Rada k umělemu mléku

41
4.7.15 19:54

rada k umělemu mléku

Dobrý den maminky, chci se vás zeptat, jestli jste měly také problém u sunaru, že miminko (2,5m) začalo mít brčálově zelenou stoličku..nejdříve jsem měla babylove, ten jí ale zašpuntoval, musela jsem trubičkovat, jinak by se nevykadila..zkusila jsem sunar, ten jí sice stoličku změkčil, zato sezelenala..mudra tvrdí, že je to hladná stolica. nechápu, po UM? myslím si své, že bud teda jí nesedí nebo že by to bylo tím železem, jak jsem se dočetla jinde :think: o jídlo si říká teda většinou co dvě hodiny..ještě jsem si říkala, že zkusím hipp.co si mysllíte vy? zkusit jiné um nebo počkat, jestli se to upraví :nevim: první dcera neměla problém z ničím na UM

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9716
4.7.15 19:57

Na sunaru je to normální je v něm hodně cukru, neboj je to ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
4.7.15 20:00

Takže nemusím měnit? a to, že jí co dvě hodky? také nemám řešit? první dcera byla 5měsíců plně kojena, až pak měla UM, takže tam to bylo jiné..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
4.7.15 20:07

Hladova stolice je blbost. Urcite uz UM nemenit, dcera to mela po Sunaru taky zeleny a vyhovoval ji. Ale zkusila bych prodlouzit krmeni po 3 h. Krmila jsem v 6,9,12,15,18 a 21 a spala celou noc, v tech 6 jsem vstavala ja a dala ji lahev jeste v polospanku, spala pak jeste skoro do 8.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
4.7.15 20:16

Též jsem toho názoru, že hladová stolice je blbost..o to prodloužení se snažím..ale pokud začne plakat, musím jí dát.. :nevim: pokud spinká, tak jí nechám..nají se až pak..sem se právě zalekla té barvy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9716
4.7.15 20:16

@makha přesně neměň a jak říká @u763 prodloužit intervaly na 2,5 - 3 hodiny krmit častěji zatěžuje hodně bříško, protože UM je hůř stravitelné ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9716
4.7.15 20:17
@makha píše:
Též jsem toho názoru, že hladová stolice je blbost..o to prodloužení se snažím..ale pokud začne plakat, musím jí dát.. :nevim: pokud spinká, tak jí nechám..nají se až pak..sem se právě zalekla té barvy

Nemusí plakat jen hlady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
4.7.15 20:20

To jo..jako když nechce, nepije, plive to..ale většinou papa..nejdřív však nabídnu čajík..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1053
4.7.15 21:50

@makha
Neboj, UM maji v sobe hodne zeleza, jak si spravne napsala, proto ma zelenou stolici. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.7.15 23:02

Jsme na Sunqru a taky, ani jsem to njak neresila..prislo mi to normalni, mala byla a je v pohode :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
5.7.15 06:15

Aach holky, děkuji :kytka: jsem právě ráda, že jí po něm změkla stolička. včera se už aj sama vykadila.tak asi u něj vydržím. hrozně mě mrzí, že se mi to kojení (3 záněty)nerozjelo. chybí mi ten kontakt..ale tak co se dá dělat. nemůžu nechat malou o hladu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1053
5.7.15 09:15

@makha
Hlavne, ze je mala spokojena a ty se nestresujes :) prvni dceru jsem kvuli zdrav. problemum nemohla kojit, o to vic jsem si to u druhe uzivala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
6.7.15 14:06

Holky, dala sem laktobacilky a máme krásné míchané vajíčka :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 12:15

Ahoj mala 2,5 mesice ma taky zelenou po sunaru, ale jen jednou denne dr mi rikala ze to je normalni tak nevim. Jidla ma dost si myslim, az ublinkava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama