Reklama

Kojenecká voda Aquila ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanabenešová
Stálice 59 příspěvků 2 inzeráty 28.08.18 14:07
Kojenecká voda Aquila ?

Zdravím maminky, mám jen dotaz ke kojenecké vodě od Aquily? Na obale je psáno, že není nutné převářet? Máte s tím někdo zkušenosti, jestli je opravdu zbytečné vodu převařovat? Já vím, že se ptám jak blbá, ale nechci něco zanedbat. Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ASAndrea
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 1 inzerát 28.08.18 14:11

úplně propadla v testech. koukni na adost!

Popokatepetla
Závislačka 3072 příspěvků 28.08.18 14:14

Proč anonym? Jinak kojenecké vody se převařovat nemusí (právě proto jsou kojenecké). Nicméně, podle mého názoru je lepší dítěti dávat převařenou kohoutkovou (pokud nebereš ze studně někde v horní dolní, kde nevíš, co v ní je). I ty kojenecké vody můžou blbě skladovat atd., nevěřím tomu, takže bych uplně malinkatému miminku nepřevařenou kojeneckou z petky nedávala.

veria
Generální žvanilka 23373 příspěvků 1 inzerát 28.08.18 14:16

Oni to pisou teď i na vodě z Lidlu ze není nutno prevarovat. První dva měsíce jsem i tak převarovala, teď už ne :nevim:

veria
Generální žvanilka 23373 příspěvků 1 inzerát 28.08.18 14:17
@ASAndrea píše: úplně propadla v testech. koukni na adost!

Co s ni bylo? Zrovna ji mám. :think:

Marben
Ukecaná baba ;) 1966 příspěvků 28.08.18 14:19

Syn má 8 měsíců, vodu kupuji hlavně z Lidlu kojeneckou, někdy i jiné- podle toho kde nakupuji. Máme vodu jen ze studny. Převarovat budu minimálně do roka, nedělá mi to problém.

Janli
Kelišová 5631 příspěvků 9 inzerátů 28.08.18 14:25

Do půl roku jsem převařovala, do dvou let dávala bez převaření. Bohužel tu máme ve vodě moc dusičnanů.

Tichošlápek
Extra třída :D 10028 příspěvků 28.08.18 14:27

Kupovanou kojeneckou jsem neprevarovala.

welovefashion
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 107 inzerátů 28.08.18 14:33

já jí nepřevařuju, převařovala jsem prvních 14 dní, pak už ne a dítě je v pořádku, kupuji bud aquilu, nebo kojeneckou z lidlu…

mě teda aquila chutově chutná ze všech vod nejvíc, test jsem ale neviděla :think:

Innocence
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 1 inzerát 28.08.18 14:36

Já ji mám, převařovala jsem do 3,5 měsíců. Pro lepší pocit. Testy jsem taky neviděla a popravdě nevim, zda se jim dá věřit. Podplatit jde všechno, že.

ASAndrea
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 1 inzerát 28.08.18 17:11

@veria

vysoké množství pesticidů, pokud se nepletu. Vím, že u nás Penny to stahovalo, bylo upozornění i na dveřích (Praha- Kobylisy).

Edit: tak se pletu, to byl RAJEC! :roll:

ASAndrea
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 1 inzerát 28.08.18 17:12

@Innocence

dělal to manželův kolega, nevěřím, že by zrovna jeho, který má peněz tak, že je přehazuje vidlema podpláceli :mrgreen:

ASAndrea
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 1 inzerát 28.08.18 17:15

@Popokatepetla

prý stačí, aby na to svítilo světlo :think: já je teda nikdy nekupovala…

veria
Generální žvanilka 23373 příspěvků 1 inzerát 28.08.18 19:17

@ASAndrea
Takže jsem se na to divala a dobre tam nedopadla ani jedna testovana kojenecka voda :cert: v aquile je zas bisfenol a chloroform! V dalších dvou dokonce bakterie! Lip dopadly ty normální vody.
Lidlovska kojenecka tam bohužel není.

veria
Generální žvanilka 23373 příspěvků 1 inzerát 28.08.18 19:19
@ASAndrea píše:
@Innocencedělal to manželův kolega, nevěřím, že by zrovna jeho, který má peněz tak, že je přehazuje vidlema podpláceli :mrgreen:

No tak možná proto má tolik peněz :D
Jako je divny ze tam není lidlovska kojenecka přitom Lidlovska normální tam je.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >