Kočárky Jané

561
25.11.05 13:17

Kočárky Jané

Ahoj,chci koupit nové golfky Jané Nomad,něco mezi Carrera a Slalom.Ale slyšela jsem,že se u kočárků Jané šisují dost barvy na potahu?Máte s tím některá trable?
Díky za odpovědi,Dandule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Missorka
25.11.05 13:24

Ahoj Dani,

mám Jané Powertwin Salmon a šisuje dooooost :-(

Ale u jinejch barev nevím.

Ať hezky vybereš a ať se Danielce hezky jezdí…

Peta

• Nahlásit
  • Citovat
65
26.11.05 22:40

Ahoj,
nešisuje červeno-černý, mají ho dvě kamarádky rok a my máme Jane Powertrack titanium a vyšisoval maličko a celkem stejnoměrně, dá se to poznat jen vedle nového kočárku, jinak bych si toho ani nevšimla. Když jsem ho kupovala, pán na kočárky.com mi říkal, že modrá šisuje otřesně, nechtěl mi ho ani prodat :wink:
Jinak jsem s Jané hodně spokojená, bezproblémový,
Pihule + Honzík 11 měs

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.11.05 23:27

Tohle byl problém staré kolekce, u nových barviček by prý potahy šisovat neměly. Tak pak dej vědět. Jinak Jané jsou vážně super kočárky - vřele doporučuji.

Ajka.

• Nahlásit
  • Citovat
561
27.11.05 10:59

Holky děkuji za odpovědi.Chtěla bych koupit z nové kolekce Jane Nomad jsou to golfky se spojeným madlem.Rozhoduji se mezi Peg Perego nebo těmi Jane,jsou sice trochu dražší,ale váha je 6,5kg,pegy váží 8kg.Jenže u Jane jetě neví,jak na to půjde nánožník.Líbí se mi barevné ladění do červena,máme holčičku.Telefonovala jsem do Handy tam je už mají na prodejně,ale ještě nemají na net.stránkách.Myslím,že kočárky Jané jsou vymakané. I když kamarádka je spokojená i s Pegy.Tak uvidím.
Dandule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.11.05 11:22

Ahoj Dandule,

ja jsem mela hlubokou korbu Jane slalom cerveno-cernou a je pravda, ze za leto se trosku vysisovala. Ale jenom trosicku, kdybych na to neupozornila, tak si toho nikdo nevsiml. Sportak mam powertrack sedy, pouzivam jej asi 2 mesice a barva je zatim v pohode, jako nova.
Golfky jsem kupovala minuly tyden, mam Carrera. Je to starsi typ, ale chtela jsem ho kvuli tomu, ze na nej na:,–(im svou hlubokou korbu a autosedacku, ktere uz jsou taky ze starsi kolekce. Zatim jsem s nimi byla venku jenom parkrat a jsou super lehoucke. V pohode je sama zvednu i s ditetem a do kufru auta se mi s kocarem vleze i nakup. Kontaktovala jsem snad vsechny internetove obchody, protoze tyto golfky uz nebyly v katalozich a vetsina prodejcu uz je mela vyprodane a Handy praha mi je nabidli suverene nejdraz. A to jsou dovozci. Nevim, jak je to s nejnovejsi kolekci, ale byt tebou zkusila bych kontaktovat vice prodejcu.

Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
474
27.11.05 19:12

Ahoj, my mame taky kocarek Jane - Powertrack a barva vysisovala jen malinko, ale jinak Jane kocarky jsou super :! :D

Simona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
561
27.11.05 19:24

Ahoj Leni,děkuji za upozornění,také jsem si všimla,že Handy jsou drahé.Ty golfky,co chci jsem našla čistě náhodou u firmy z Liberce a byly levnější.Nikde jinde je zatím nemají.Jsou asi jako Carrera,jen konstrukce je z trubek jako Slalom.Počkám,oni je budou mít i ostatní prodejci.
Dandule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5054
2.7.13 16:00

Prosím máte některé golfky Jané Nanuq?
Na starší jsem mněla Nomáda 2008 a na mladší mám slalom 2013 a přemýšlím, že si pořídím i golfky na léto.

Zajímalo by mně jak moc jsou prostorné, skladné a jestli jdou polohovat až do lehu. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama