Kojení co hodinu a půl

Anonymní
27.12.19 18:22

Kojení co hodinu a půl

Ahoj maminky, nevim si rady. Muj syn (3mesice) se dozaduje prsu co hodinu a pul, jinak hrozne rve. Prvne zacne silene pistet a kdyz vidi ze me neobmekci zacne plakat a vztekat se. Prebaleny, pochovany, vyhrany, tak akorat v teple. Neni to ze by prso vylozene potreboval v pusince, opravdu pokazde vytrvale papa i pul hodiny. Cetla jsem ze neni dobre dite krmit driv jak ty dve h od posledniho kojeni, protoze miminko vypite mlicko tak rychle nedokaze stravit.. kolikrat mi ho pak fakt i vyblinka.. v tri mesicni kontrole mel 7kg coz mi prijde hodne i kdyz byla porodni vaha 3500g :think: mam ho takhle nechavat jist, nebo ne. Vubec nevim. Jinak mleka mam dost, nemyslim si, ze by mu nestacilo. Navic kdyz tak pribira. Chci pro nej jen to nejlepsi. Caste kojeni me nijak neomezuje, jen aby mu to neublizovalo. V noci spi bez mlicka treba i 5hodin v kuse.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24610
27.12.19 18:24

Dej mu, jak potrebuje. Mladsi dite jedlo taky co hodinu a pul. Proste radeji po mencich davkach, ale casteji. Kdyz toho nahodou snedla vic, stejne se poblila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2840
27.12.19 18:25

Nema spurt? Klidne bych ho kojila, kdyz ma hlad. Preci ho nebudes tyrat hlady ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
27.12.19 18:27

Možná spurt. Malá mi také takhle jedno období papala. Ale s plnym bříškem to bylo hned OK

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
27.12.19 18:29

Me trimesicni miminko papa taky co hodinu a pul a na prdiky ani nic jineho netrpi :D doktorka mi rekla, ze je to v pohode. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3297
27.12.19 18:51

Ježíši, netrap ho, všechny děti nejsou dle příruček… :hug: Můj nejstarší do 6 měsíců pil přes den co hodinu, v noci co dvě… Ve třech měsících 7 kg, v 6 měsících 8,5 kg… Nikdy nebyl tlustý, momentálně je to zdravý, drzý, štíhlý a 189cm vysoký, 14 - letý puberťák… : :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5709
27.12.19 18:54

To jako fakt budeš kojit podle hodinek? Prostě mu dej když má hlad, chudák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2026
27.12.19 18:54

Obě moje děti se kojily někdy po hodině někdy dyl. Nikdy jsem to neresila.. syn vážil v půl roce 8500g a dcera to měla v roce. Přítom sem je nijak neomezovala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98306
27.12.19 19:03
@MarieP píše:
Ježíši, netrap ho, všechny děti nejsou dle příruček… :hug: Můj nejstarší do 6 měsíců pil přes den co hodinu, v noci co dvě… Ve třech měsících 7 kg, v 6 měsících 8,5 kg… Nikdy nebyl tlustý, momentálně je to zdravý, drzý, štíhlý a 189cm vysoký, 14 - letý puberťák… : :mrgreen:

Jo úplně přesně, kluk chtěl do skoro sedmi měsíců přes den kojit co hodinu, v noci co dvě. Je mu 17let.Ono to nebude trvat věčně neboj zakladatelko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3531
27.12.19 19:12

Zahodit hodiny a kojit dle potřeby miminko.Ja to tak dělám a dělala a v pohodě. Maximálně se poblinka nic horšího se stát nemůže :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
27.12.19 21:28
@MarieP píše:
Ježíši, netrap ho, všechny děti nejsou dle příruček… :hug: Můj nejstarší do 6 měsíců pil přes den co hodinu, v noci co dvě… Ve třech měsících 7 kg, v 6 měsících 8,5 kg… Nikdy nebyl tlustý, momentálně je to zdravý, drzý, štíhlý a 189cm vysoký, 14 - letý puberťák… : :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: pobavilo
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
28.12.19 00:02

Ja teda kojila co hodinu a pul zhruba do 7mesice veku ditete a to i v noci! Aby mi spal 5hodin v kuse, to se stalo az nekdy kolem jeho 15-16mesicu. Rozhodne bych kojila na pozadani, max se preji a poblinka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
28.12.19 10:18

Koj, jak ti řekne dítě, ono ví nejlíp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu