Kojení a rychlé recepty

20.11.19 15:24

Kojení a rychlé recepty

Milé holky,
mám novorozeňátko, :srdce: které vyžaduje hodně mazlení a být stále u mě, což si užíváme oba dva. :srdce: Proto bych vás chtěla moc poprosit o tipy, co jíte při kojení. Dochází mi už dost inspirace a potřebovala bych něco, co při kojení mohu jíst (protože je dost toho, co se nesmí), a zároveň se to dá uvařit nebo připravit co nejrychleji. :) Moc děkuji za inspiraci. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

466
20.11.19 15:34

Neexistuje nic, co se univerzalne nesmi, musis to vyzkouset. Synovi nevadi nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
816
20.11.19 15:34

Já jsem jedla postupně vše i čerstvé pečivo a bez problémů. Jinak vývary, rýže, brambory (hodíš je ve slupce do vody a máš hotovo), těstoviny a k tomu nějakej přírodní plátek masa, ryba. Zelenina na másle s vajíčkem, testovinovej salát, kuskus, špenát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8219
20.11.19 15:40

Mně vyhovovaly polévky, a z co se týče potravin nevhodných při kojení, tak synovi vadilo kynuté pečivo a jednou jsem měla ostré indické jídlo a to pak taky bojkotoval, u dcery jsem to vůbec nemusela řešit a jedla jsem úplně všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13572
20.11.19 15:45

Našemu vadí luštěniny, hlavně čočka, květák, cibule (ale jenom syrová) a hroznové víno, jinak můžem všecko, ale chce to zkoušet co můžeš a co ne. Jinak já mám ráda různé saláty, hlavně testovinove se zeleninou, sýrem, někdy s kuřecím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1278
20.11.19 15:48

Dite nemam ale kdyz potrebuju rychlovku, tak toasty, vajicka, zapecene testoviny, francouzske brambory, nebo necham 7h bublat vyvar, pak pouzivam do ruznych kremu, hodim kure do trouby na hodinu a pul z neho bud stehna s ryzi, prsa do bagety, kosti pak na vyvar, sekana taky nezabere cas :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
433
20.11.19 16:04

Nudle s makem a sladka jidla vubec. Jakekoliv pecene maso, neni s tim skoro zadna prace. Z priloh vede kuskus - zalijes vodou z rychlovarne konvice, zakryjes talirkem a nechas par minut stat a je hotovo. Ja se nastesti omezovat nemusim, muzu jist vse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6020
20.11.19 16:28

Tak mela by jsi jist zdrave, takze za me, ted na podzim, ruzna dusena masa se spoustou zeleniny v jednom hrnci. K tomu bud jen kousek peciva, nebo kdyz je cas, tak brambory ci troska ryze. Da se toho udelat spousta a klidne na dva dny, uvari se cerstve jen priloha. Zrovna se mi tu dusi jehneci s mrkvi, cibuli, cesnekem, rapikatym celerem, korenim paprikou, zahustene passatou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 20:16
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama