Kojení 22 měsíční

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.1.22 07:48

kojeni 22mes

Ahojky holky bude nam 22 mes a mame stale problem s odnaucenim,,Kojenim" spis ma prso jako dudlik uz jsme odstavovali 2× a vzdycky to dopadlo hysterakama a s tim ze jeste pockame…a dame tomu cas. jenze se nic nemeni kdyz prijde na to ze si behem dne sednu hned mala jde za mnou a zacne mi smatrat prsa knourat 🙈dokud ji ho nedam pak je spokojena dudla si zacla se s nim i mazlit v noci ma potrebu se prsa dotykat nebo smatrat po bradavce :roll: co s tim delat prijde mi velka uz s myslim ze cim bude vetsi tim bude horsi odnaucovani

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
341
8.1.22 08:07

Asi ještě není zralá na odstav.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3327
8.1.22 08:07

Tak výdrž. Prostě ji to opakuj, že mliko už není a stuj si za tim. Když pokaždé ustoupiš, tak zjistí, že si brekem vše vymůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3327
8.1.22 08:12

Tady jde hlavně o to, jestli vam to oběma vyhovuje. Vubec se neřiď okolim, jestli už je velká nebo ne. Je to jen věc tebe a malé.
Pokud máma padá na ústa, protože se nevyspí, odnáší to zdraví atd., tak argument, že dítě není zralé na odstav, je nedostačující.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2294
8.1.22 08:15

Já chápu malou, že je na to zvyklá chce pořád dudlat, ale mě už by to vadilo. Já bych už asi odstavila, vím že to někdo bere normálně, pro mě je to normální tak do roku, ale pak mi připadá dítě moc velký, a už bych se necítila dobře. Pochopitelně ty znáš své dítě nejlíp, a jeho potřeby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.22 08:31

Ja jeste kojim 26-mesicniho, ale ten se napije a hned usne, dudlani jsem nikdy nepodporovala. Ja uz teda byla pryc treba 4 dny a s tatinkem spal bez kojeni, pak jsem se vratila a kojila dal. Takze u nas bude spat pri odstavu s tatinkem nebo nekam odjedu

• Citovat
  • Nahlásit
70
8.1.22 08:32

@mamule42 znam to take a pro me uˇje to samosrejme me vysilujici nevyspim se a rano vstavam podrazdena a vytaci me jakekoliv jeji knourani navic bradavky uz me taky boli takze asi jde opravdu o to byt dusledna :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.22 08:35

U nas je problem ze s nikym nevydrzi :roll: jak zjisti ze sem zmizela tak me hleda a rve takze je proste zavislak :) to jsem chtela v kvetnu ji zkusit dat prihlasku do skolky ale pochybuju ze to vyjde :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.22 08:37

@Martina84 nevyhovuje :D spis uz mi to zacina vadit :mrgreen: asi to budem muset zase zkusit odstavit a vydrzet prelepovala sem i pradavky ale stejne aspin ruku je musela ohrabavat :D

• Citovat
  • Nahlásit
4599
8.1.22 08:43

Ježkovy voci, uff, to si neumim predstavit :oops: jinak je jasne, ze kdyz vidi, ze si vsechno vymrci, tak bude. Jednak ma dost energie, aby vydrzela skandalit dele nez ty.

Kazdopadne, 22mesicni dite velmi dobre rozumi slovu NE. Budes na ni muset byt trochu ostřejší. Vis, jak psi maminka na ty smrady zašteka a je klid? ;) nevysvetluj, neukazuj prelepene bradavky (to jako sorry, ale to bych taky nepochopila), proste NE. A kdyz se v te emoci uz trochu unavi, tak teprve potom odveď pozornost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7168
8.1.22 08:48

Mě to přijde normální, ono se to tom druhém roce začne měnit. Kojila jsem dlouho první dceru 2,5roku, druhou přes 3roky. Odstavily se samy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.22 09:32

@Martina84 nevyhovuje :D spis uz mi to zacina vadit :mrgreen: asi to budem muset zase zkusit odstavit a vydrzet prelepovala sem i pradavky ale stejne aspin ruku je musela ohrabavat :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.22 09:33

@Alušáček ja bych byla moc rada kdyby prisla na to sama ze nechce ale myslim ze u nas dokud potece tak bude dudlat porad a zase se nechci cpat prasky na zastaveni laktace :D

• Citovat
  • Nahlásit
7168
8.1.22 11:39
@Anonymní píše:
@Alušáček ja bych byla moc rada kdyby prisla na to sama ze nechce ale myslim ze u nas dokud potece tak bude dudlat porad a zase se nechci cpat prasky na zastaveni laktace :D

U nás to v tomhle věku bylo to samé, totální závisláci.. Pamatuju týden na dovolené, dceři bylo 23mesicu a asi kvůli změně prostředí, ten týden nic nejedla, jen se kojila X krát za den.. A opravdu po tom druhém roce změna a závislost pomalinku ustupovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.22 12:00

@Alušáček keeezby🙏🏼 🙏🏼 ja sem ted schvalne od rana prelepila prso a ona to stejne odlepila😆 😆 je pravda ze je strasne zavisla kdyz jsme spolu doma tak porad se ujistuje volanim na me jestli sem neodesla🙈

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat