Kočka lovec, čím vám vaši mazlíčci pomáhají?

24.7.13 12:00

Kočka lovec

Páni kdyby jste to videli, obrovskej pavouk si to šinul k potomkovi a já si ho všimla až na poslední chvili… tesne pred kontaktem (pavouk a dcerka) vlítla naše kočička a drapla ho odnesla a zakousla… to je lovec… se pochlubte kdy vám zvíře pomohlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58857
24.7.13 12:02

:mrgreen: šikula :mrgreen: mě max kočičák škrábnul na tvář, když lovil motýly :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
24.7.13 12:03

@mladákarotka Nám náš kočičák chytá mouchy a pavouky :mrgreen::mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.7.13 12:07

My mame dva kocoury, kočičku a kocoura… kočička je mazliva hrava taková čtyřnohá segra a kocourek je arogantní tvor:) ale když mala mela problémy s prdíkama a už asi 3 hodiny v kuse brečela tak mu ruply nervi a šel jí zahřat bříško a do toho strasne nahlas vrněl… malá se za 5 minut vyprdela a usnula ale celou dobu se na me kočičák koukal jako by mi chtel říct jsi neschpná máma :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5470
24.7.13 12:08

@mladákarotka :potlesk: :potlesk: :potlesk: :palec: :palec: kocour je borec :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
24.7.13 12:11

Naše kočky taky udržují domácnost hmyzuprostou, v období komárů to obzvlášť oceňuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.7.13 12:13
@Moreno81 píše:
@mladákarotka :potlesk: :potlesk: :potlesk: :palec: :palec: kocour je borec :palec:

za uplatek pujcuju… ale jak říkám je to arogantní tvor… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
24.7.13 12:15

@mladákarotka Škoda že děti nemají prdíky. :think: Hned bych si ho půjčila. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4222
24.7.13 12:16

@Etcetera78 taky máme doma hmyzopusto :lol:

Ale nezapomenu, když starší dcerce byl rok a půl, byly jsme v létě na zahradě, kde jsou jabloně, dcerka se batolila okolo stromů, když zbystřil pes a začal do ní štouchat, aby šla pryč, nejřív jsem si myslela, že mu hrábla, ale když jsem přišla blíž, tak na jednom stromě byl roj vos, je mi špatně ještě dneska, když si na to vzpomenu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.7.13 12:17

Tyjo ale to není špatny napad začnu pujčovat kocoura, za nažraní… on si žere jen kapsičky a když dostane dvakrát za s sebou stejný druh masa tak se v tom packou ponimra koukne na me jestli jsem normální a uražene odejde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
518
24.7.13 12:18

Tak ten nas kocicak sice chodi ven ale lovi jen mouchy, pavouky a ty velky komary. Nekdy je docela sranda ho pozorovat, kdyz sem vlitne masarka a on ji sleduje :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5470
24.7.13 12:19

Tak ja mam doma svuj vlastni arzenal, jednoho aristokratickeho nafuku a jednoho popelnicoveho cernokneznika ;) hosi se zatim zdrahaji byt kontaktni, maji radi sve jiste ;)

Příspěvek upraven 24.07.13 v 12:21

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
24.7.13 12:20

@mladákarotka Hele,ale nažrat dostane jen kocour, jo? Doufám že ty ne. :think: :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
napresdrzku
24.7.13 12:23

Malej pesan loví mouchy. teda se aspoň pokouší. ale připadá si při tom strašně důležitě :)

• Nahlásit
  • Citovat
24.7.13 12:23

@Moreno81 a jak se snašejí dohromady? jeden popelnicak a druhej nafuka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama