
pomůže to ostatním maminkám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama