Kočka přes víkend sama doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 22:21
Kočka přes víkend sama doma

Ahojky, jsem z toho nervózní. Poprvé o víkendu budeme naší Belinku nechávat doma samotnou jsou ji 5 m je to britka. Jaké vy máte s tím zkušenosti a co vše zařídit aby o víkendu nestradala? Používáte i ip kamery?

Reakce:
Božislava
Závislačka 3210 příspěvků 05.09.18 22:26

Prosím Tě, 5měsíců-vždyť už je velká holka…A navíc, kočky snášejí samotu líp než psi.......Prostě musí mít vodu, krmivo, stelivo na 3 dny…

Hanyžka1
Kecalka 133 příspěvků 05.09.18 22:26

Všechno bude v pohodě, zvládnete to obě. Mám taky britku, když je výjimečně sama doma max dva dny, připravím dva úplně čisté záchody, dostatek vody a granulí. Taky vytáhnu hračky, které jí střídám, mimochodem se hodně vyřadí v látkovém tunelu pro kočky. Buď v klidu, kočky opravdu prospí tři čtvrtiny dne :mavam: .

Nimie
Nadpozemská drbna 27881 příspěvků 05.09.18 22:47
@Anonymní píše:
Ahojky, jsem z toho nervózní. Poprvé o víkendu budeme naší Belinku nechávat doma samotnou jsou ji 5 m je to britka. Jaké vy máte s tím zkušenosti a co vše zařídit aby o víkendu nestradala? Používáte i ip kamery?

V klidu :hug: je to velká holka, to zvládne. Kamery netřeba, zajisti aby nikde nezůstalo nic nebezpečného k čemu by se mohla dostat, čisté stelivo, dostatek krmení. Pokud má granule, je to úplně v pohodě. Vodu doporučuju třeba do 2 - 3 nádob různě po bytě (na jejím místě + někde třeba v koupelně apod. Kdyby to nááááááhodou vylila (stává se, i z misek, ze kterých to údajně nejde :lol:), tak ať má záložní.

z92
Kecalka 230 příspěvků 05.09.18 22:49

Necháváme kočku běžně na víkend doma, stačí jen aby měla dostatek granulí, vody a steliva a taky ji vymezíme prostory kde se může pohybovat, už jednou nám „zdemolovala“ byt, víckrát už to zažít nechci :lol:

ugluk
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 06.09.18 00:02

U nás je zásadní, aby měla dost vody (aspoň dvě misky) a dva záchody - k běžnému krytému ještě vytáhnu takovou tu otevřenou misku a po návratu holt vyluxuju kolem. Madam je totiž citlivka a pokud by se hned první den do uzavřeného vykadila, druhý den už by do toho smradu nevstoupila a hledala alternativu (otevřený ani s bobkem tolik nesmrdí, má ho radši). Pokud je to na o trochu delší dobu, poprosím sousedku, aby na ni mrkla, pořádné podrbání je kolikrát stejně důležité jako čistý záchod :) Ale jinak to dává v pohodě, většinu dne se určitě proválí u nás v posteli :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama