Kojení, UM a čajík

23.2.16 20:48

Kojení, UM a čajík

Prosím vás chci se zeptat, mám 5 týdenního chlapečka, dávám mu mateřské mléko a UM protože mu mléko nestačí. Dnes jsem třeba kojila jen 3× a zbytek UM. dneska ani nekakal. Myslíte že bych mu měla dávat i čajíček? A jaký?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Lizzi
23.2.16 20:50

@LucissekMimissek pokud chceš kojit, tak koj častěji, jinak přijdeš o mléko. Čím míň kojíš, tím míň mléka budeš mít. Kde není odbyt, není výroba.

• Nahlásit
  • Citovat
9719
23.2.16 20:51

@LucissekMimissek čaj nedávat je maličký stačí mléko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.16 20:55

No jo ale jak mám kojit častěji když to pak neteče, snažím se i odsavat ale i tak to moc neteče :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
23.2.16 20:56

Taky jsem to řešila. pokud ještě i kojíš, čaj je úplně zbytečný, MM je i na žízen ;) Já mám malého už třeba plně na UM a čajíček se prý dávat nemusí, ale když má problém se vykakat, udělám mu trošku fenyklového a je po problému :) Máme dva měsíce… Ale ten fenyklový je od 1. týdne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20308
23.2.16 20:59

@LucissekMimissek čaj určitě. i když trochu kojíš. kup nějaký sáčkový od prvního týdne nebo měsíce. nebrala bych granulovaný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
23.2.16 21:01
@Sherry píše:
@LucissekMimissek čaj určitě. i když trochu kojíš. kup nějaký sáčkový od prvního týdne nebo měsíce. nebrala bych granulovaný.
:think:? K cemu?
  • Nahlásit
  • Citovat
brko
23.2.16 21:03
@LucissekMimissek píše:
Prosím vás chci se zeptat, mám 5 týdenního chlapečka, dávám mu mateřské mléko a UM protože mu mléko nestačí. Dnes jsem třeba kojila jen 3× a zbytek UM. dneska ani nekakal. Myslíte že bych mu měla dávat i čajíček? A jaký?

Spis zapracuj na zvyseni laktace.Jsi na te nejlepsi ceste o mleko prijit.

• Nahlásit
  • Citovat
5177
23.2.16 21:06

Ani při UM není potřeba dávat čaj. Malá byla plně na UM a není potřeba podávat čaj. Stačil až s prvním příkrmem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.16 21:15
@zusaf píše:
Taky jsem to řešila. pokud ještě i kojíš, čaj je úplně zbytečný, MM je i na žízen ;) Já mám malého už třeba plně na UM a čajíček se prý dávat nemusí, ale když má problém se vykakat, udělám mu trošku fenyklového a je po problému :) Máme dva měsíce… Ale ten fenyklový je od 1. týdne ;)

Takže ty jsi malému dávala fenyklový čaj od prvního týdne? A kolik jsi mu dávala za den?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.16 21:16

Ale tak když mu budí dávat čaj takcnoc nezkazim ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
23.2.16 21:17

Caj neni potreba. Pokud to netece a kojis jen trikrat za den tak to ani nepotece. Casteji nabizej prso, az pak pripadne um.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20308
23.2.16 21:31
@brko píše: :think:? K cemu?

k pití asi ne :P :lol:

já měla obě děti na UM a čaj jsem dávala oběma. a nikdy se mi nestalo, že by nekadili nebo měli nějakej problém. a znám dost případů kdy matky k UM nedávaj ani vodu ani čaj a pak si stěžujou že jim dítko 3 dny nekadí a když tak pak tuhý bobany. asi tak. vlastní zkušenost.
ale samozřejmě záleží na každé jak se rozhodne.
každopádně tím nic nepokazí..

Příspěvek upraven 23.02.16 v 21:34

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5413
23.2.16 21:33

@LucissekMimissek Žádný čaj bych nedávala a hlavně teda kojit 5týdenního třikrát za den? Opravdu nejlepší cesta, jak úplně odstavit. V tomto věku by ještě určitě šlo zabojovat. Pokud už je dokrm třeba, tak ne místo, ale až PO kojení a ne flaškou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
23.2.16 21:45
@Sherry píše:
k pití asi ne :P :lol:

já měla obě děti na UM a čaj jsem dávala oběma. a nikdy se mi nestalo, že by nekadili nebo měli nějakej problém. a znám dost případů kdy matky k UM nedávaj ani vodu ani čaj a pak si stěžujou že jim dítko 3 dny nekadí a když tak pak tuhý bobany. asi tak. vlastní zkušenost.
ale samozřejmě záleží na každé jak se rozhodne.
každopádně tím nic nepokazí..

Příspěvek upraven 23.02.16 v 21:34

Ale zakl stale jeste koji. Malo, ale koji. :P :P

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama