Kočárek do města - Bugaboo, Joolz, Cybex atd.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristyna.tyna
Kecalka 144 příspěvků 11.03.18 19:30
Kocarek do mesta-Bugaboo, Joolz, Cybex atd.

Ahoj holky, poradite mi nekdo s vyberem kocarku? :think: Zijeme v Praze, takze kocarek budu v 99% pouzivat v mestskem provozu. Oba dva jsme s manzelem vcelku vysoke postavy. Zajimali by me vase zkusenosti, ktery kocarek pouzivate vy a jak jste s nim spokojeni. Jak klady, tak i zapory. Zatim vahame mezi BUGABOO-Cam3, Buffalo, Fox, CYBEX- Priam a JOOLZ. Popripade budu rada i za jine tipy na vyber :palec: :mavam:

Reklama

Reakce:

Pavla087
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 1 inzerát 14.03.18 13:35

@Kristyna.tyna Bugaboo Fox vs. Cybex Priam = kolébkové polohování sporťáku vs. úplný leh. Za mě Priam. Přece jen má pohodlnější sporťák a k němu bych jako golfky koupila Cybex Mios :mrgreen: :palec:
Osobně když bych se rozhodovala zda jako hlavní kočárek BGB nebo CBX, tak volím praktičnost. Hlubokou korbu mají oba prostornou a velkou. Spíš řeším sporťák, který je skladnější a pohodlný pro dítě a to u mě vyhrává Priam :srdce:
Já mám Peg-pérego Book Cross, který měním za Book Completo a mám tu ještě Bugaboo Bee3. S BGB jsem spokojená. Ale klidně bych zkusila místo Bee Cybex Mios na který jdou stříšky z Bugaboo Donkey (i s pruty Donkey) a má polohování nohou. Jízdní vlastnosti budou stejný :lol: Ale na to se neptáš :mrgreen: tak kup Priam a k němu Mios a máš to :palec: :mavam:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Američtí Homolkovi: Rodina Meghan zůstala za zdí, na svatbě by dělali ostudu

Zatímco rozvedená americká herečka Meghan Markle, nově známá jako vévodkyně... číst dále >

Nevěsta Meghan: Před svatbou uniklo peprné video

Královna možná pozvedne obočí, ale nám „smrtelníkům“ přijde bližší. Jen... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama