Poradí laktační poradkyně s kloboučky?

Anonymní
25.12.19 15:32

LP rada s kloboucky

Zdravím, pomohla vám LP se zbavit kloboučku? V porodnici jsem malou kojila 2 dny v pohodě. Třetí den se mi nalily prsa a ona se neprisala, bradavky mám jak malá holka, tudíž nic moc… Ten třetí den byla skoro celý o hladu, sestra akorát přišla drtila mi prso a cpala ji ho do pusy. Pak konečně po vyměně směny mi další sestra nabídla klobouček. Nyní je malé 14 dní a kojím s kloboukem. Občas se jí snažím nabídnout bez, ale prostě se nepřisaje. Přemýšlím nad laktační, ale nechci aby mi drtila prso a malé ho násilím cpala do pusy. Má někdo zkusenost"? Kolik ta LP stojí, kolik je nutno sezenich? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1853
25.12.19 15:51

Mrkni na laktacniliga.cz a najdi si někoho ve svém okolí. Já platila 600Kc (Praha), pani přišla druhy den, do telefonu jsem ji nastinila, s čím budu chtít poradit. Byla hrozně moc příjemná, moc mi pomohla a dost psychicky podporila, za me rady LP doporučuji. Prijde k tobě domů. Určitě se ti na prsa i mrkne, na celkovou techniku kojeni a určitě poradi, abyste byli ty i mimco spokojení. Navic je povinna ti dat účetní doklad, tak mrkni, jestli na LP proplácí pojišťovna, každá kačka dobrá :) Drzim palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3145
25.12.19 16:31
@Anonymní píše:
Zdravím, pomohla vám LP se zbavit kloboučku? V porodnici jsem malou kojila 2 dny v pohodě. Třetí den se mi nalily prsa a ona se neprisala, bradavky mám jak malá holka, tudíž nic moc… Ten třetí den byla skoro celý o hladu, sestra akorát přišla drtila mi prso a cpala ji ho do pusy. Pak konečně po vyměně směny mi další sestra nabídla klobouček. Nyní je malé 14 dní a kojím s kloboukem. Občas se jí snažím nabídnout bez, ale prostě se nepřisaje. Přemýšlím nad laktační, ale nechci aby mi drtila prso a malé ho násilím cpala do pusy. Má někdo zkusenost"? Kolik ta LP stojí, kolik je nutno sezenich? :nevim:

Co zkusit nejdriv odstrikat mléko z dvorce pred kojenim, aby se mimco prisalo na mekky dvorec, tudiz povoli i bradavka a nemelo s tim problem?
Jinak nez tak, ze budes zkouset neustale nabizet prso nejdřív bez kloboucku a trpelive zkouset to stejne nepujde. Doporucuji vytrvat. Syn se zacal hezky chytat bez Kloboučku cca v měsíci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3288
25.12.19 16:31

Mam vpacene obe bradavky, klukovi to trvalo, bylo to bolestive, ale frajer si je obe vytahl a kloboucky nepouzivam. Pred kojenim nahreju, trochu odstriknu a holt je to trosku boj aby se pricucnul ale nakonec to da a jede pekne :) syn 11dni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3288
25.12.19 16:33

Ty bud hlavne v klidu a furt mimco podporuj ja treba rikam no pojd jedes dobre, sikula -asi mu to je fuk ale me to pomaha :mrgreen: :mrgreen:. Kdyz jsem nervozni tak rve a je nestastnej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 18:23

Mně poradkyně z laktační ligy neporadila, radila úplné kraviny. Naopak porodní asistentka, kterou jsem pozvala potom, mi poradila dobře a fungovalo to. Fígl byl v tom, že když se dítě přisaje a spokojeně si pije, tak vzít klobouček za okraj a prostě ho rychle vytáhnout. Dítě chce pít dál a má větší snahu se přisát samo a pokračovat.

• Citovat
  • Nahlásit
2032
25.12.19 18:28

Kloboucku jsem se zbavila sama asi ve trech tydnech syna. Mela jsem je od zacatku.Dali mi je v porodnici. Proste jsem to prso zmackla a dala tak aby podrazdilo horni patro. Za 2 kojeni jsme to zvladli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat