Kolébka pro batole

395
1.7.15 14:20

kolébka pro batole

Ahoj maminky,
poradíte mi prosím některá v čem mám uspávat 8 měsíční mimi aby to bylo bezpečné, mohl v tom být i celou noc a houpalo se to? Myslela jsem závěsný houpací vak nebo kolébku, ale mám strach aby mi z toho synáček nevypadlo. On špatně usíná musím ho uspávat na míči nebo u prsu, když ho přendám do postýlky tak řve…díky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

357
1.7.15 14:28

Ja myslim, ze to by uz bylo nebezpecne, za me bych zkusila naucit na usinani v postylce, chce to nervy, ale jde to :kytka: kazde ditko je jine, ale u nas rychle zabrala estvillova metoda a meli jsmd po problemu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
524
1.7.15 14:29

Osmi mesicni miminko uz bych teda neuspavala. Tot muj nazor. Jinak v osmi mesicich uz asi leze atd. Tudiz si nekokazu predstavit nic houpaciho z ceho by nemohl vypadnout. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26237
1.7.15 14:35

Myslím, že už nic podobného neseženeš. Kolébky jsou málo hluboké. Měli jsme ji dokud si nezačal stoupat a hacku bych taky nedávala pro dítě, co už samo sedí/stojí.
Kdysi jsem někde viděla přídavné houpání na klasickou postýlku, ale zkušenost s tím nemám.

A naprosto tě chápu. Taky jsem se pídila. Nakonec uspáváme v kočárku, ale nechá se v pohodě přendat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
524
1.7.15 14:36

Jinak me jeste napadl nejaky kocarek na doma. Privazes ho v tom a muzes houpat do zblbnuti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
1.7.15 14:41

@pufik20 Záleží na tom, jak moc je synek pohyblivý. Já měla dceru v kolíbce do deseti měsíců. Ale ona se jen plazila, nesnažila se stoupat ani nic jiného, takže to bylo v pohodě. Byla teda pořád pod dozorem. Jak se pak rozpohybovala, musela do postýlky, protože pak už nebylo síly, která by ji udržela v klidu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
1.7.15 14:46

@pufik20 nic bezpečného nenajdeš, protože v tomhle věku se Ti odsyslí.. náš je hraboš, jediné bezpečné spaní je fakt v posteli.. uspíme tak, že si k němu lehnem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3302
1.7.15 14:48

Napiš si do Googlu „houpací postýlka“ a vyjede ti toho přehršel, klasických dřevěných, cestovních i různých moderních variant.
Osobně bych se dívala spíš po něčem, co má závěsný systém - pevné nohy a mezi nimi zavěšenou tu houpací část. Přijde mi to bezpečnější, u klasického kolébkového provedení bych se bála, že i když to bude hluboké, dítě to převrhne, až se začne třeba stavět (což může přijít brzo).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
1.7.15 14:53

@pufik20 jen dodatek. Pro prvního jsem kupovala postýlku, která se odendáním spojky stala houpačkou. Pak je to pro dítě bezpečné. Ale kupovala jsem ji 2006 a stála 12 tis. :think: rozměrově klasická postýlka, po odendání toho blbince se postýlka houpala. Když se dal blbinec, ani se to nehlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
1.7.15 15:44

bez estvila,prosím!

Já bych nechala dítě u sebe v posteli. myslím si, že pokud ti po přendání do postýlky pláče, tak chce prostě kontakt. tak mu ho dopřej :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
395
1.7.15 16:48

V posteli jsem ho uspávala do nedávna i tam se mnou spal, ale už leze a mám strach aby nespadl i když ho obkládám dekou a polštářem tak se přemístí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39090
1.7.15 19:01
@pufik20 píše:
V posteli jsem ho uspávala do nedávna i tam se mnou spal, ale už leze a mám strach aby nespadl i když ho obkládám dekou a polštářem tak se přemístí.

Tak nemáš snad postel metr nad zemí. Takže i kdyby ti spadl, tak se mu nic nestane. Kluk, za celou dobu co spí se mnou v posteli (4 roky) spadl 2×.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15089
1.7.15 19:06
@pufik20 píše:

Spadnout z pevné rodičovské postele na koberec je rozhodně lepší verze než vypadnout z houpajícího se čehosi.

Pro takhle velké dítě bych žádnou houpací ptákovinu nevymýšlela, to skončí leda tak úrazem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
1.7.15 21:40
@pufik20 píše:
tak dejte na zem matraci… spadne do měkkýho.
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama