Espiro Prego 2014 - máte někdo zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PetrolinaP
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 10.10.14 14:43
Espiro Prego 2014 - Máte někdo zkušenost?

Máte někdo kočárek Espiro Prego 2014 váhám, že bych jej pořídila jako sporťák nebo Bebe beni Izzy, tak nevím, nejsou zatím žádné recenze, tak pokud někdo má ráda uvítám jakékoliv pro a proti.

Reakce:
hilvan13
Povídálka 11 příspěvků 30.10.14 08:48

Dobry den, chtela sem se zeptat jaky ste si vybrala? Mam stejny dilema :mrgreen:

PetrolinaP
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 03.11.14 22:17

No ještě žádný, pořád čekám na nějaké recenze :-) A ještě jsem ho neviděla na živo, zatím obhlížím terén, máme teprve 4,5 měsíce, ale je dost velká, tak myslím, že v lednu bude nějaký potřeba. Nevím jak espiro, ale u bebe beni mi vadí, že nemá průhledné okýnko, se docela hodí, ale jinak je krásný :-) Jsem zvědavá jak mě osloví Prego na živo, pořád se nemůžu nějak dostat do obchodu, ale docela dost se mi líbí a kamarádka má Magic a byla spokojená…Láká mě tam hlavně to odpružení všech kol :-)

hilvan13
Povídálka 11 příspěvků 05.11.14 09:08

Jedna pani, ma esspiro prego a nemuze si ho vynachvalit vejde se ji tam 3leta dcerka. porad vaham :D Jinak espiro magic ma mych 10 znamych a u vsech poruchova brzda a kolacka skripajici :(

PetrolinaP
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 06.11.14 22:10

:roll: aha, tak to má jediná moje kamarádka a je spokojená, ale já bych ho nechtěla, že má malý košík. To Prego se mi moc líbí, možná má bebe beni lepší design, ale zase to prego, pokud je to jak píší, má mít odpružený ty kola, což mě láká. Fakt se mi líbí, je to něco novýho. No chci ho ještě vidět na živo a pak se rozhodnu :-)

hilvan13
Povídálka 11 příspěvků 10.11.14 12:45

Vubec sem nevedela jaky, tak sem si poridila britax B-agile a sem hodne spokojena. Bebe beni sem videla na zivo a moc se mi nelibilhlavne kdyz sklopite boudicku tak je tam fuk :(

PetrolinaP
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 11.11.14 08:17

@hilvan13 bezva, tak děkuji za tip a přeji ať se vám hezky jezdí!

Ritterka
Nováček 1 příspěvek 16.12.14 12:07

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda jste koupila Espiro Prego? Já jsem měla taky dilema, uvažovala jsem mezi ním a Baby Design Sprint. Nakonec jsem koupila Espiro a nevím, zda jsem udělala dobře. Libily se mi oba, i na prodejně jsem oba vyzkoušela. Na Sprint jsem recenze našla, ale na Espiro ne. Tak by mě zajímalo, zda jste ho nakonec koupila. Děkuji.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >