Víno Avanti při kojení

253
27.12.19 13:43

Vino avanti při kojení

Zdravím
Chci se zeptat jestli by hodně vadilo, když bych si dala vino avanti na silvestra? Kojim plně. Dcera 5,5 měsíců. Vadily by hodně treba 2-3 sklenicky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

27.12.19 13:48

A v avanti je nejak méně alkoholu? Dělají i nealko sekt :wink:, jinak já osobně si myslím, že jednou to neublíží… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1350
27.12.19 13:48

Ja bych si klidne dala. Do mlika se toho pry moc nedostane. Mnohem horsi je pit v tehotenstvi, to jde do obehu ditete. Dokonce mi i laktacni poradkyne rekla, ze pokud pijes a jsi schopna se o sebe postarat, tak je to ok :lol: to bych uplne neverila, nebo z toho mela blby pocit, ale 2 az 3 sklenky sana, treba par hodin pred kojenim si nemyslim, ze by vadilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11606
27.12.19 13:57

@Deňa1995 dej si, nepřeháněj to ale.
Jinak je i nealko sekt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
767
27.12.19 14:01

Ja myslim ze pro jednou to neublizi. Ja si to ale odpustim, mala nesnese kdyz piju bublinkovy napoje :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5638
27.12.19 14:02

Prosím tě, aspoň Bohemku :mrgreen: :pankac: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
27.12.19 14:03

V mleku je tolik alkoholu, co je v danou chvili v krvi.. doporucuji k tomu jist a pit vodu.. uzivani alkoholu je vzdy problem predevsim dlouhodobe a pak pri kojeni miminek do 3mesicu, ktere dokazi odbourat alkohol velmi tezko.. je to na kazdem… za me treba jsou tri sklenicky avanti problem spis mnozstvim cukru a ecek apod.. vybrala bych si alespon nejaky opravdu kvalitni sekt, nebo vino, nebo neco, pro ten zvlastni okamzik, ale predpokladam, ze to je pro tebe avanti, proti gustu, že :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4537
27.12.19 14:34
Načítámm citovaní příspěvek, Čekejte prosím…
@lucynka25 píše:
@Deňa1995 dej si, nepřeháněj to ale.
Jinak je i nealko sekt

Nealko Bohemka je docela dobrá, taky jsem si při kojení dala, ale max sklenku, obě děti měly po bublinkach (i nealko Radleru treba) prdy…a i ja jsem nafoukla jak balon, kdyz si dám víc:) Hlavně u nás si skoro pokaždé vyzadalo svůj novoroční přípitek mimino první, tak jsem toho ani víc nestihla a vytuhla pak s ním :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
27.12.19 14:49

Budeš mít veselé mimčo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3210
27.12.19 15:55

@Melodie91

V mleku je tolik alkoholu co v krvi. Takze kdyz vypijes litr vodky, mas v krvi 3 PROMILE. Tedy mliko ma tri promile alkoholu. To je mnozstvi asi jako v kompotu…

Ja bych alkohol neresila. Ale pokud vubec nepijes, tak tri sklenicky bublinek je dost.

Jinak Avanti ma jen 9 procent ale jinak je to dost pochybne piti. Radeji sklenku bohemky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
27.12.19 17:23
@Alyss1 píše:
@Melodie91

V mleku je tolik alkoholu co v krvi. Takze kdyz vypijes litr vodky, mas v krvi 3 PROMILE. Tedy mliko ma tri promile alkoholu. To je mnozstvi asi jako v kompotu…

Ja bych alkohol neresila. Ale pokud vubec nepijes, tak tri sklenicky bublinek je dost.

Jinak Avanti ma jen 9 procent ale jinak je to dost pochybne piti. Radeji sklenku bohemky.

No ano…, alkohol je problem pri kojeni nejen co do objemu v mlece..treba po litru vodky bych kojeni nemusela resit, jelikoz bych k diteti ani nedosla nebo uz byla davno na ceste na zachytku… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16544
27.12.19 19:55

Při kojeni pít muzes, je to zanedbatelné množství, jde jen o to, aby ses zvladla postarat. Vybrala bych kvalitní vino

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama