kocarek Deltim Fokus

2
26.10.06 17:04

kocarek Deltim Fokus

Ahojky vsem. Chci se zeptat na nazor nekoho kdo ma kocarek Deltim Fokus s autosedackou.Moc se mi libi a uvazuju o tom,ze si ho poridime.Zatim jsem se ale nesetkala s nikym kdo by ho mel.Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

79
27.10.06 11:24

Ahoj Jijiku, tak já ho náhodou mam a jsem s ním spokojená. Jezdím s ním i po lese, neb jsem z vesnice a žádnej problém. Oni totiž větší kolečka znamenaj i těžší kočár a já si myslim, že ty co má deltim fokus jsou naprosto dostačující, kořeny krásně přeskáče:). HOdně jsem taky cestovala autem a často jsem sebou vozila jen ten podvozek a na ten jsem nacvakla autosedačku. U rodičů jsem měla sportovní verzi, i v ní může prcek spát a doma pak hluboukou. Jen jsem si převážela ty kolečka. Je to dobrej kočár za super cenu. A hluboká korbička je pro mrňouse prostorná a pod hlavičkou má nastavitelnou opěrku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.10.06 13:06

kočárek Deltim Fokus

Tak diky moc.Ty kolecka mi totiz opravdu prijdou maly.Jinak je uzasnej a moc se mi libi.

• Nahlásit
  • Citovat
79
28.10.06 22:22

Jijiku měla jsem možnost tlačit kamarádčin kočárek s velkejma kolečkama a vůbec mi nepřišlo, že by se s ním v terenu jelo líp, spíš naopak, protože byl docela těžkej. Připadá mi, že se ty velký kolečka se hrozně přeceňujou. Když vyrazíš do hodně drsnýho terénu, tak se ti nejede dobře s žádnym kočárkem, daleko častějc ale jezdíš po chodnících z kopce a do kopce a tam je fakt důležitější nemít těžkej kočár.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama