Kojeni nekolik hodin

Anonymní
26.12.19 14:08

Kojeni nekolik hodin

Ahoj holky,
mám skoro 6 tydenni holcicku. Problem je, ze vecer v pul 8 ji vykoupu a pak az ve 3 rano mi usne aspon na 2-3 hodiny… Prubeh kojeni- piti 5 minut, vyplivne bradavku, říhne si, pak řev hlady, neni mozny ji uklidnit a nechce se přisát, po uklidneni následuje hlatání, treba 10 minut, pak rihnuti a rev… Pak prebaleni, protoze se pokaka.. Mezitim i na chvilku zavre oči.. A takhle je to nekdy ve dne i noci… U tchyne vydrzi spat i 3 hodiny.. V aute usne taky a tvrde.. Ale doma nespi a ma hlad.. Dudlika nechce, z nej nic neteče… A i v porodnici nespala a porad rvala… Ale na vaze pribirala i u pediatra nebyl problém s váhou…
Nekdy kojim v kuse i 4 hodiny…
A vazne si nevím rady… Nekdo rika at ji dam UM, ze ma proste hlad… Nekdo zase, ze ne, ze se to spraví… :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: Mate s tim nekdo zkusenost? :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3416
26.12.19 14:12

Dudla… Bradavku má místo dudlíku :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25947
26.12.19 14:18

Já bych řekla, že má koliku, večer je to normální. Taky nám obcas trvá než usne. Co je jinak u tchýně večer?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3101
26.12.19 14:22

Než UM to bych radši zkusila teda odsávat a dávat z lahvičky, třeba ji to z prsa jen nejde.
Nebo pak zkusit změnu polohy při kojení, jestli by to malé nevyhovovalo víc..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1226
26.12.19 14:41

Zkus radši laktační poradkyni s dobrými recenzemi než se ptát na emimi. Za chvíli ti tu budou radit UM, protože spokojená matka spokojený dítě :D na koliky zkus bezplenkovou komunikační metodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2830
26.12.19 14:52

Nemuze to byt spurt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.12.19 22:05

S dcerou to mělo podobný průběh, jen od půl 6 do půl 12 v noci, při kojení usnula, po položení do postýlky do 10 minut vzhůru, rev, chování, kojení, usnutí, po 10 minutách rev, prebaleni, bolení bříška… Podle mě kombinace prdiku a vzteku, že z prsu neteče dost rychle. Tohle trvalo čtyři týdny, já zralá na Bohnice, každý den jsem nad ní brečela, odrovnala jsem si záda, jak byla těžká. Zachranilo nas odsávání a lahvička se savičkou se třemi otvory, teklo to rychleji a i při bolení bříška se s tím lépe pracovalo než s prsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
28.12.19 21:50

Zatnout zuby a vydržet, měla jsem to same. nedelala jsem nic jineho cely den nez jsem sedela na gauci a syna u prsa.kdyz jsem ho odpojila tak rev kterej neprestaval a jinak nespal. dudlika take nechtel, zkousela jsem ruzne velikosti a tvary a nic. srovnalo se to ke konci 3 mesice, kdyz jsem zacala davat prikrmy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat