Kočky na vodítku

835
26.6.13 18:38

Kočky na vodítku

**Ahoj chovatele micin :mrgreen: **
Berete taky Vaše číče na postroj a vodítko? Zvládají to dobře? Nechají si to vůbec obléknout? Své kočce jsem jednou koupila postroj s vodítkem, ale někde se nám ztratil, tak jdu kupovat další možná už tento pátek nebo příští týden :mrgreen: Pak sem hodím fotečku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4466
26.6.13 18:42

Naší kočku ustrojím, ona si v tom lehne na záda a předstírá, že je mrtvá. Dá se s ní i šoupat a nehne se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3517
26.6.13 18:47
@Žirafátko píše:
Naší kočku ustrojím, ona si v tom lehne na záda a předstírá, že je mrtvá. Dá se s ní i šoupat a nehne se.

To dělal i náš gaučovej jezevčík :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77358
26.6.13 18:48
@Žirafátko píše:
Naší kočku ustrojím, ona si v tom lehne na záda a předstírá, že je mrtvá. Dá se s ní i šoupat a nehne se.

Tak náš pes si tedy nelehal, ten ztuhnul rovnou vestoje :mrgreen: nakonec vzal tedy na milost alespoň obojek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
26.6.13 18:49
@Žirafátko píše:

mám v podstatě identickou zkušenost

Nemyslím si, že by kočka stála o vodění na vodítku na procházku, od toho byli vynalezeni psi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1495
26.6.13 18:50
@Žirafátko píše:
úplně stejný u nás :)) vždycky když potřebuju kocoura zklidnit nasadím mu kšírky :)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
835
26.6.13 18:51

@Gladys Ale já nemyslím procházku. Jen takové provětrání domácí kočky. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
26.6.13 18:53

:mrgreen: tak evidentně nejsou kočky moc venčící

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1495
26.6.13 18:58

No prý když se dávaj od mala na vodítko tak si zvyknou ale ten náš hajzlík si očividně nechce zvykout zkoušela jsem odmalička a stejně… zkamení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
26.6.13 19:00

@Ani123 a je to opravdu jen ryze domácí kočka? Já jen že jakmile domácí kočka poznala, že by ji něco mohlo zajímat za domovními dveřmi, tak stála a ječela u dveří, že chce ven.
Jinak já měla kocoura natolik zvědavého, že jednou zřejmě proklouznul dveřmi ven a už jsme ho neviděli :|
Teď už bych tohle fakt nedělala a domácí kočku bych z bytu vůbec nepustila, aby neměla pak roupy chtít utýct

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1495
26.6.13 19:02

Mám ještě kočku a ta, když se otevřou dveře ihned vybíhá na chodbu a lítá po celým baráku (bydlím v paneláku) ale kocour je lenoch toho to nechává chladným

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4813
26.6.13 19:04

Kocky jsou povahou svobodomyslna zvirata a na voditku by se fakt vodit nemely, je to proti jejich prirozenemu zivotu. Snadno se vystresujou a pak z toho maji zdravotni problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
835
26.6.13 19:06

@Gladys Tak ona už pár krát na vodítku byla a jednou nám ven utekla, ale šlo ji chytit. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10959
26.6.13 19:31

V pohodě, můj 12 letý kocour na tom chodí normálně, mám siamáka :potlesk: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3168
26.6.13 19:45
@Žirafátko píše:

Mám stejnej zážitek s naší kočkou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat