Kočárek z Alibaba

1
9.10.20 14:44

Kočárek z Alibaba

Ahoj, kupovala některá z vás kočárek z Alibaba nebo z podobné stránky z Číny? Jaký je? Tak trochu si myslím, že většinu kočárků, co seženete v ČR jsou také koupené v Číně, tak bych nerada dávala peníze navíc prostředníkovi. Děkuji :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6241
9.10.20 14:52

To radši koupit kvalitní z bazaru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3170
9.10.20 15:04

Kocarky jsou hodne z polska

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18355
9.10.20 15:38

Protože český obchodník nese riziko odpovědnosti za vady a hlavně má povinnost nechat zboží atestovat, aby bylo zdravotně nezávadné pro děti do tří let. Většina kočárků je u nás z Polska, ne z Číny. Ty si riskneš, že barva na látce bude obsahovat závadný látky? Fakt ti pár ušetřených kaček stojí za riziko pro dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3108
9.10.20 16:01
@Simkaaa píše:
Ahoj, kupovala některá z vás kočárek z Alibaba nebo z podobné stránky z Číny? Jaký je? Tak trochu si myslím, že většinu kočárků, co seženete v ČR jsou také koupené v Číně, tak bych nerada dávala peníze navíc prostředníkovi. Děkuji :mavam:

Nevrátíš to, když se něco pokazí, budeš muset platit clo a dph, ve finále moc neušetříš…a to, že nevíš, jestli to není závadné, to už je jen bonus…

Já doporučuju, pokud nemáte peněz nazbyt značku Gmini, kupovala jsem na 3. (poslední dítě) a i po 2 letech drží…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2819
9.10.20 16:20

Tak zrovna kočárek bych tam opravdu nekupovala ( závadnost, nulová šance oprav a reklamací ). Kočárky bývají hodně z Polska, to už se spíš teda vydejte tam. Jinak k těm prostředníkům… ti jsou všude. Ať už kupuješ boty, pastelky nebo podprdu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6614
9.10.20 16:37

@Simkaaa Pokud nechcete utrácet za kočárek, tak kupte bazarový, já třeba teďka budu dávat k prodeji kočárek za který jsem dala přes 30k za zhruba 1/3 ceny. Ale nemá smysl kupovat neověřený šunt z Číny bez jakékoli kontroly kvality. A kromě toho u zásilek nad 22 EUR musíte zaplatit 21% DPH.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2763
9.10.20 16:44

A pak pojedes na nájezdu po schodech s kocarem a vylitne ti treba rukojeť a dite zabije… kvuli par stovkám k ušetřeni. Neni lepsi si poridit poradnou znacku klidne i zdruhy ruky? Treba Bgb, Cybex, joolz vydrzi i 3 deti uplne v cajku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat