Kolem plodu moc krve 6 tyden

Anonymní
3.8.21 09:27

Kolem plodu moc krve 6 tyden

Ahojky holky ;) mam problem.. Vcera jsem byla v praci ( albert) a prisel zrovna zmrazene zbozi cela paleta peciva ve velkych krabicich. Jsem tehotna v 6 tydnu a tahala jsem to sama na voziky aby to nebylo na paletě. Manazer tom vi ze jsem tehotna ale nic stim nedelal protoze nemam potvrzeni od doktora.( byla jsem obednana az na 9.8.na gyndu )Takze me povazuje za normal. jenze ja jsem tehotna a bohuzel mi dal moc prace celkem tezke. No a jak jsem to vsechno odbavila tak cca za dve hodiny jsem zacala krvacet ale bolest zadna jen tahnuti jako pri mesickach. A hned jsem sla na gyndu museli me pustit v praci. Brecela jsem ze jsem potratila jsem si myslela :,( ale nastesti ne. Jenze kolem plodu mam v deloze moc krve bojim se ze o mimi prijdu :( :( dal mi leky duphaston a jeste jeden na zastaveni krvaceni a jsem.na nemocenske ode dneska. Mam lezet a mit klidovy rezim. Tekla ze me tmavsi krev a doktor rekl pokud tece tmava tak jeto oka pokud svetla je prohrano :( sama nevim jestli to muze byt ztech krabic co jsem tahala nebo neco prasklo? Co ja vim ale doufam ze to udrzi mimi :,( :,( :,( tak moc se bojim.. Kolegyne mi rekla ze pry je v tomto pripade 90% sance ze potratim ptz plod se nemusi udrzet.. :( tak snad nemela pravdu. Doktor rekl ze jeto 50% sance ze vydrzi… Pisi vam to hlavne skrz to jaci jsou nadrizeni ludry ikdyz jsem jim oznamila ze jsem tehotna a oni nic… Pry papir tak vcera jsem jim to prinesla skrz to krvaceni a ze jsem tehotna a ze budu na nemocenske… Prosim vas o radu prosel si stim nekdo? Plod vydrzel??? Dekuji vam za precteni az sem :) snad vsechno dobre dopadne :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7616
3.8.21 09:55

Je to buď a nebo no. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4170
3.8.21 10:04

Je to bud a nebo.. já to tak měla 2× a v obou případech to bohužel odešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14845
3.8.21 10:13

No tak to nemas delat :nevim:.

Kazdopadne to asi stejne nemelo vliv, bud se to udrzi nebo ne bez ohledu na to, jake psi kusy delas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
3.8.21 10:20

Asi tam byl hematom a ten při práci praskl, v tomto stadiu je to buď a nebo. Měla jsem to 2×, jednou to bylo v pořádku a rodila jsem 42tt, po druhé to odešlo 8tt.
Každopádně, maximálně jít na záchod a ležet a ležet. U prvního jsem to opravdu dodržela a dopadlo to dobře.
Přeji pevné nervy, vám i vašemu partnerovi. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
4.8.21 14:12

Lékař mi říkal, že se nejedná o nic neobvyklého, že v těhotenství krvácí 1/4 žen a z 90% hematom nezpůsobí potrat, pokud je embryo zdravé. Odpočívej a věř, že to bude v pořádku. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2151
4.8.21 14:45

Úplne stejná diskuze už tu byla tak dva dny zpátky myslim… a odpověď je pořád stejná - je to 50:50. Pokud je plod v pořádku bude to dobrý, pokud ne, nepomohlo by ani to, kdybys do práce nešla…to jestli je dobrej základ neovlivní ani ležení na gauči a ani doktor, dá se pomoc jen podpůrným věcem okolo, ale plodu samotnýmu ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32705
4.8.21 15:30
@Nickjmeno píše: Úplne stejná diskuze už tu byla tak dva dny zpátky myslim… a odpověď je pořád stejná - je to 50:50. Pokud je plod v pořádku bude to dobrý, pokud ne, nepomohlo by ani to, kdybys do práce nešla…to jestli je dobrej základ neovlivní ani ležení na gauči a ani doktor, dá se pomoc jen podpůrným věcem okolo, ale plodu samotnýmu ne :nevim:

založila během pár minut dvě stejné diskuse, jen s jiným názvem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat