Kočárek na splátky?

3143
29.12.08 18:15

Kočárek na splátky?

Dobrý den maminky, máte tady některá zkušenosti s kočárem na splátky? Vybrala jsem si Gt3. Je to kvalitní kočár, nechci aby se mi rozpadl po roce jako první kočár.
Je mi jasné, že vždycky dám něco navíc, ale našla jsem si jej za 11900,–a bez navýšení. Jen bych ráda věděla, jestli to také někdo tak má. Děkuji.
Nebo byste šli raději do levnějšího kočáru- jedině coletto 3?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8297
29.12.08 18:46

Ahoj,
kočík pěknej, ale ta cena co uvádíš je za sporťák. Takže minimálně ještě přikoupit vložnou tašku (koukala jsem zběžně, pokud je v tom, co jsi našla, už taška zahrnutá, tak je to samozřejmě fajn), pokud bys chtěla korbičku, tak je to dalších několik tisíc navíc.

Já se přiznám, já bych do kočárku na splátky nešla. Přišlo by mi to zbytečné. Asi bych zkusila rodiče, jestli by mi část nepůjčili, že jim to budu vracet postupně, klidně bych dohodla splátky. Nikoho nepřeplatíš.

Pokud by to nebylo možné, mrkla bych po kočárku z druhé ruky, máš ještě čas, tak zkusit jít okouknout pár jetých. Já mám připravený kočár z druhé ruky, je to noname česká výroba, koupila jsem za 3000,– a je fakt v super stavu, vypadá jak nový.

Takže splátky až jako poslední volba. Chtěla jsem původně dražší kočár, quinny freetyle, nakonec jsme to vyřešili, že za tu samou cenu máme ten kočár a golfky od Maxi Cosi, na které jde nacvaknout sedačka. Golfky bych stejně kupovala, do města.

Přeju šťastnou ruku při výběru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.12.08 19:51

Ahoj,
taky bych do kočárku na splátky nešla.V žádném případě. Kočárek je záležitost na chvilku, podle mne udělá stejnou službu buď levnější model nebo kvalitní z druhé ruky. Když koukneš na inzeráty, nabídka je veliká.

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
Nikynka86
29.12.08 19:58

Ahojky
bohuzel taky musim souhlasit,ze kocarek Peg Perego GT3 je krasny a suer a pritel po nem slinta cele tehu,ale ta cena ,co pises je za sportak + mozna par doplnku…
Pokud by jsi chtela jeste hl.korbicku,plastenku,moskitieru,tasku-pokud neni,nakupni kosik,fusak a to nemluvim o sedacce…vysel by na nejakych 20tisic,mozna i vic :D
asi jsi to spatne precetla :wink:
Jinak taky bych do kocarku na splatky nesla :( zda se mi to zbytecny…a hlavne kratkodoby :(
My jsme nakonec poridili Quinny Buzz 3,cely komplet cena,sice patri k drazsim,ale vubec nelituju…
Dostali jsme ho v podstate od rodicu pro prcika
http://nikynka86.rajce.idnes.cz/…o_chlapecka/

• Nahlásit
  • Citovat
5018
29.12.08 19:59

Kacko , myslím, že holky mají pravdu.Mě by ani nevadily splátky, ale vůbec investovat tolik, když člověk nemá…Já mám kočárek od kamarádky za 3000kč (inglesina), je vyzkoušený, super zachovalý a jsem strašně spokojená.Pracovala jsem v mateřském centru a dvakrát ročně jsme dělaly burzu kočárků a pokaždé se sešly nádherné kočárky, levné a zachovalé.Takže bych se toho nebála. :wink: Ať už si vybereš jakkoli, přeju spokojenost a hlavně zdravé mimi. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
29.12.08 20:13

Holky díky za tipy.Já jsem na tom podobně, jen jsem chtěla zjistit, zda si to takto někdo koupil.
Korbičku a sedačku mi půjčí kamarádka- má Gt3, vlastně zadarmo.Takže žádná další investice by nehrozila, právě jen uvažuji, jestli to má cenu.
Starší kočárek je super, ale takto jsem koupila druhý- poté co se první rozpadl a také to nebylo ono, po chvíli se vylámaly zuby na brzách, takže s tím také nemám dobrou zkušenost. Navíc si říkám, že i ty Gtčka se drží dost vysoko, většinou nejdou pod 8-9 tisíc, takže by se i dobře prodával.
Ještě jednou díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
30.12.08 11:05

já mám zkušenost takovou, že jediný kočár, který máme nový jsou golfky od chicca a ty se nám rozpadly. praskla ta plastová výztuha mezi kolečky, ani ne po 9měsících používání. byl nový se zárukou.
kupovaný v kamenném obchodě.

měla jsem na lukáška inglesinu z třetí ruky, super. s podvozkem ne houpacím a prodala jsem ho ještě o 1000 dráž. nacvakla se k tomu i korba i autosedačka. sešli se mi více zájemců, takže komplet i s origoš taškou jsme opravdu dobře prodali.
http://www.mimibazar.cz/…tografie.php?…
pak jsme měli patron trojkolku taky z druhé ruky. uplně bez problémů. prodáno opět za cena nákupu.
pak mi půjčila kamarádka peg perégo pliko a to byl nejlepší kočár co jsme měli.
pak jsme právě koupili ten nový chicco a …

nyní čekám na quinny podvozek taky z třetí ruky a korbičku i se sedačkou maxicosi mám k němu za 1800+1800 a je jako nová,
nevišisovaná.

podle mě kočárek na splátky je nevýhodné.

sice jsme vždy strávila minimálně 14dní sedováním inzerátů, ale nikdy jsem neprohloupila.

přeji šťastnou volbu.
R.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama