Kolega v práci - flirt?

10
10.1.16 21:17

Kolega v praci flirt?

Ahoj devcata, nevim co si od toho myslet pred mesicem jsem nastoupila do prace po materske kde jsem tenkrat pracovala ale jsem na jine sichte takze nezname lide a hlavne sefove. V praci si me zacal porad volat jeden sef a je se mnou spokojen. Protoze tu praci znám pracuji v cizine jsme na hale asi 50 lidi kdyz neco jsem to ja, nejprve jsem si myslela, asi jsem jedina kdo dobre zna tu praci atd. Ale poznala jsem, ze je za tim asi neco jineho jsem vdana a on zenaty. Nejak me zblbnul jednou me chytl za ruce a dival se mi do oci rika mi bez prosim te udelat tuhle praci ja misto abych se od nej odtahla tak jsem nahodila usmev. Nenazyva me jmenem i kdyz jsem ho o to pozadala ale vzdy krasna slecno nadherna ma draha atd libi se mi to ale i ne a vsem svym znamym to i rekne docela se i stydim kdyz me takle nazyva pred kolegy. Co delat co si od toho myslet?? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
10.1.16 21:22
@Rouziss píše:
Ahoj devcata, nevim co si od toho myslet pred mesicem jsem nastoupila do prace po materske kde jsem tenkrat pracovala ale jsem na jine sichte takze nezname lide a hlavne sefove. V praci si me zacal porad volat jeden sef a je se mnou spokojen. Protoze tu praci znám pracuji v cizine jsme na hale asi 50 lidi kdyz neco jsem to ja, nejprve jsem si myslela, asi jsem jedina kdo dobre zna tu praci atd. Ale poznala jsem, ze je za tim asi neco jineho jsem vdana a on zenaty. Nejak me zblbnul jednou me chytl za ruce a dival se mi do oci rika mi bez prosim te udelat tuhle praci ja misto abych se od nej odtahla tak jsem nahodila usmev. Nenazyva me jmenem i kdyz jsem ho o to pozadala ale vzdy krasna slecno nadherna ma draha atd libi se mi to ale i ne a vsem svym znamym to i rekne docela se i stydim kdyz me takle nazyva pred kolegy. Co delat co si od toho myslet?? :nevim:

zrejme si chce jen http://www.bestpage.cz/…54535640.GIF a uzit a zkousi to na tebe otázka je co chces ty ale vseobecne tyhle rádoby flirty a nezavazny sexiky na pracovisti skonci odchodem jednoho z vas az ten drhej zsjiti ze je vlastne vldanej nebo vdana nebo jedna milenka z mnoha :D

• Citovat
  • Upravit
10
10.1.16 21:28

@JayLee nechci nic od nej jen se proste divim proc, samozrejmne ze mam od nej lepsi praci to se mi libi, ale on to asi vzal ze me se libi :) vi moc dobre ze jsem vdana a mam deti on je tez zenaty a ma deti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
10.1.16 21:29
@Rouziss píše:
Ahoj devcata, nevim co si od toho myslet pred mesicem jsem nastoupila do prace po materske kde jsem tenkrat pracovala ale jsem na jine sichte takze nezname lide a hlavne sefove. V praci si me zacal porad volat jeden sef a je se mnou spokojen. Protoze tu praci znám pracuji v cizine jsme na hale asi 50 lidi kdyz neco jsem to ja, nejprve jsem si myslela, asi jsem jedina kdo dobre zna tu praci atd. Ale poznala jsem, ze je za tim asi neco jineho jsem vdana a on zenaty. Nejak me zblbnul jednou me chytl za ruce a dival se mi do oci rika mi bez prosim te udelat tuhle praci ja misto abych se od nej odtahla tak jsem nahodila usmev. Nenazyva me jmenem i kdyz jsem ho o to pozadala ale vzdy krasna slecno nadherna ma draha atd libi se mi to ale i ne a vsem svym znamym to i rekne docela se i stydim kdyz me takle nazyva pred kolegy. Co delat co si od toho myslet?? :nevim:

To je učebnicový příklad. Ženy, které nastoupí čerstvě po mateřské do práce jsou velmi častou a snadnou kořistí nejlépe ženatých šéfů, kteří si chtějí užít hlavně sex. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
10.1.16 21:30
@Rouziss píše:
@JayLee nechci nic od nej jen se proste divim proc, samozrejmne ze mam od nej lepsi praci to se mi libi, ale on to asi vzal ze me se libi :) vi moc dobre ze jsem vdana a mam deti on je tez zenaty a ma deti

to je dobře ze to oba dva vite hlavne je dulezity si to porad připomínat :pankac: ;)

• Citovat
  • Upravit
10
10.1.16 21:33

@JayLee jen se vlastne divim ze je tak zdvorily krasna pani, nadherna pani na ni je spoleh atd proste sama chvala ja uz se na nej nemuzu ani podivat zira mi do oci jednou mi rekl podivej se mi do oci,, o prekrasne oci vsichni kolegove jsou mily a hodny az je to divne zajimavy citim se spatne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
10.1.16 21:35
@Rouziss píše:
@JayLee jen se vlastne divim ze je tak zdvorily krasna pani, nadherna pani na ni je spoleh atd proste sama chvala ja uz se na nej nemuzu ani podivat zira mi do oci jednou mi rekl podivej se mi do oci,, o prekrasne oci vsichni kolegove jsou mily a hodny az je to divne zajimavy citim se spatne

ja ti nevim me to prijde hrozne moc divny cely nejaky :think: :nevim:

• Citovat
  • Upravit
14653
10.1.16 21:37
@Rouziss píše:
@JayLee jen se vlastne divim ze je tak zdvorily krasna pani, nadherna pani na ni je spoleh atd proste sama chvala ja uz se na nej nemuzu ani podivat zira mi do oci jednou mi rekl podivej se mi do oci,, o prekrasne oci vsichni kolegove jsou mily a hodny az je to divne zajimavy citim se spatne

Prostě to na tebe zkouší, no. Může se klidně jednat i o sázku, který z nich tě jako první však víš co. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
10.1.16 21:37
@JayLee píše:
ja ti nevim me to prijde hrozne moc divny cely nejaky :think: :nevim:

o praci nechcci prijit. jsem rada ze ji mam tak co delat sakra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
10.1.16 21:39
@nostress píše:
Prostě to na tebe zkouší, no. Může se klidně jednat i o sázku, který z nich tě jako první však víš co. :mrgreen:

no dobre ale vsichni vedi ze jsem vdana a mam deti me se tohle to nikdy nestalo necitim se, ze bych byla krasna take jsem dost pribrala co jsem byla doma na materske neni mi 20 ani 30 let

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
10.1.16 21:45
@Rouziss píše:
o praci nechcci prijit. jsem rada ze ji mam tak co delat sakra

Normálně to zkouší, slizoun. Buď slušná a odtažitá. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1289
10.1.16 21:46

Uff, takze chlapek je slizoun a vycitil snadnou obet… a ty se ptas, co mas delat? Co si sama myslis ty, ze mas delat?
Chces si s nim zapichat, ohrozit celou rodinu a litovat toho, aby jsi se citila zadana, s tim, ze on se kvuli tobe ROZHODNE nerozvede, jenom chce smocit nekde jinde, nez u manzelky?
A nebo chces byt profesionalka - dej mu najevo chlad, res veci jen profesionalne, a da pokoj, neboj. Ale ty s nim tu hru hrajes, tak se mu nediv, ze to slizak nevzdava.

Mne tohle delat sef - nazyvat me „slecno nadherna“ a podobne jeste pred kolegy, tak jdu za jeho nadrizenym, urcite nejakeho ma, at si to s nim srovnaji. Jeden kolega mel tendenci mi HODNE volat kvuli praci, ale ne urgentnich vecech a v nepracovnich hodinach (tj. zavolal mi v 8 vecer klidne na hodinu, ac jsem vdana a vedel, ze jsem doma s muzem, nevim, jestli si chtel pokecat nebo proste se do me zakoukal, je to jedno), tak jsem nakonec rekla spolecnemu sefovi, at s tim neco udela a okamzite to utichlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
10.1.16 21:46
@Rouziss píše:
no dobre ale vsichni vedi ze jsem vdana a mam deti me se tohle to nikdy nestalo necitim se, ze bych byla krasna take jsem dost pribrala co jsem byla doma na materske neni mi 20 ani 30 let

Být vdaná není tělesná vada.To jak se vnímáš ty, ještě nemusí korespondovat s tím, jak tě vnímá tvoje okolí. Taky to může být tím, že jsi tam nová a oni si jenom čechrají peříčka. Pokud by to šéf nadále hrotil, asi bych s ním v klidu promluvila. Řekla bych mu, ať si to nebere osobně, ale že by jsi uvítala, když by tě oslovoval jménem a choval se k tobě více na pracovní úrovni, že jsi šťastně vdaná a nechtěla by jsi přijít „do řečí“. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
10.1.16 21:52
@nostress píše:
Být vdaná není tělesná vada.To jak se vnímáš ty, ještě nemusí korespondovat s tím, jak tě vnímá tvoje okolí. Taky to může být tím, že jsi tam nová a oni si jenom čechrají peříčka. Pokud by to šéf nadále hrotil, asi bych s ním v klidu promluvila. Řekla bych mu, ať si to nebere osobně, ale že by jsi uvítala, když by tě oslovoval jménem a choval se k tobě více na pracovní úrovni, že jsi šťastně vdaná a nechtěla by jsi přijít „do řečí“. :think:

jeho nadrizeny by mi neuveril, veril by jemu a ja tim ze jsem nova bych letela. Nechci mu nic rikat abych nedostavala tu nejhorsi praci co tam je a o praci nemohu prijit. Manzelovi to tez rict nemuzu protoze jak ho znam nedopadlo by to dobre. Urcite si budu hledat jinou praci at prestoupim prace do jine prace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
10.1.16 21:58

To nemůžeš vědět, pokud jsi mu na jeho nepatřičné chování nic neřekla. Když by se ti chtěl mstít, tak by si mu mohla pohrozit, že to oznámíš svému manželovi a jeho manželce taky. Většinou jsou tihle slizouni doma pořádně pod pantoflem.
Proč by jsi měla hned odcházet z práce ty? Ať jde on, pokud se nebude umět chovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama