Kojení po píchnutí uší

Maddi-Jane
7.7.15 14:01

Kojení po píchnutí uší

Zdravím, dcerka bude mít za chvíli 3 měsíce a přemýšlím, že bych jí nechala píchnout uši, ale nevím, jestli jí to potom nebude bolet při kojení-leží na kojícím polštáři na boku..

chtěla bych se zeptat, jaké s tím máte zkušenosti popřípadě v jaké poloze jste kojily?

Děkuji

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

7.7.15 14:15

Mi nastrelili..a vubec nic nevi..je to daleko lepsi..netece krev, zadny hysterie..sice to je tak za 600kc ale to jsem si klidne priplatila..nase pediatricka picha a to fakt ne..kamaradky po pichnuti hnisali a bolelo to..takze mi jednoznacne nastrelit. delaj to v salonech a nekteri lekari, chce to kouknout na net kde to ve vasem meste delaj.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2735
7.7.15 14:22

Nastřelení naušnic nebo píchnutí uší není zádná operace, holčička si popláče cca 2 minuty spíš z leknutí, než že by to bolelo. kojit můžete klidně tak jak jste zvyklé. Popravdě mě toto vůbec nenapadlo řešit, když jsme dávali naušničky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22179
7.7.15 14:24

Já jsem nechala nastřelit a nebyl s kojením žádný problém. Píchnout bych nenechala.. to je trápení… po nastřelení jedno ouško hnisalo, ale ani tak nebyl s kojením problém…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9318
7.7.15 14:25

Moje dvojcatka maji pichnute tyden.
Presne ve 3m. Kojim na polstari mybrest friend apohoda.
Jedna plakala chvilinku po pichnuti, druha skoro vubec. Obe spis tim jak je sestra pevne drzela.

Mela sem strach, ze bude hnisat, kdyz zacla ta tepla, ale nic. Maj to obe krasny, cisty. Mazu jesnou denne framykoinem pro jistotu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Maddi-Jane
7.7.15 14:30

Děkuji, o nastřelení jsem také uvažovala, ale právě kamarád nechal dceři ouška nastřelit a docela jí to zkazili…no a pak si má člověk vybrat že jo…takže teď se zase spíše přikláním ke klasickému píchání…

• Citovat
  • Upravit
3HE
22179
7.7.15 14:32

Chtělo by to nechat nastřelit někde, kde mají zkušenosti s dětmi… pohledej v okolí.. dělá to skoro každý pediatr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kerrankin
7.7.15 14:44

Taky jsme nechavali nastrelit, bez problemu. Delavaji to vetsinou pediatri, nebo treba nase dr nam doporucila jednoho v okoli, co to dela.

• Citovat
  • Upravit
kerrankin
7.7.15 14:47

Ale zajimalo by me, proc je pichnuti lepsi nez nastreleni - z hlediska toho, jak pises, ze kamaradovi to pokazili?
@Maddi-Jane

• Citovat
  • Upravit
3HE
22179
7.7.15 15:00

Už ta představa, že mi někdo píchá do ucha jehlou - a pak do živého strká náušnici - mě děsí… já vím, že se to běžně dělává… ale stejně je to děsivé… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28834
7.7.15 15:05

@kerrankin mojí třetí dcerušce to taky nastřelili vedle. Prostě prudce otočila hlavou, sestra ji neudržela, muselo se to přestřelit. Ale dírka je zahojená, malým dětem se rychle hojí. Problém by mohl být z hlediska alternativní medicíny, že jí tím narušili nějaké akupunkturní body nebo dráhy, nebo co, ale na to já moc nevěřím. Živé dítě, které se leknutím neplánovaně pohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28834
7.7.15 15:09
@3HE píše:
Už ta představa, že mi někdo píchá do ucha jehlou - a pak do živého strká náušnici - mě děsí… já vím, že se to běžně dělává… ale stejně je to děsivé… :think:

Tak to není, ale musíš mít klasické náušnice pro mimina. Lékař dítěti propíchne jehlou ušní boltec a potom vezme tu náušnici zpět, je na ní háček, vrací se už i s náušnicí, vše to probíhá při jednom vpichu. Jehla se vrací zpět i z náušnicí.

Právě tato dětská náušnice se pokazila prostřední dceři, nechali jsme ji opravit a nedali tam náhradní. Mysleli jsme si, že za pár dní dírka nezaroste, že to potom jen nasadíme.Zarostla.Tak jsem to nechala u dr. píchnout.

Další dvě dcery mají náušnici s francouzským zapínáním, dávají se do ucha zepředu, takže nejde použít ten systém, co jsem popsala, jako u kojeneckých náušnic. Tam je lepší náušničky nechat nastřelit, než to dávat do právě propíchlého boltce..brrr :(

Všem třem jsem nechala náušničky nastřelit, proběhlo to bez problémů. Prostřední se pokazila a potom jsme to nechali propíchnout. Až ta třetí se pohla při nastřelování druhé náušnice. Lekla se té první ranky.

Jen jsem tím chtěla říct, že propíchnutí náušnic není žádný drasťák, pokud máš ty dětské náušnice. Dcerka měla něco málo přes rok, taky jen zakňourala. Dr. vzala boltec pevně mezi prsty, on se odkrví a potom to jede jedním tahem, tam jen jehla, zpět i náušnice zaháklá na tu jehlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22179
8.7.15 00:15

@Jana206 já vím, ale i tak mi to příjde drastické 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9318
8.7.15 08:38
@3HE píše:
@Jana206 já vím, ale i tak mi to příjde drastické 8)

Oco vic je to drastictejsi nez prostreleni? v te „pistolce“ prece taky musi byt neco ostreho jako jehla aby to udelalo dirku ne? nebo jak to funguje? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
8.7.15 09:08

Švagrovci nechávali ouška píchnout. byl s tím veliký problém, dítě dost trpělo. někdy mi přijde, že rodiče chtějí uši píchat kvuli ušetřeným pár stovkám, jinak si to neumím vysvětlit. ale třeba se pletu…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama