Kočárek a letecká společnost EasyJet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 28.02.11 12:55
kočárek do Easy s jetem

Ahoj, prosím o radu. Zhruba za 14 dní jedeme s touto nízkonákladovkou do Anglie. Chtěla jsem se zeptat, kdo má s tím zkušenosti. Jestli nedělají problémy s kočárkem. Máme Zappíka a chtěla bych si ho vzít až k letadlu. Nevím, ale jestli to jde. V případě že ano, musí mít také tu cedulku se jmenem,adresou,…

Díky za odpovědi.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
marcelka_88
Extra třída :D 13795 příspěvků 28.02.11 13:14

Ahojky,
my když letěli do Turecka, tak v Praze jsme kočárek dali u odbavovačky, ale na jiný pás než kufry a tam jsme si půjčili jejich golfky..

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 28.02.11 13:22
marcelka88 píše:
Ahojky,
my když letěli do Turecka, tak v Praze jsme kočárek dali u odbavovačky, ale na jiný pás než kufry a tam jsme si půjčili jejich golfky..

A věděla jsi to předem, že ta možnost tam je? to jsi letela se stejnou společností? Balila jsi nějak ten kočárek? Promiň za tu smršť :)

teredes
Kelišová 6266 příspěvků 28.02.11 13:55

Ahoj, rada poradim. S easyjet letame casto. kocarek muzes dat na pas s ostatnimi zavazadly nebo si ho nechat az k letadlu, rozhodnuti je na tobe. Kocar ti oznaci easyjet, o to se starat nemusis. kocar jsem nikdy nebalila, problem nastal jen jednou, protoze prselo, takze jsem ho zpet dostala mokry. Pri vystupu z letadla dostanes kocar az s ostatnimi zavazadly, takze bacha. Pokud s nim nakracis az k letadlu a pak si jen prehodis dite a prirucni zavazadlo, tak pri vystupu musis vlacet dite a to prirucni zavazadlo az k vydeji normalnich zavazadel (vcetne fronty u pasovky), na nekterych letistich to muze byt streka a je to neprijemne, zvlast kdyz je dite nechodic.

teredes
Kelišová 6266 příspěvků 28.02.11 13:58

A v Praze golfky skutecne byly nekolikatery, ale naposledy jsem je videla nekdy pred letem… (myslim leto jako jaro, leto, podzim, … :-) ). Navic mohou byt rozpujcovane, nespolehala bych se na to.

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 28.02.11 14:05
teredes píše:
Ahoj, rada poradim. S easyjet letame casto. kocarek muzes dat na pas s ostatnimi zavazadly nebo si ho nechat az k letadlu, rozhodnuti je na tobe. Kocar ti oznaci easyjet, o to se starat nemusis. kocar jsem nikdy nebalila, problem nastal jen jednou, protoze prselo, takze jsem ho zpet dostala mokry. Pri vystupu z letadla dostanes kocar az s ostatnimi zavazadly, takze bacha. Pokud s nim nakracis az k letadlu a pak si jen prehodis dite a prirucni zavazadlo, tak pri vystupu musis vlacet dite a to prirucni zavazadlo az k vydeji normalnich zavazadel (vcetne fronty u pasovky), na nekterych letistich to muze byt streka a je to neprijemne, zvlast kdyz je dite nechodic.

Moc díky :)
a počítá se kočárek jako zavazadlo? Platí se za něj. Letenky už totiž máme zaplacené přes net (plus zaplaceno jen za dve zavazadla). Vezmu si s sebou teda ještě manducu, díky moc.

teredes
Kelišová 6266 příspěvků 28.02.11 14:12

Za kocar neplatis a nepocita se do zavazadel. dite do dvou let si s sebou muze zdarma vzit dve veci ze tri- kocar, autosedacka, cestovni postylka. jedina dalsi podminka je, ze kocar musi jit slozit, ale to ten tvuj jde. jestli te neco napadne, tak se zeptej, urcite jeste nakouknu.

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 28.02.11 14:15
teredes píše:
Za kocar neplatis a nepocita se do zavazadel. dite do dvou let si s sebou muze zdarma vzit dve veci ze tri- kocar, autosedacka, cestovni postylka. jedina dalsi podminka je, ze kocar musi jit slozit, ale to ten tvuj jde. jestli te neco napadne, tak se zeptej, urcite jeste nakouknu.

Super, jsi moc hodná. Díky moc.

Pajik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.11 09:18

Při odbavení v Praze se přihlaš, že chceš kočár k letadlu, oni ti na kočár dají štítek, druhou část dostaneš do ruky. Pak s kočárem jedeš až k letadlu, kde ho složíš a necháš ho pod schodama, nebo v gatu (podle toho jaku budete mít stojánku). Pozemní ti ho naloží do letadla, až po naložení všech odbavených kufrů, někdy to nakládají i do jinýho prostoru. Před přistáním se připomeň posádce, že máš kočár, aby dali vědět handlingáři - to je ten první maník, kterýho uvidí, když otevřou dveře, Ten zařídí, aby ti to vyložili zase jako první a dali pod schody, nebo do gatu. Někdy na to zapomenou a pošlou to s ostatníma zavazadlama, to je pak opruz pro ty maminy. Proto se radši připomeň dřív, při vystupování už je pozdě a kočár by mohl být na cestě s kuframa. Tak hezký let a příjemný pobyt :mavam: :mavam: :mavam:

Jankaxx
Závislačka 2899 příspěvků 28.08.12 22:34

Ahoj maminky! :mavam:
diskuse je poněkud starší, tak se chci zeptat, zda je to stále u easy jetu tak, že je kočárek na palubu letadla brán zdarma?

Pokud ano, tak jak se to dělá? Musí se to hlásit.

Chceme letět na Vánoce do UK a máme kočárek, který se dá složit… je to ale sporťák a je těžší a větší (Espiro Atlantic)… jsou případně pro ty rozměry nějaká kritéria???

Díky za zkušenosti :D

Simsim
Kecalka 339 příspěvků 29.08.12 00:05

No na palubu me ho nikdy nevzali, mohla jsem s nim jet az k letadlu, tam ho slozit, vzit malou na ruce a kocarek sel do zavazadloveho prostoru, po pristani byl zase nachystany u letadla.....jo a neplatila jsem za neho nic! Myslim, ze kocarek ti do letadla nevezmou, kdyztak jenom auto sedacku a tu si musis zaplatit!
Jo a jeste jednu radu mam, jestli mas novy, drahy kocarek, tak ho ani neber, muj se vratil se zavazadloveho prostoru spinavy, poskrabany…no hnus! A bylo mi receno, ze jsem s tim mela pocitat! :zed:

Simsim
Kecalka 339 příspěvků 29.08.12 00:06

Jo a jeste jsem zapomela, nehlasila jsem ho nikdy, je to automaticky v cene, protoze dite nema prirucni zavazadlo…

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 29.08.12 08:19

Mě ho dokonce letos dala letuška přímo do letadla jako příruční zavazadlo. Samo zdarma.

liky
Echt Kelišová 9369 příspěvků 29.08.12 08:32

Tak ja mam zkusenost jak simsim, kocarek k letadlu nebyl nikdy problem, pak zalezi na cilovem letisti- tam vyjizdi kocar az na pasu s kuframa… mam svetly golfac a zatim se vzdy vratil ve stavu v jakem jsem ho poslala, tzn. nebyl ani spinavy ani poniceny…

vevericka12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.12 10:13

Ja „musim“ letet taky s easyjetem s celym kocarem cca v listopadu, volala jsem tam a je to tak jak holky pisou, kocarek musi byt skladaci, jde oboji - odevzdat na zacatku nebo az k letadlu, doufam ze to nas kocar prezije :nevim: :nevim: manducu si beru taky, uz jsem premyslela letet jen s manducou ale na 4 dny by mi jen manduca nestacila no :nevim: :(

s tim abych na to upozornila posadku s tim vyndanim hned je to dobry napad :palec:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >