Kočarek Quinny Moodd v zimě

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pexy
Nováček 3 příspěvky 28.10.14 06:50
Kočarek Quinny Moodd v zime

Holky přemýšlím o koupi tohoto kočárku, jsem z něj naprosto unešená… :dance: Ale jediné z čeho mám strach je ta zima :roll: Jak se Vám s ním jezdilo? Dalo se??

Jak maminky hodnotí Quinny Moodd

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Janinka1983
Kelišová 6094 příspěvků 28.10.14 08:16

To neni kocarek na zimu, na zimu jsem mela jiny.

Hoa Mai
Kelišová 6083 příspěvků 20 inzerátů 28.10.14 08:59

@pexy Osobně bych nevybrala kočárek, který má jako sporťák „sklopnou židli“, tzn, který nejde polohovat do rovna. Dítě v tom nemůže změnit polohu a třeba můj syn nesnášel tady ten polosed, nikdy v něm nechtěl být. V době, kdy šel z hluboké korby a než si sedl, jezdil ve sporťáku na bříšku, teď už dávno sedí, ale i tak si ještě někdy chce lehnout na bříško. Taky často na bříšku spí.
Tady v těchhle sporťácích je dítě dost pohybově omezené.
Ale chápu tě, kočárek je krásný, to jo, kdyby neměl tu „sklopnou židli“, taky by se mi moc líbil.

Janinka1983
Kelišová 6094 příspěvků 28.10.14 10:36

Kocarek jde polozit do uplnyho lehu, to he v pohode. Ale na zimu opravdu neni, dite neni poradne nicim chraneno proti chladu. Hutny fusak tam moc narvat nejde, protoze kocarek je celkem maly a dite je pak v nem dost zmacknute, ne ma vubec prostor. Opravdu na zimu nedoporucuji.

Hoa Mai
Kelišová 6083 příspěvků 20 inzerátů 28.10.14 12:00

@Janinka1983 Já to nemyslela tak, že by nešel dát do lehu, ale nejde dát do rovna, na bříško v něm dítě nedáš.
Má ho kamarádka, je krásný a do města super, ale když náš jezdil na bříšku a v kleku a byl spokojený, tak jí holčička řvala přikurtovaná do jedné polohy, kroutila se tam a moc spokojeně nevypadala, navíc teď na zimu zjistila přesně to, co říkáš, že se jí tam nevejde pořádný fusak, malé táhne na nohy, navíc je její holčička cvalík a už se tam pomalu ve 14 měsících nevejde. Chtěla by na zimu jiný kočár, ale manžel už jí žádný nedovolí, takže je docela v pytli.

Janinka1983
Kelišová 6094 příspěvků 28.10.14 13:25

@Hoa Mai No a ted na zimu ho asi neproda, to je teda prekerni situace :roll: Nase mala je prave taky kus a toto leto (15-18 mesicu) se mi tam uz nevesla. Tedy vesla, ale byla tam sprajcnuta a nemohla se poradne hybat. Takze s fusakem bych ji tam uz rozhodne nenarvala…

Hoa Mai
Kelišová 6083 příspěvků 20 inzerátů 28.10.14 13:39

@Janinka1983 No právě, kámoška teď nadává jak špaček, že ten kočárek kupovala. Jako dokud měla hlubokou korbu, tak super, všechno v pořádku, já jsem si s ním zkoušela jezdit a jízdní vlastnosti měl hodně dobré, i když se mi zdálo, že s mým se jezdí trochu líp (ale možná proto, že jsem na něj víc zvyklá a taky mě nestál málo), ale co jí malá odrostla z korby, tak je to špatné. Klidnému, ne moc buclatému miminku se v tom asi bude sedět dobře, ale ty naše děcka jsou takoví raraši a ta její malá v tom vůbec nechce být. Jak si předtím libovala, že se všichni koukají, jak má hezký kočár, tak teď se spíš koukají, jak se jí v tom dcera vzteká. Holt ty stylovky bývají na úkor pohodlí dítěte, bohužel :-(. Mě osobně se třeba hrozně líbí Stokke, ale nepořídila bych si ho z praktických důvodů. Nebo jedině v tom případě, že bych měla ještě finance na to si k tomu koupit druhý kočárek.

Janinka1983
Kelišová 6094 příspěvků 28.10.14 20:50

@Hoa Mai Jooo, Stokke se mi taky libi :pankac: Ale je to bohuzel fakt neprakticke.

Lindii
Echt Kelišová 7628 příspěvků 12.05.15 20:20

Hezky den damy. ja tento kocarek objevila nyni( jsem asi trochu mimo no:D) a uchvatil mne jak je vymakany moc se mi libi, ale vase poznatky mne pomerne zklamaly :( cili se tam nevejde ani dvouletak? premyslela jsem o jeho koupi u druheho ditete :think:

xLucikx
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 12.05.15 20:53

@Lindii máme ho také a já vidím jen pozitiva a vejde se do něj i kamarádky téměř tříletá holčička a že ta je velká..

Lindii
Echt Kelišová 7628 příspěvků 12.05.15 20:56

Faakt? to jsi mne velmi potesila:) my zatim druhe jeste uplne neplanujem, ale jednou bych ho rada vlastnila a jak se ti s nim jezdi v zime? mas fotecku? ;)

xLucikx
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 12.05.15 21:07

@Lindii zima nás teprve čeká, ale na chalupě máme šílený terén - polní cesty rozbahneny, vyjete koleje od traktorů, kopce a zvládnul to v pohodě..máme limitovanou edici a je úžasnej a malymu se moc v něm líbí

xLucikx
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 12.05.15 21:11

@Lindii a když tak koukni na Facebook na skupinu Quinny mania, poradí tam a mají různé vychytávky a jsou i maminky co šíji fusaky a stříšky, takže na zimu se to dá vychytat…

Lindii
Echt Kelišová 7628 příspěvků 12.05.15 21:21

@xLucikx je prekrasnej! jj uz tam jsem, jen jsem nestacila jeste prohlednout mne se strasne libi ta bila konstrukce:) takze ho mas ted novy? jako za novy hrozna raketa, ja bych urco porizovala uz pouzity:) a jak mas stare ditko?

xLucikx
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 12.05.15 22:47

@Lindii já ho sehnala ve francouzském eshopu a vyšel na 12600 vč. dopravy, což je mnohem levnější než tady nový model..mám tam teď půlročního, ale jezdí v něm už asi měsíc a půl, protože nechtěl být v hlubokém, chtěl vidět prostě ven…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >