Koho budete volit - pravice

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
293
11.4.21 13:51

Koho budete volit - pravicová strana v ČR?!

Na mě dneska padla nějaká politická deprese
po odchodu Klause juniora tápu a nevím koho budu na podzim volit
je to ještě docela daleko, ale věci se asi moc nezmění…
chtěla jsem volit trikoloru, budu ji volit asi i tak. Z. M. Zahradníkové fandím, sdílím její názory…bohužel se bojím, že odchod VK mladšího trikoloře utáhl procenta a mám obavu aby můj hlas trikoloře nebyl ztracen, pokud se nedostane do PS. Zase když by takto přemýšleli všichni tak se tam samozřejmě nedostane…takže za mě, zatím, trikolora

pro mě nevolitelné: v tomto pořadí:

• piráti, zelení a jiní levičáci - pro mě absolutní zlo
  • ANO
  • Spolu - po spojení s TOPkou (opět levicové) nevolitelné uspořádání
  • SPD

já prostě marně hledám tady v tom cirkusu pravicovou stranu, která by měla nějaké relevantní šance.

Příspěvek upraven 11.04.21 v 14:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
107
11.4.21 14:03

Tak to nemá, a ani s Mlausem neměla, ani trikolora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2245
11.4.21 14:17

@M.I.L.F. Ja jsem na tom naprosto stejne, taky ted nevim a dost me jeho odchod zaskocil :nevim: :zed:

Levicaky urcite volit nebudu. To radsi nikoho :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4562
11.4.21 14:26

Zrovna Trikolora je takove SPD v hezcich satickach. Za relevantni pravicovou stranu jsem je nepovazovala nikdy. Po tvem vyctu zustava ODS a Starostove.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
11.4.21 14:31
@VitaminC píše:
Zrovna Trikolora je takove SPD v hezcich satickach. Za relevantni pravicovou stranu jsem je nepovazovala nikdy. Po tvem vyctu zustava ODS a Starostove.

Starostové jsou v koalici s Piráty a ODS zas s topkou (myslim).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
11.4.21 14:33

@VitaminC
ale ODS a starostové nejsou bohužel už ani středopravicový, asi už ani středová strana. Po spojení s KDU-ČL a TOP je pro mě absolutně nevolitelná levicová strana. Škoda, třeba J. Černochova je pro mě fajn, volitelná…ta když by tak chtěla do trikolory…to by bylo fajn.

Nemyslím, že by Trikolora byla SPD v lepších šatičkách, nebo jak se říká SPD pro lidi s maturitou… :lol: ale to není podstatné nějaké dojmy

podstatné je, že tedy stále nenacházím, kromě trikolory, pravicovou stranu, která by měla ve volbách šanci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11805
11.4.21 14:36

Volím Svobodné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
11.4.21 14:38

Co jste od Klause mladšího čekaly? Koukněte na jeho rodinný život a ve straně to nemůže vést lépe, dobře že odešel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
11.4.21 14:42

@Lekninka91 takže trikoloru + svobodné + soukromníky - utvořili koalici. myslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
11.4.21 14:47

Pravicové stany v Evropě víceméně vymřely, nebo spíše vymřeli jejich voliči. Volit SPD či Trikoloru je naprostý úlet, to nejsou pravicové strany, to jsou pouze extrémistické strany zaměřené na hloupější populaci, kterou jde snadno vystrašit nějakým nepřítelem - migrace, cikáni, nezaměstnanost, ztráta národní hrdosti,… Žádné řešení nenabízejí, ani nechtějí.

Jako pravicový volič nemáš jinou možnost než ODS. To, že kandiduje s TOP09 a KDU-ČSL je sice podivné, ale je jasně řečeno, že je to projekt pouze pro volby, aby nepropadly hlasy středových voličů. Po volbách se ta koalice rozejde. Takže pokud na kandidátce SPOLU vybereš kandidáta ODS, tak je to asi nejvíc pravicová volba, co lze udělat :D

P. S. Ano, jsou tu třeba Svobodní, ale šance že se přiblíží vstupu do sněmovny je nulová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12816
11.4.21 14:48
@Lekninka91 píše:
Volím Svobodné

Svobodné jsem jednou volila taky, ale od té doby jaksi nevidím vůbec žádnou jejich práci ani snahu :nevim:

Zrovna včera jsem četla kratičké pojednání Martina Jana Stránského:
„Poté, co prezident ožrala (jeho vlastní slova) a bývalý člen KSČ požádal, aby „hyeny“ byly puštěny do sálu (měl na mysli naše novináře), zahájil trestně stíhaný kancléř Vratislav Mynář proslov k uvedení do funkce ministra zdravotnictví Petra Arenbergera – bývalého člena KSČ vedeného ve složkách StB pod krycím jménem „Kůže“, na základě návrhu obviněného premiéra Babiše, bývalého člena KSČ a agenta StB s krycím jménem „Bureš“.
Celou věc médiím spokojeně pochválil mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček, novinář (hyena) z komunistických Haló novin, který napsal 43 článků oslavujících komunismus. Vítejte v naší republice 2021. Blíží se volby. Chceme takto pokračovat?“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35697
11.4.21 14:49

Sledovali jste před chvílí slavnostní podpis trojkoalice a trapné kožené a strojené projevy předsedů? Strašné, s tím volby opravdu nevyhrají. Rétorika, otřepané fráze a mimika jak ze sjezdu KSČ. Nulové charisma. To Andrej, ať je jakýkoli, to s lidmi umí. Jisté charisma mu nelze upřít. Čímž netvrdím, že ho budu volit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4389
11.4.21 15:12

Trikolora :mrgreen: :mrgreen:
No hlavně ne topku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35697
11.4.21 15:24
@Dobrvava píše:
Pravicové stany v Evropě víceméně vymřely, nebo spíše vymřeli jejich voliči. Volit SPD či Trikoloru je naprostý úlet, to nejsou pravicové strany, to jsou pouze extrémistické strany zaměřené na hloupější populaci, kterou jde snadno vystrašit nějakým nepřítelem - migrace, cikáni, nezaměstnanost, ztráta národní hrdosti,… Žádné řešení nenabízejí, ani nechtějí.

Jako pravicový volič nemáš jinou možnost než ODS. To, že kandiduje s TOP09 a KDU-ČSL je sice podivné, ale je jasně řečeno, že je to projekt pouze pro volby, aby nepropadly hlasy středových voličů. Po volbách se ta koalice rozejde. Takže pokud na kandidátce SPOLU vybereš kandidáta ODS, tak je to asi nejvíc pravicová volba, co lze udělat :D

P. S. Ano, jsou tu třeba Svobodní, ale šance že se přiblíží vstupu do sněmovny je nulová.

Trojkoalice je pouze charita ODS vytáhnout dvě výhledově mimoparlamentní strany do sněmovny. Tím spíše, pokud chytráci již tuto účelovost nyní přiznávají s tím, že se po volbách rozejdou. Účelový slepenec.Plus u ODS ty samé profláknuté ksichty - Mareček Benda, Stanjura…a necharismatický nelídr Fiala. Nesourodost Topky a lidovců. Jejich program bude neslaný, nemastný, moc zvědavá jsem na to, jak se třeba k otázce migrace tyto dvě strany postaví, neb jsou na opačném pólu názorů. Pražští liberálové versus konzervativní Morava. Totéž euro atd. Vsadím košili, že lidovci se po volbách trhnou nejrychleji a nabídnou své síly do jakékoli strany. I ty Andrejovy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
11.4.21 15:28

Robert Šlachta ted zalozil novou stranu - Prisaha..nevim co maj v programu, zatim jsem to nestudovala. Jen tip :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat