Reklama

Kočárkárna - mám na ni nárok?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mirinda27
Závislačka 2955 příspěvků 29.09.18 04:34
Kocarkarna...mám nárok?

Zdravím. Mám zvláštní dotaz. Získala jsem od státu byt za výhodné nájemné. To, ze je v 5. patře bez výtahu bych ani tak moc nerešila, kdybych neměla půlroční miminko. Sklep k bytu není, ale v dome je kocarkarna. Myslíte, ze mam na ni nárok? Rada bych to věděla driv než půjdu na správu bytu řešit její zpřístupnění. Nedokážu si představit, jak taham kočárek do 5 patra :(. Dekuji

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3563 příspěvků 1 inzerát 29.09.18 05:17

Určitě. Zkuste se zeptat sousedů, třeba ma někdo klíč a stačí přidělat.

nonina
Závislačka 4033 příspěvků 29.09.18 05:17

Jelikož platíš i za osvětlení či úklid společných prostor domu - k čemuž kolárna, či kočárkárna patří - máš právo žádat o klíče od těchto prostor. Ovšem také musíš skousnout to, že ty klíče může mít každý z toho domu. Pak záleží na tom, zda se v domě krade, či ne.
Neboj se o to požádat.
U nás v domě má toto v pravomoci správce (domovník), který je placen městem a při nastěhování nového nájemníka je jeho povinností mu vše vysvětlit či ukázat.

Tejule
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 29.09.18 07:48

No pokud tam je místo, nárok určitě máš, otázkou je, zda tam to místo je… :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové zapomínají na problémy a šílí po Harrym a Meghan. Čím tak fascinují?

Celý svět přihlíží tomu, jak princ Harry (34) s Meghan Markle (37) cestují po... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >