Kočka leze po zemi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 19:13
Kočka leze po zemi

Dobry den pred chvilkou jsme privezli kocicku z kastrace ale neni schopna se zvednout na zadni nohy myslite ze to prejde ze je to normalni reakce?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21100 příspěvků 04.06.19 19:16

Jen dávej pozor aby nikde nespadla. Za den dva bude ok. Naše padala, nemohla chodit.

Taky jedna
Extra třída :D 12022 příspěvků 04.06.19 19:16

Ano, je to normální. Lepší by bylo (pro ni), kdyby chvíli zůstala v přepravce, ale asi jste ji už pustili. Co vám řekli na veterině?

Verun83
Echt Kelišová 9927 příspěvků 04.06.19 19:22

Jj, je omamena jeste. Hlidat. To bude dobry. Taky bych ji jeste zavrela.

histep
Závislačka 4856 příspěvků 04.06.19 19:23

Je to normalni, dokud uplne neodezni narkoza. U nas to byla vzdy tak oo 6 hodinach ok. Nechte ji v pelisku na zemi, aby nespadla z vysky, idealne jeste v prepravce.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1003 příspěvků 04.06.19 19:27

Je to normalni, nas macek byl druhy den v pohode. Ale ten den taky nemohl poradne stat, celi den prospinkal.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 19:30

Ano kocicku jsme uz pustily a premistily na deku na veterine prave jen rekly ze ji mame dat najist tod vse. Jen jsem se prave bala jestli neco nespackaly mame jeste kocourka a u toho jsme to nezazily

sagina
Echt Kelišová 7999 příspěvků 04.06.19 19:31
@Anonymní píše:
Dobry den pred chvilkou jsme privezli kocicku z kastrace ale neni schopna se zvednout na zadni nohy myslite ze to prejde ze je to normalni reakce?

jéé, taky jsem dneska přivezla kočku po kastraci, vyzvedávala jsem ji ve čtyři. doteď jí chodím pořád za zadkem, protože jak může, švihne s sebou na zem… a přitom má tendence lézt, či spíš plazit se, do výšin :zed: párkrát jsem myslela, že si při pádu musela zpřelámat páteř, jak jí hlava převážila a ona přez ní letěla, ale už se to začíná pomalu zlepšovat. a to volali někdy po poledni, že hotovo a že jí schválně dávají domů až odpoledne, aby z toho číčy byly vyspané :nevim:

tak nejsi v tom sama :kytka:

histep
Závislačka 4856 příspěvků 04.06.19 19:34
@Anonymní píše:
Ano kocicku jsme uz pustily a premistily na deku na veterine prave jen rekly ze ji mame dat najist tod vse. Jen jsem se prave bala jestli neco nespackaly mame jeste kocourka a u toho jsme to nezazily

Ono u kocouru ta narkoza nemusi byt tak hluboka, jde o mensi zakrok nez u kocicek. Hlidat at nespadne a ja osobne bych tedy jeste najist nedavala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 19:40

No prave jsme ji chteli dat kapsicku ale stejne jen slizala ten sosik a masa se ani nedotkla

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 7329 příspěvků 04.06.19 19:42

Je to normální, je chuděra úplně zblblá, hlídejte ji, ať si neublíží, jedna naše kočka neustále po kastraci šla a šla a narážela hlavou do radiátoru, když jsme ji vzali na ruky, hrozně naříkala, pořád chtěla chodit,
a pozor! taky se může nekontrolovaně počurat, nenadávat jí, konejšit, utřít a vysušit kočku - zítra už bude o mnoho lepší a pozítří nebude o ničem vědět :srdce:

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 7329 příspěvků 04.06.19 19:43
@Anonymní píše:
No prave jsme ji chteli dat kapsicku ale stejne jen slizala ten sosik a masa se ani nedotkla

jak píše @histep já bych jí taky ještě nedávala najíst, ať to třeba nevdechne, já bych dala jídlo až zítra ráno, kočkám krátkodobá hladovka neškodí

Horsiee
Povídálka 23 příspěvků 04.06.19 20:15

Určitě nedávat najíst, to bylo asi nedorozumění, protože po narkóze mohou pít až když chodí zcela normálně a jíst až druhý den. U zvířat nejdříve začnou fungovat nohy, pro případ nutného útěku a teprve potom se nastartuje vše ostatní. Můžou se vodou a jídlem zalknout.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 04.06.19 20:33

Ahoj. Měla jsem na kastraci dvě kočky naráz. Po probuzení byly minimálně ještě 4 hodiny dost mimo, plazily se, padaly že strany na stranu atd. Nechala jsem je se plácat na dece a kontrolovala, aby nikam nelezly. Dokud nepřijdou k sobě určitě nekrmit, maximálně vodu, ale až fakt bude trošku při sobě.

Kathleena
Kecalka 129 příspěvků 04.06.19 20:41

Je to normální, do pár hodin to bude v pořádku. Může se stát, že se počůrá, může i zvracet, tak se nelekejte. Jíst ani pít jí zatím nedávejte, nechte ji, aby si vzala, až bude sama chtít. Jen dávejte pozor, aby nikam nelezla a nespadla.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama