Opravna kočárku Gesslein v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Milina 33
Povídálka 48 příspěvků 17.10.14 10:46
Opravna kočárku Gesslein v Brně

Zdravím, nevíte někdo kde je v Brně náká opravna kočárků, mám sporták Gesslein f4 a začalo mi zadní kolečko při jízdě jaksi skřípat, vůbec netuším, čím by to mohlo být, ale je to dost nepříjemný zvuk, neměla jste některá taky? manžel nato koukal a na nic nepřišel, tak nevím co s tím, řekl mi, že je hyn, a stím se teda asi nesmířím, jezdí se s ním fakt perfektně a jsem s ním moc spokojená a taky nestál zrovna málo, tak prosím poradte některá, jestli se vám taky nestalo popř. jestli někdo nevíte o náké opravně, kde opravují tuhle značku, díky moc :)

Reakce:
EtaOva
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 17.10.14 11:51

Mne taky skripali zvlastne kolecka, posilali jsme to do Duhy a pan rikal, ze to skripe mezi rafkem a kolem a promazal to. V Brne opravna nikde neni. Servis ma jedine Duha v Pardubicich a Eshopbaby v Praze.

Milina 33
Povídálka 48 příspěvků 17.10.14 12:00

Aha no to bude asi ono, taky jsem si říkala, že to je ta guma, zkusím říct ještě manželovi at to promaže, ale je to blbé, nešlo nám to kolečko sundat, všude jsou jen nýtky, nevíš teda jak se to kolečko dá sundat, díky :)

Milina 33
Povídálka 48 příspěvků 19.10.14 08:49

Strašně moc ti děkuju za radu, zvládly jsme to nakonec sami, kočárek jsem dala na bok a kousek oddělala tu gumu a nakapala tam olej a ono to fakt pomohlo, i předtím jsem to zkoušela promazat, ale z druhé strany, kde jsou spíš ty šroubky, vůbec mě nenapadlo, že to může být z druhé strany mezi gumou a ráfkem, takže fakt děkuju za radu, ušetřilas mě vození kočárku někam do opravny, díky mooc :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >