Nezavinování 4.5měsíčního

1451
27.6.15 09:57

Nezavinování 4.5 měsíčního

Holky - vy které jste přestali zavinovat..za jak dlouho začalo zas dítě klidně spinkat?? Nezavinuju měsíc a je to masakr.. dřív spal v klidu do 4-5 hodin do rana na prvni jídlo a teď se mezi 23-2 probírá po půl hodině a mezi 2-3h už má hlad..
Přestala jsem zavinovat z důvodu vedra, první noc spal krásně.. druhá noc horší.. třetí noc ještě horší, tak jsem zkusila zavinout ale už to nechtěl - vzpouzel se a vždycky stejně nějakým zazrakem ruku vyndal.. Takže jsme bez zavinovaní..ale spaní je teda děsný :zed: Za jak dlouho si Vaše děti zvykli??? :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3176
27.6.15 09:59

V podstatě hned. Nemůže ho trápit břicho, hlad?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4621
27.6.15 10:14

Ahoj, já přestávala postupně a opravdu jsem odzavinula až když jsem viděla, že jí to nevadí, takže hned. V horku se dá zavinout do plenky… no pozdě bycha honit, asi budete muset vydržet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
27.6.15 10:20

Ahoj já přestala také prakticky hned jak jsme dorazili domu:-) i v bříšku se miminko hýbalo tak jsem ho nechtěla jako by svazovat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24366
27.6.15 10:26

Zavinovala bych dál. Zjevně to potřebuje. Dcera musela spát svázaná ještě v 8 měsících :nevim:
Jestli je horko, dej mu jen tílkové body a zavinuj do tetraplíny třeba, nebo do prostěradla… Svaž ho pevně :mrgreen:, aby se z toho nedostal :nevim: Se bude zas dva dny vztekat a zvykne si, když mu to předtím vyhovovalo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5708
27.6.15 10:27

Já přestala zavinovat asi v 1 měsíci. Pak spacáček. Nemám pocit, že by to nějak pomáhalo. Nemá prostě žízeň? teď je teplo. Prostě bych krmila častěji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1226
27.6.15 10:46

Taky jsme zavinovali dlouho - určitě do 6-7 měsíců. Protože jak měl ruce volné, byla siréna jistá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1451
27.6.15 10:53

No on nemá problém usnout nezavinutý, ale prostě spí neklidněa často se budí. Asi se mi ho nechce nanovo začít svazovat po měsíci.. ale zkusim jestli fakt nemá žízen treba :think: to mě nenapadlo :andel: Jen jsem chtěla vědět za jak dlouho si děti zvykli.. no budu muset vydrzet :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2144
27.6.15 10:53

Pokud spal první noc krásně, nemusí to se zavinutím souviset. Může to být jen shoda náhod, kdy ho začalo trápit něco jiného v době, kdy jsi začala zavinovat :) Nemůže ho trápit bříško?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1451
27.6.15 11:21

@celipipka54 já myslím že s bříškem snad problém nemá. Nepláče. Jak to poznám? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2144
27.6.15 11:25
@darkblack píše:
@celipipka54 já myslím že s bříškem snad problém nemá. Nepláče. Jak to poznám? :mrgreen:
:lol: To bys poznala, kroutil by se a nejspíš by i plakal. A nedala jsi mu postýlku jinam? Nebo nepokládáš ho třeba do jiné části postýlky?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1451
27.6.15 11:42

Postýlku má na stejném místě i pokládám na stejnou část postýlky. Má prostě divoké ručičky :mrgreen: Nekroutí se a nepláče..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1559
27.6.15 12:03

Já teda nazavinovala, ale malá spala dlouho ve spacáku. Když má, jak říkáš divoké ručičky, tak mu zkus dát plínu nebo kapesník do ruky. Malá si ho vždycky žmoulala až z toho usnula. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
424
27.6.15 12:56

Já jsem synkovi dala penku přes hlavu a přes ručičky a on ji žmoulal a usnul.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1451
27.6.15 13:32

@Ebixa @Retezka no vidíte, to mi nenapadlo :idea: a přitom přes den když usíná tak taky rád žmoulá - dávám mu vždycky „ňahňací plínku“..že mě to nenapadlo dám mu to i na noc :mrgreen: :andel: vyzkouším! Nemáme teda problém s usínáním, ale častým probouzením..ale třeba když se porobere a bude mít co žmoulat tak zas usne,.. uvidíme :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama