Kočárek Fire od Retrusu

majdla
9.11.09 05:52

Kočárek FIRE od Retrusu

Zdravím všechny, chtěla jsem se zeptat, zda máte zkušenosti s tímto kočárkem. Hledám kočárek pro dítko, které se narodí o prázdninách, takže budu potřebovat takovou korbičku, aby se tam dítko přes zimu vešlo. Můžete poradit? Majka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21
16.11.09 11:33

No korbička má něco přes 74 cm,takže by se ti tam mimi mohlo vejít :wink: Ale upozornuji,že já jsem pracovala před mateřskou v krámku s doplnky a oblečky a pro mimi,a tento kočárek patří k jedním méně kvalitním,dost ho maminky reklamovali,je pravda že tomu odpovídá i cena kočárku,ale zase jsou i lepší kočárky za stejné peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xaver
25.1.10 22:17

Firkon nebo Fire?

Ahoj, rozhodujeme se mezi kočárky Firkon Verano a Fire od Retrus. Nemáte s nimi někdo zkušenosti? Byli jsme rozhodnuti pro Firkon,ale pak jsme našli hodně kritiky (např.malý košík aj) a v obchodě říkali, že je lepší (a lehčí) ten Fire, ale …? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
majdla
26.1.10 12:29

Já jsem se ještě nerozhodla, ale spíše to vidím na firkon verano, když porovnávám tyto dva kočárky, tak v hluboké korbičce nejsou žádné větší rozdíly, ve sportovní sedačce taky né, jen mi u kočárku Fire vadí, že není tak odpružený jako Firkon veran, jelikož se mi miminko narodí o prázdninách, budu potřebovat kočárek na zimu, tak by měl být odpružený a né tvrdý to asi Fire je. Ale v jednom má kočárek Fire plus a to, že se vejde do 60cm dveří což firnon né a se mi líbí více rukojeť je rovná a né tvarovaná jako u Firkonu. Ani jeden kočárek jsem neviděla v reálu, protože u nás nikde nejsou. Tak to jsou mé poznámky, teď se musím rozhodnout…Majka

• Nahlásit
  • Citovat
xaver
26.1.10 18:59

Já taky nejsem stále rozhodnutá, přes net kočárek objednávat nechci, ale zatím jsem je taky neviděla ve skutečnosti, ale plánuju to - porovnat oba dva vedle sebe. Obávám se ale, že stále bude každý mít nějaké výhody i nevýhody. Ten FIRE má velký nákup.košík, u FIRKONu píšou, že je úplně k ničemu. A přece jen by se ten košík občas hodil. FIRKON má sice větší hlubokou korbu na délku,ale zase je užší na šířku. A na jedné diskuzi jsem četla, že je to problém v zimě, kdy je dítě nabalené+ve fusaku, tak se tam téměř nepohne?

• Nahlásit
  • Citovat
majdla
27.1.10 17:13

Já jsem se včera dívala na net a zatím jsem rozhodnutá pro kočárek fire, jelikož často jezdíme autem, tak fire je lepší. A s tou šířkou korbičky u firkonu, taky souhlasím, nerada bych dávala dítě už ve 4 měsící do sporťáku. Já nemám nikde možnost ho vidět, takže ho objednám na netu, no vždycky ho můžu ještě vrátit.

• Nahlásit
  • Citovat
28.1.10 22:02

Ahoj Majko,taky jsem rozhodnutá pro Fire.Byla jsem se na něj zeptat v kamenném obchodě,sice ho tam neměli,ale paní prodavačka mi o něm dost řekla a reklamace u něj jsou minimální.Dnes jsem objevila ještě jiný kočárek-Q12,ale na něj nic moc diskuse,takže asi zůstanu u Firu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
majdla
29.1.10 08:53

Kočárek Q12 je pěkný, ale ta sportovní verze se mi moc nelíbí. Já už jsem se rozhodla pro Firo, už mám plnou hlavu kočárku, takže si ho objednám a uvidíme, je pěkný a hlavně skladný do auta. Přeji všem uspěšné hledání kočárku Majka

• Nahlásit
  • Citovat
2172
2.2.10 15:05

Ahojda Majko,můžu tě poprosit až ho budeš mít doma,pošleš mě fotky na mail jitka.vycitalova@seznam.cz.Moc mě zajímá jak vypadá v reálnu díky moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
majdla
3.2.10 10:57

Ahoj Jitko, ráda ti pošlu fotky, až ho koupím, bude to někdy ke konci února, dám vědět, jaký je a jestli za to stojí.
Tak zatím Majka

• Nahlásit
  • Citovat
112
3.2.10 14:09

Ahoj všem, tak i já dnes narazila na Retrus Fire a moc se mi líbí. Mimi čekám až v červenci, tak mám na pořizování čas, ale zajímalo by mě, jaký je ve skutečnosti :wink: Za ty prachy to asi žádná extra kvalita nebude, ale snad by nám postačil :-) Čekám už druhé mimi, tak do kočárku nemůžu tolik investovat, co u prvního. Na druhou stranu, i kdybych mohla, tak mě z těch „kvalitní“ a dražších žádný nějak zvlášť nenadchnul :-? …tenhle dle vizáže a vlastností, jo :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2172
3.2.10 17:57

Ahojda,mrkněte ještě na babyactive jet snake nebo neo,je super a mají hodně výběr barviček potahů,více na stránkách www.babyactive.pl.Ten vypadá opravdu velmi dobře,nebo se mě pak líbí ještě coneco barracuda.Vše sou to polské kočárky,ale hlavně cenově dostupné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2172
3.2.10 17:58

Majdlo a jakou barvičku budeš objednávat?mají tam celkem výběr.My zatím nevíme co to bude,ale mám vybráno jak na kluka tak holku takže super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
3.2.10 19:19

Tak jsem na ty Babyactive kočárky mrkla a to už není vončo. Nemá otočnou sportovní sedačku a ani tak pěkně propracovanou. Retrus je pro mě suverénně lepší :palec: Já se jen bojím toho podvozku, potřebuji, aby zvládal i horší terén, jako jsou štěrkové cesty, polňačky a tak… Bydlíme na vesnici :-? Do lesa a podobně extrémního terénu mám starý Quinny teréňák.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
majdla
4.2.10 12:07

No abych pravdu řekla, barvu kočárku ještě, tak trochu řeším. Sice se mi moc líbí šedý s kytičkami, ale ve sportovní verzi je na boudičce moc kytiček, to se mi už nelíbí, je to na můj vkus moc strakaté, takže asi to bude černo - zelený, kde té černé je více. Já bych brala nějaký jednobarevný, né moc strakatý, ale tam takový není, jen celý černý a ten na tom obrázku vypadá dost divně. Viděla jsem ve městě kočárek ve stejné kombinaci, jakou jsem si vybrala a to černo-zelený a nevypadal špatně. Taky bych nechtěla kočárek jen v barvě pro holčičku, protože se potom špatně prodává. A ty máš jaký vybraný? Majka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama