Sedmé dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 16:47
Sedmé dítě?

Možná to bude vypadat divně že chci sedmé dítě ale jde spíš o mého přítele.
Naúvod řeknu že jsem měla v 16 první holčičku a tehdejší přítel se na mě vykašlal, ve 20 jsem opět otěhotněla neplánovaně na jednu noc a otce ani neznám. Narodili se mi dva kluci. Byla jsem přesvědčená že dítě nechci ale pak jsem se vdala ve 26 a exmanžel děti samozřejmě chtěl. Ve 28 druhá dcera, ve 30 dvě holčičky dvojčátka. Takže šest dětí. S manželem jsme se rozvedli protože mě opakovaně podváděl. Ale nyní k věci. Teď je mi 36 a mám přítele. Moje děti mají 20, 16, 8 a 6 let. Nejstarší dcera žije s kamarádkou v podnájmu, synové žijí u mě a holky máme s manželem ve střídavé péči.
Přítel je bezdětný a děti by samozřejmě chtěl. Je dobrý otec. Rozumí si s klukama a věnuje se i holčičkám. Děti by ale chtěl i svoje. Já mám ale dětí 6 plus ještě mám velkou pravděpodobnost na vícečetné těhotenství. Moje starší sestra měla mít čtyřčata ale šla na redukci protože hrozilo že potratí(takže má kluka a holku) a moje mladší sestra má jeden pár dvojčat. Moje maminka měla čtyři děti ale jen dvě těhotenství- dvojčetné. Pravděpodobnost je tedy celkem vysoká. Já vlastně vůbec nevím. Vím že bych miminko zvládla a že mám v příteli silnou oporu a finančně jsme zaopatření ale 7 dětí? A ještě s tím rizikem že jich může být víc? Několikrát jsem se setkala s odsuzováním že jsem nezodpovědná že si dělám tolik dětí… podotknu že jsem se o děti starala dobře a nikdy jim nic nechybělo…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

pannda
Kelišová 6598 příspěvků 35 inzerátů 26.08.18 16:53

Blázen..

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 26.08.18 16:53

Já jen zírám 8o No, musíš si spíš položit otázku, zda, kdyby tě opustil zase další chlap, bys zvládla další dítě sama..

Ice79
Závislačka 2614 příspěvků 26.08.18 16:54

Myslím, že 6 nebo 7, popř. víc, už tak velký rozdíl není. Jestli to chcete, jděte do toho. Jinak teda obdivuju, mě by asi odvezli. :kytka: :D

xjuklickova
Kelišová 5121 příspěvků 1 inzerát 26.08.18 16:54

Jdi do toho :palec: :palec: :palec:

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 26.08.18 16:54

A pokud čtu, nějaké dítě ti vypadlo, zřejmě.. Píšeš „20, 16, 8 a 6“ počítám s tím, že máš dvojčata takže celkem 5dětí.. Kde máš to 6?

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 26.08.18 16:56

Ja mám deti 3 a chtela bych 4,upřímně 7 je strašný,ale pokud mas 6,to sedmé zv,ladnes,pritel chce dite pokud chce dvojky,vyhověla bych,ja bych tolik dětí nezvladla.

Uživatel je onlinelafelay
Stálice 70 příspěvků 26.08.18 16:57

No sekas to jak Bata cvicky. Navic pokud dobre pocitam, byl by to uz 4 otec. Ja bych do toho nesla.

Darvulia
Kecalka 252 příspěvků 26.08.18 16:57

Tak já asi půjdu i proti svému obvyklému přesvědčení, ale pokud jsi slušně zvládla předchozí děti, tak vlastně proč ne. Dva nejstarší už jsou skoro samostatné jednotky. Do domácnosti ti nikdo nevidí, takže pokud se děti opravdu mají dobře, tak bych do toho jednoho posledního asi šla.

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 26.08.18 16:57

a ty chlapecky ma teda exmanzel?
kolik deti ma kolik otcu?

tri otcove,takze ted pritel by byl ctvrty otec tvych deti?nebo pocitam spatne :think:

smajlik345
Kecalka 471 příspěvků 26.08.18 16:58

@Andrea.Tom 16 a 6 jsou dvakrat

joli31
Kecalka 311 příspěvků 26.08.18 16:58

Pokud chceš , jdi do toho..já bych akorát řešila finance, zda další přirustek, případně přírustky uživíte a jeslti se na to cítíš zdravotně. A po ostatních ti může být houby.

ivik21
Generální žvanilka 20182 příspěvků 26.08.18 16:59
@pannda píše:
Blázen..

:palec: Já si netroufla :oops:

Pokud je paní takhle náchylná k vícečetným těhotenstvím a rozchodům, tak by se měla chránit vice způsoby najednou…

Pokud se však evidentně na dítě KVŮLI příteli cítí, tak směle do toho, je to jen a jen její život a rozhodnutí…

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16486 příspěvků 26.08.18 17:01
@Andrea.Tom píše:
A pokud čtu, nějaké dítě ti vypadlo, zřejmě.. Píšeš „20, 16, 8 a 6“ počítám s tím, že máš dvojčata takže celkem 5dětí.. Kde máš to 6?

má dvoje dvajčata.
Zakladateko, nevím, co ti na to říct, Jsem též mnohonásobná máma, alle děti mám s jedním stabilním partnerem. U tebe se to střídá - co kdž tě časem opustí i tento muž? Navíc ano, riskuješ, že jich nebude sedm, ale osm (daší dvojčata). Jak jsi na tom zdravotrně - věk, počet sekcí? Abys to neodskákaa ještě takto…Měla bych strach :think:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1700 příspěvků 26.08.18 17:01
@Andrea.Tom píše:
A pokud čtu, nějaké dítě ti vypadlo, zřejmě.. Píšeš „20, 16, 8 a 6“ počítám s tím, že máš dvojčata takže celkem 5dětí.. Kde máš to 6?

Má dvoje dvojčata, čti pořádně ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >