Kočárek bez okénka?

1513
4.12.20 15:10

Kočárek bez okénka ve stříšce ?

Zvažuju koupi kočárku z druhé ruky, vypadá super, cena asi ok. Ale co mi vadí je, že nemá okénko ve stříšce. Používáte ho hodně? Si říkám ze dokud bude malý tak stejně bude otočený ke mně a pak bude sedět a z pohledu na hlavu zeshora toho stejně moc nekoukám.

A pak taky nemá prodlouženou střišku pro nízké slunce, bude mi to moc chybět? Jedná se o starší model Silver Cross Pioneer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24867
4.12.20 15:16

Měla jsem na dvou kočárkách a nevyužila ani u jednoho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
389
4.12.20 15:20

@Callista Prodloužená střížka je za mě potřeba jak u hlubokého tak sportovního kočárku hlavně jak začíná být hezky a paří sluníčko tak přímo dětem do kočárku a některé maminky to pak řeší plínou přes kočárek a celou jí tam přidělaj a pak tam má miminko 40 stupňů a mám na střížce okýnko aby tam právě šel vzduch, možná bych se podívala po jiném kočárku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24867
4.12.20 15:22

Jo a kromě jediného Britaxe, žádný z mých kočárků neměl prodlouženou stříšku a kluci přežili. DOkonce ani plenu jsem nedávala. V DM se dá koupit taková plachta, kterou přiděláž ke stříšce a rukojeti a nahradí ti prodlouženou stříšku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14540
4.12.20 15:22

Bez okýnka ve stříšce bych asi uměla žít, ale to prodloužení ti podle mě bude chybět. Ale dá se koupit nasazovací prodloužení, dělával to myslím Emitex. Pokud plánuješ, že budeš kočárek používat dlkouho, asi bych se koukala po nějakém jiném modelu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30653
4.12.20 15:36

Náš kočárek nemá ani jedno. Měla jsem jiný požadavky. A všechno dohromady na jednom kočáru není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6375
4.12.20 15:48

@Callista u prvního kočárku jsem neměla ani jedno a přežilo dítě i já. Měla jsem požadavky na jízdní vlastnosti. U druhého už oboje bylo, ale zato to byl kočár vehikl, jízdní vlastnosti bídné, max tak někam na obchoďáku. Takže záleží co preferujes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1631
4.12.20 15:48

Já prodloužení neměla ani u jednoho kočárku a nechybělo mi. Nechybí ani teď. Okénko ve strisce jsem sice měla, ale nevyuzivala, stejně jsem vždy chtěla malého vidět “naživo” a ne přes to okénko :lol:

Chtěla jsem hlavně něco lehounkeho, co nejvíce skladneho a praktického, což jsem našla :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2575
4.12.20 16:04

Jsem fanda prodloužených stříšek. Měla jsem až u golfek a využila dost často. Nemám ráda, když praží dítěti do očí. Jednou jsem na návštěvě měla půjčený černý sporťák s malou stříškou, klukovi svítilo na hlavu, dostal úpal i když měl čepici a prořval 2 noci na dovolené, pak jsme radši jeli domů.
Bez okýnka na dívání se dá obejít, větrací je fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5068
4.12.20 16:25

Já ho používala, když děti spaly, tak abych se podívala, jestli už usnuly resp. jestli ještě spí. Ale že by mi okénko nějak extra chybělo, když jsem měla pak kočárek bez něj, to ne. Jediné, co je blbé, že člověk musí nakouknout předem, čehož si dítě při usínání všimne a tím se zas probudí. Takže určitě lepší s okýnkem, než bez, ale jak říkám, druhý kočár jsem měla bez a nijak zásadně mi nechybělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2392
4.12.20 17:00

@Callista mám okénko u obou kočárků a vůbec ho nepoužívám :mrgreen: mně by tedy vůbec nechybělo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.12.20 17:24

Mám kočárek od Mybaby a mám ho daný tak, aby jsem na prcka viděla, tak že on jede v protisměru. Zatím mu to nevadí a myslím, že když bude zvyklý, tak mu to ani vadit nebude.
Takže za mě, úplně nepotřebna věc. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
4.12.20 21:37

Malý tedy měl kočár se stříškou až dolů a tu jsem si nemohla vynachválit, okénko měl taky, ale to kdyby tam nebylo, nic by se nestalo. Vůbec jsem ho nevyužila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.20 23:05

Prodloužená stříska je super a okénko je perfektní, když se chceš ujistit, jestli miminko spí. Navíc TFK je dělá na magnet a ne na suchý zip, malý, ale důležitý detail

• Citovat
  • Nahlásit
2192
4.12.20 23:12

Za mne prodloužená stříška určitě ano, zrovna včera jsem ji použila, když začalo sněžit. :lol: Používám ji opravdu často, třeba i jako větší zatemnění pro spánek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat