Sunar komplex vs. Premium

7.7.15 12:11

Sunar komplex vs premium

Ahojte maminy, prosim poradte jaky je rozdil mezi sunar komplex 1 a sunar premium 1. Mala hur kaka, a je i takova protivna, pred tydnem jsem jeste kojila, tak nevim zda nema boleni briska z toho sunaru. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7.7.15 12:30

Ahoj my máme komplex a mala je spokojená je na nem uz od narození je pravda že ji taky trápily prdiky ale vyřešila jsem to lactobacilky a fenykl čaj. Podle mě je ten premium to samy jako komplex akorat tam je něco navíc myslím že na imunitu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 12:42
@Markétka90 píše:
Ahoj my máme komplex a mala je spokojená je na nem uz od narození je pravda že ji taky trápily prdiky ale vyřešila jsem to lactobacilky a fenykl čaj. Podle mě je ten premium to samy jako komplex akorat tam je něco navíc myslím že na imunitu.

Asi jo jak koukam na slozeni, no fenyklovy caj jsem zkousela ale nic moc. Je cely dny protivna a pritom jsem uz od zacatku dokrmovala a nebyla tak protivna. Laktobacilky jsem ted nasadila tak uvidim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 12:52

@Barunkaska tak treba ma jen spatny den. :think: taky se nám obcas stalo ze špatně kakala jeden furt brecela az pak když sem ji asi půl hodiny cvicila s nozahama tak se vykakala a bylo ticho ale tyhle problémy měla na začátku do toho 2 měsíce teď ji sou 4 měsíce a uplna pohoda. Ono to chvilku trva nez si na mlicko zvyknou. Kolik je tvy malý?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
619
7.7.15 12:57

@Barunkaska A nemuze byt protivna i z pocasi? Ze se to vsechno secte…

Syn ma zitra 5tydnu, uz nekojim vubec, kakal naprosto tvrde bobky, pomohla do kazdeho mleka kapka kokosoveho biooleje. A deti na UM musi vicpit, jen UM je nehydratuje tolik…v tehle vedrech fakt verim, ze je toi tim. Krouti se hodne, kdyz ji boli brisko? Nebo je jen protivna?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 13:03
@lupto píše:
@Barunkaska A nemuze byt protivna i z pocasi? Ze se to vsechno secte…Syn ma zitra 5tydnu, uz nekojim vubec, kakal naprosto tvrde bobky, pomohla do kazdeho mleka kapka kokosoveho biooleje. A deti na UM musi vicpit, jen UM je nehydratuje tolik…v tehle vedrech fakt verim, ze je toi tim. Krouti se hodne, kdyz ji boli brisko? Nebo je jen protivna?

Určitě to muze být i vedrem a ten cajik je důležitý ja ho dávám uz od 2. Týdne to pila tak 20ku a teď v těch vedrech da i 200 ale tak uz je velká. Někdo tvrdi že caj je zbytecny ze stačí um ale to je podle mě blbost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
619
7.7.15 13:19

@Markétka90 UM je hutnejsi, takze cajik nestaci…ale to je asi jedno, v tehle vedrech sroprocentne.Jako,uvidis, chvili pozoruj zda se krouti a kdy-tesne po jidle, do hodiny po jidle…pak to brisko bude. A riha?

Jinak starsi syn mel predchudce Sunaru premium (tehdy sunar nutradefence) a boleni nikdy nemel.Fakt to bylo vyvazene a nejake specialni slozeni na boleni briaka, ale ten premium nevim zda ajak pripadne se lisi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 15:21
@Markétka90 píše:
@Barunkaska tak treba ma jen spatny den. :think: taky se nám obcas stalo ze špatně kakala jeden furt brecela az pak když sem ji asi půl hodiny cvicila s nozahama tak se vykakala a bylo ticho ale tyhle problémy měla na začátku do toho 2 měsíce teď ji sou 4 měsíce a uplna pohoda. Ono to chvilku trva nez si na mlicko zvyknou. Kolik je tvy malý?

no prave ze uz se ji to tejden drzi od toho prechodu na um. tak nevim jestli je to spatnym dnem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 15:26
@lupto píše:
@Barunkaska A nemuze byt protivna i z pocasi? Ze se to vsechno secte…Syn ma zitra 5tydnu, uz nekojim vubec, kakal naprosto tvrde bobky, pomohla do kazdeho mleka kapka kokosoveho biooleje. A deti na UM musi vicpit, jen UM je nehydratuje tolik…v tehle vedrech fakt verim, ze je toi tim. Krouti se hodne, kdyz ji boli brisko? Nebo je jen protivna?

prave ze se strasne krouti furt. Cely den i v noci. priserne zaklani hlavicku a vrti se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 15:34

Je ji 11 tydnu. treba 10 minut po jidle ji to zacne. uz to ma fakt skoro tyden. rikala jsem si ze zuby ale to je brzy tak me napadlo to brisko kdyz se tak krouti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
619
7.7.15 16:22

@Barunkaska hmm,tak to brisko bude. Zkusila jsi kapicky jako Bio Gaia? Ty pomahaji u nas ted…a kdyz by to ani s nimi nepreslo, tak bych zmenila to. mleko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 18:27
@lupto píše:
@Markétka90 UM je hutnejsi, takze cajik nestaci…ale to je asi jedno, v tehle vedrech sroprocentne.Jako,uvidis, chvili pozoruj zda se krouti a kdy-tesne po jidle, do hodiny po jidle…pak to brisko bude. A riha?Jinak starsi syn mel predchudce Sunaru premium (tehdy sunar nutradefence) a boleni nikdy nemel.Fakt to bylo vyvazene a nejake specialni slozeni na boleni briaka, ale ten premium nevim zda ajak pripadne se lisi…

no na krabici to ma napsany nejaky zkratky tak si prave rikam jestli to nezkusit. Riha ale trochu. Navic kaka jen jednou denne a s pomoci a zelenou tak nevim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 18:29

@Barunkaska to vypadá na bříško zkus treba i espumizan ale nám zabrali az ty lactobacilky. Mozna pak zmenit mléko ale jaký bude to vhodný :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 19:07
@Markétka90 píše:
@Barunkaska to vypadá na bříško zkus treba i espumizan ale nám zabrali az ty lactobacilky. Mozna pak zmenit mléko ale jaký bude to vhodný :nevim:

espumisan mame ale nezabiral meli sme i baby calm ten taky ne. Lektobacily mame bio gaju ale teprv od vcera tak zvidim. Dekuju za tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
619
7.7.15 19:15

@Barunkaska No,ty Bio Gaia by mohly zabrat ;-) A jinak fakt zkus koupit bio kokosovy olej a kapnout vzdycky do krmeni-poradila mi to laktacni ppradkyne i doktorka, nezavisle na sobe. A syn kadi mnohem lepe.

Jinak nahraty polstarek z tresnovych pecek a masirovat, uvolnovat, nosit…A vytrpet no, v 11 tydnech uz by to brzy mohlo prejit.Ale pokud by to treba do tydne nezacalo ustupovat, asi bych to UM fakt vymenila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama