Kočárkárna - mám na ni nárok?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mirinda27
Závislačka 2964 příspěvků 29.09.18 04:34
Kocarkarna...mám nárok?

Zdravím. Mám zvláštní dotaz. Získala jsem od státu byt za výhodné nájemné. To, ze je v 5. patře bez výtahu bych ani tak moc nerešila, kdybych neměla půlroční miminko. Sklep k bytu není, ale v dome je kocarkarna. Myslíte, ze mam na ni nárok? Rada bych to věděla driv než půjdu na správu bytu řešit její zpřístupnění. Nedokážu si představit, jak taham kočárek do 5 patra :(. Dekuji

Reakce:

Halamka
Závislačka 3693 příspěvků 29.09.18 05:17

Určitě. Zkuste se zeptat sousedů, třeba ma někdo klíč a stačí přidělat.

nonina
Závislačka 4046 příspěvků 29.09.18 05:17

Jelikož platíš i za osvětlení či úklid společných prostor domu - k čemuž kolárna, či kočárkárna patří - máš právo žádat o klíče od těchto prostor. Ovšem také musíš skousnout to, že ty klíče může mít každý z toho domu. Pak záleží na tom, zda se v domě krade, či ne.
Neboj se o to požádat.
U nás v domě má toto v pravomoci správce (domovník), který je placen městem a při nastěhování nového nájemníka je jeho povinností mu vše vysvětlit či ukázat.

Tejule
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 29.09.18 07:48

No pokud tam je místo, nárok určitě máš, otázkou je, zda tam to místo je… :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Nemohou se ani hýbat! Krásná dvojčata (14) umírají na těžkou anorexii

Poslední dobou se objevuje čím dál více případů, které dokazují, jak daleko... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >