Nevyhovující UM?

29
25.12.19 21:02

Nevyhovující UM?

Dobrý večer. :kytka:
Mám dotaz - malá bude mít 3 měsíce. Od začátku je na UM. Momentálně je na Sunaru AR. 3 týdny úplně v pohodě a teď už druhý týden víceméně vodová stolice, sem tam míchané vajíčka. Ležely jsme i v nemocnici - viry negativní, campylobakter negativní, alergie prý asi taky ne, ale mlíčko měnit nemáme. Malá kolikrát při krmení vyhodí do plínky takovou nálož, že pak má hned hlad, jakoby jí to jen proletělo. Mohlo to mlíčko přestat vyhovovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2556
25.12.19 21:05

@Polnicek25 a alergii v nemocnici vyloučili jak? Nám se takhle začala projevovat alergie na ABKM :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
25.12.19 21:05

Já bych určitě UM změnila. Za zkoušku nic nedáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
25.12.19 21:29

Ja bych ho vymenila, za zkousku nic nedas :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
25.12.19 21:53

@kavenka nemám nejmenší tušení, jak došli k závěru, že to neni ABKM :think: Jen mi to oznámili se slovy, že mlíčko měnit vůbec nemám. Ale copak to jde, nechat ji věčně průjmovat? Nezdá se mi to v pořádku. :zed: A naše doktorka je tak laxní, že vůbec nic neřeší a říká mi, že všechno moc hrotím. Po Novém roce budeme přecházet, ale do té doby ještě daleko.
Jinak je úplně v pohodě, akorát prostě se*e jak ďábel. Jak vám zjistili alergii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2556
25.12.19 22:01

@Polnicek25 nám to začalo průjmem a měl i koliky. Později se přidala krev ve stolici. Měli jsme všechny testy a stěry, ultrazvuk v pořádku. Tak nám nasadili mléko pro alergiky a to nám zabralo hned 3.den. Tím se tedy potvrdila ta alergie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
25.12.19 22:08

@kavenka a kolik je vám měsíců? Jak se to vyvíjelo dál? Malá bude mít v lednu 3 měsíce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2556
25.12.19 22:21

@Polnicek25 malému to začalo asi v 8. týdnu. Teď je mu 18 měsíců a bohužel alergie zatím stále přetrvává. Ale cca 90% dětí do 3 let zmizí, tak snad to tak bude i u nás. Samozřejmě to vůbec nemusí být váš případ a maličké bude stačit jen změna mléka :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
25.12.19 22:35

@kavenka snad jo, ale už nevíme, co zkusit. Měla Hipp, Sunar, teď má Sunar AR a nevím. :nevim: Přemýšlíme nad Kendamilem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
5.1.20 11:00

Synovi nevyhovovalo skoro žádné mléko až jsme narazili na Naše mléko. Je to um z kozího mléka a je daleko více stravitelné než kravská mléka. Vyzkoušela bych 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
467
5.1.20 11:05

No zalezi jestli to prcka boli, my meli porad zacpu, tuzsi kakani i po sunaru ar, ale oproti jinym ho neboli brisko, kaka pravidelne, kakani neni zelene. Ono se rekne zmenit mliko, ale ta zmena muze nadelat hromadu paseky, ja menila vzdy po porade s lekarem (blinkani a zelene kakani, blinkani a zacpa, blinkani a stolice jefnou za nekolik dni). Po nutrilonu omneo trpel hodne, stejne jsme to vydrzeli aspon ty tri tydny, ono muze chvili trvat nez si na to brisko zvykne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.20 15:42

Dobrý den maminky,
máme 3. měsíčního chlapčka, od 2. měsíce přikrmujeme UM, dávala jsem HIPP, vše bylo v pořádku. Kvůli složení jsem se nechala zlákat na Kendamil. Dávám ho malému šestý den, po dvou dnech ale začal mít průjem, většinou žlutá, ale někdy zelená řídší stolice. Malinko se to zmírnuje, dnes kakal zatím pouze jednou. Máte někdo prosím s tímhle zkušenosti? Může to být přechodem na jiné mlíčko? Mám ještě vydržet, nebo se vrátit k HIPPU?
Moc děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat