kocarek MACLAREN

550
17.1.06 17:11

kocarek MACLAREN

Ahoj holky, zamilovala sem se do golfek od firmy Maclaren, nevite nekdo jestli se daji koupit v CR?
Diky moc.
Monca a moncicaci 19m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2237
17.1.06 17:40

Tyto golfky jsem hledala, protoze v Londyne je ma vetsina mamin, ale nenasla jsem. Proste je v CR dost omezeny trh. Zkusila bych jeste na nejakych nemeckych nebo rakouskych strankach. Je to bliz nez Britanie. Ja bohuzel nemecky neumim, takze ani netusim jak se na ty stranky probojovat.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
17.1.06 22:10

Myslím, že jsem četla, že v Praze v nějakém obchodě je mají, nicméně to není přes dovozce.
Golfky vypadají skvěle jsou lehké a cenově dostupné. Koukali jsme na ně ve Vídni v obchodě www.dohnal.at . Možná je mají i v KIKA www.kika.at. Adresy uvádím proto, že na netových stránkách bývají většinou i seznamy měst, ve kterých jsou uvedené obchody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1436
17.1.06 22:12

Mclaren U nas myslim predavaju v Mothercari, skus aj v Cr. A kika uz je aj v Bratislave, keby to mal niekto blizsie ako do Viedne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
17.1.06 22:22

Holky diky moc, zkusim zavolat do Prazskeho Mothercare, treba budou schopni my je dovezt, uvidim taky podle ceny. Potrebuju pro dvojcata a to asi na sklade mit nebudou… Kika je i v Praze, kdyz otevirali, tak meli akci na Quinny, ale Mac jsem tam nevidela.

Nemate zkusenost s objednavanim veci pres internet ze zahranici? Jde to vubec? Postovny asi bude drahy, co…

Diky
Monca a moncicaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1436
17.1.06 22:23

Tu som nieco nasla http://www.mothercare.com/…,saloutabout
su tam este aj ine.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
17.1.06 22:32

Ahojky, zkus napsat na info@mothercare.cz, třeba Ti jej přivezou. Jinak v Kika ho nemají, to vím.
Z netu jsem objednávala pouze z Německa z ebay.de, poštovné vyšlo asi na 400 Kč, z Británie se to ale asi nevyplatí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
17.1.06 22:35

Jinak ty golfky od Maclaren pro dvojčata vycházejí v Anglii na cca 200 Liber, některé (jako např. http://www.mothercare.com/…0036&bklist=) kolem 130 Liber. Ale možná se dá sehnat levněji, nejen přes Mothercare.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1436
17.1.06 22:42

Monis, praveze u nas v Bratislave a aj v Brne v olympii som videla v Mothercari same dvojkove kociky!! Oni akokeby sa specializovali. A zda sa mi ze aj tie Maclareny som tam videla. A aj Mothercare ako taky vyraba slusne kociky, ja som si tam obzerala nejaky sportak, ktory vazil len 4,9 :! kg. A bol polohovaci, lahucky. nakoniec som si kupila Brevi Grillo, ale tento bol tiez pekny.
Tak prajem, nech nieco pekne zozenies. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
17.1.06 22:47

Gothic, diky, moje oblibene jsou
http://www.mothercare.com/bin/venda?…
ale jestli sem to dobre spocitala tak postovny by me vyslo asi na 1800 kc a jeste asi 500 stoji prevod platby na zahranicni ucet, grrr.

Mufinko, super, zkusim jim napsat a uvidme jak se predvedou :o)

Holky diky moc moc moc.

MAA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
17.1.06 22:50

Gothic, tak to je nadejna zprava, to by mohli mit i ty moje vybrane, juch juch. Tech 4,9kg vazili dvojcatovy golfky?? To bych skoro mela strach, jestli to ty cacorky udrzi… ty co mam vybrane Twin Rally vazi asi 12kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1436
17.1.06 22:58

Monis nie nie, to bol klasicky sportak, ale sporatak, nie golfky :! . Taku vahu som nenasla u ziadneho ineho kocika, to ja mam obycajne golfky take tie najjednoduchie a vazia 5,7 kg :D .Takze ma to fakt vtedy zaujalo.
Tak ti prajem aby tie tvoje mali, alebo aspon objednali.
Ja som si Brevi nechavala posielat z Prahy, jedna virtualna priatelka zobrala na seba riziko, sla mi ich kupit, zabalila, poslala, ja jej peniaze (fakt to dost stoji) a vysneny kocik bol doma. :-) a to zohnala posledny kus v danej farbe. Nie je nad internetove priatelstva :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
17.1.06 23:27

Gothic, tak to jooo, teda vaha je to neuveritelna a jeste u sportaku…nevim jestli bych mela duveru…
Internetova pratelstvi jsou super, uz jsem tkay premyslela ci teticku v cizine bych vyuzila…ja mam kamaradku „jen“ v Americe a to by se poslani prodrazilo a premlouvat ji, aby pri ceste do Prahy je pribalila sebou, tak na to nemam srdce, vim jak loni bojovala s prostorem a kilama…

Mailik do Mothercaru jsem poslala, tak doufam v priznivou odpoved…rada bych je videla nazivo, ale kdyz to nevyjde, tak to risknu…shodou okolnosti mam jeden staricky exponat Maclarenu po sobe na chate a na to co se uz nadrandil je to drzak a holky se v nem strasne rady vozej po zahrade a docela zvlada i ten krtincovy teren. Tak snad to bude dobra koupe.

Jeste jednou diky za cenne rady a podporu a preji krasnou noc a krasny den.

Monca a chruping duo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
18.1.06 08:33

Ahoj,

ja jsem puvodne take chtela dvojcatovy kocarek od Mac. Nakonec jsem ho nazivo videla v Mothercare v Brne - sice jsem ho nekoupila (rozhodla jsem se na miste pro kocarek do Mothercare), ale bylo fajn ho videt a vyzkouset a porovnat s ostatnimi :-) Doporucovala bych do Mothercare radeji volat, nevim jak spolehlive funguji pres mail. V Brne ale byli moc ochotni.

Preji stastny vyber :-)

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
18.1.06 11:12

Katko diky moc, zkusim radeji zavolat, zatim mi na mail neodpovedeli.
A shledala si na Macu nejake vady ci nedostatky? A pamatujes si zhruba za kolik ho prodavaji? A proc jsi se rozhodla pro kocarek od Mothercaru?
To je otazek, vid :o)
Diky. Monca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama