Inglesina Vittoria stupátko pro druhé dítě

33
9.10.20 00:14

Inglesina Vittoria stupatko pro druhé dite

Dobrý den, zvažují, že koupím z druhé do ruky tento kočárek, netušíte prosím, jde na něj dát stupatko pro druhé dítě? Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1835
9.10.20 06:45

Záleží na typu podvozku. Měla jsem ergo bike a ač na jiný rozchod šlo stupátko přideplat, na můj ne. Dotazovala jsem se přímo Inglesiny a na tento typ podvozku ani stupátko nedoporučují z důvodu neúměrné zátěže, která podvozek ničí. A unglesiňácké podvozky jsou dost náchylné na ty boční šrouby…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
9.10.20 07:13
@PenelopaW píše:
Záleží na typu podvozku. Měla jsem ergo bike a ač na jiný rozchod šlo stupátko přideplat, na můj ne. Dotazovala jsem se přímo Inglesiny a na tento typ podvozku ani stupátko nedoporučují z důvodu neúměrné zátěže, která podvozek ničí. A unglesiňácké podvozky jsou dost náchylné na ty boční šrouby…

dekuji moc!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1835
9.10.20 16:48

@kocikoc No, moc jsem asi nepomohla :-). Kamarádka stupátko měla, ale měla trochu jinou sérii podvozku + stupátko nebylo originál Inglesina. Na Ergo bike to prostě dát nejde + je pravda, že k zátěži podvozku pak opravdu dochází a kočárek se tím dost ničí. Já to jeden čas řešila tak, že jsem vezla v korbičce miminko a starší seděl na kraji korbičky, ale jak se zatěžoval podvozek, tak mi začala praskat kolečka. A pozáruční servis je dost na houby, jen Praha a Brno (my bez auta…), plus když se zničí kolečko, nové stojí kolem tisícovky :-/. jinak je ale Inglesina super a nemohu si ji vynachválit. Vím, že ještě dělá jiný typ podvozku, na ty už by mělo stupátko jít a přímo i značka Inglesina, ale protože tyhle kočárky u nás před nějakou dobou začali stahovat z prodeje, nevím, zda jsou ještě k sehnání… Takže alternativou je buď jiný kočárek nebo třeba nosítko. Takhle jsme řešili my, že se mimino vezlo v kočárku na výletě, a když si starší potřeboval dáchnout, dali jsme mimi do nosítka a starší se vezl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
9.10.20 17:51
@PenelopaW píše:
@kocikoc No, moc jsem asi nepomohla :-). Kamarádka stupátko měla, ale měla trochu jinou sérii podvozku + stupátko nebylo originál Inglesina. Na Ergo bike to prostě dát nejde + je pravda, že k zátěži podvozku pak opravdu dochází a kočárek se tím dost ničí. Já to jeden čas řešila tak, že jsem vezla v korbičce miminko a starší seděl na kraji korbičky, ale jak se zatěžoval podvozek, tak mi začala praskat kolečka. A pozáruční servis je dost na houby, jen Praha a Brno (my bez auta…), plus když se zničí kolečko, nové stojí kolem tisícovky :-/. jinak je ale Inglesina super a nemohu si ji vynachválit. Vím, že ještě dělá jiný typ podvozku, na ty už by mělo stupátko jít a přímo i značka Inglesina, ale protože tyhle kočárky u nás před nějakou dobou začali stahovat z prodeje, nevím, zda jsou ještě k sehnání… Takže alternativou je buď jiný kočárek nebo třeba nosítko. Takhle jsme řešili my, že se mimino vezlo v kočárku na výletě, a když si starší potřeboval dáchnout, dali jsme mimi do nosítka a starší se vezl.

Pomohla :) Nositeli a šátek mám, jen děti jsou po muži obrovské a já mám 160 cm, řeším to kvůli venceni psa v pubertě, abych měla co nejvíc volne ruce. Ještě jsem volala do jednoho obchodu a tam.me paní dost zrazovala, že inglesina na to není úplně stavěna. Tak nakonec prikoupime z druhé ruky dvoukocar, zkombinují s nošením a snad to bude ok. Díky moc!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1835
10.10.20 12:19

@kocikoc Kdybys potřebovala hlubokou korbičku na Easy Walker duo, tak mám doma nevyužitou ;).

My do dvojkočárku nakonec šli po narození třetího, který byl poměrně blízko k druhému, které by to bez kočárku neuchodilo. Záleží na věku staršího dítěte, jestli cesty do města nebo i delší výlety uťape. Ale přiznám se, že ta absence stupátka u Inglesiny mne dost mrzela, ten kočárek je jinak naprosto super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
10.10.20 15:50
@PenelopaW píše:
@kocikoc Kdybys potřebovala hlubokou korbičku na Easy Walker duo, tak mám doma nevyužitou ;).My do dvojkočárku nakonec šli po narození třetího, který byl poměrně blízko k druhému, které by to bez kočárku neuchodilo. Záleží na věku staršího dítěte, jestli cesty do města nebo i delší výlety uťape. Ale přiznám se, že ta absence stupátka u Inglesiny mne dost mrzela, ten kočárek je jinak naprosto super.

Dekuji, nakonec beru mountain buggy z druhé ruky, snad to bude ok. Syn ujde hodně, ale často jde jinam, než chci. A vzhledem k tomu, že máme pubertalniho psa, nechci nakonec, ze bude prchat každý jinam. Když mám s sebou starší dceru, je to v pohodě, ale často chodíme i sami… :) každopádně inglesina vypadá super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat