Kolíčky na ponožky

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aspera
Generální žvanilka 21089 příspěvků 1 inzerát 26.03.11 09:12
Kolíčky na ponožky

Ahoj, používáte někdo kolíčky na ponožky? Na internetu jsem našla dvoje a nevím, které by byly lepší.

U těchto nevím jestli bude dobře prosychat lem.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Aspera
Generální žvanilka 21089 příspěvků 1 inzerát 26.03.11 09:13

A u těchto, zda nebudou praskat.

Předem děkuju za radu.

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 26.03.11 09:41

Ahojky… no ja na kolicky na ponozky, jako takove ty specialni nepouzivam vubec, ani nevim, ze neco takoveho existuje :think: :lol:
Takze ti neporadim, ale vypadaji zajimave :wink:

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 26.03.11 12:18

Ahojky Asper :mavam: , tak já tyhle kolíčky nepoužívám, používám klasický a ponožky věším po jedný a proschnou vždy dobře. By se mi nechtělo kvůli ponožkám kupovat extra kolíčky. Asi jsem ti moc neporadila, viď :mrgreen:

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.11 12:22

Asper, Petul :mavam:
Já si myslím, že tyhle kolíčky spínají dvě ponožky při praní, abys pak složitě nemusela hledat ty co k sobě patří :think: Ale jinak neporadím, taky nepoužívám.

Aspera
Generální žvanilka 21089 příspěvků 1 inzerát 26.03.11 14:06

Holky, já jsem na to tady jednou narazila, že je někdo má a moc si je chválil. A manžel mě dnes při hledání ponožek do páru zase připomněl, že jsem je chtěla koupit.

Petul, je to jak říká Madi, jak je sundáš scvakneš je k sobě a tak jdou do pračky a na šňůry a do šuplete. Kolíček sundáš až při nasazení na nohy.

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 26.03.11 14:35

Takže ty kolíčky si musíš nasazovat na ponožky když je ušpiníš, pak se vyperou, ty je za ten kolíček pověsíš a pak i s tím kolíčkem uklidíš??..

Teda to je budu radši pak po sudnání ze šnury párovat, než honit spešl kolíčky :mrgreen: :mrgreen:
Myslím, že bych měla víc poztrácených kolíčků než ponožek. :mavam:

Neprihlasena Vichrice 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.11 21:34

Už jsem tu o nich jednou psala. Vyzkoušela jsem oboje a víc mi vyhovují sockodiles kolíčky. Nedávno jsem se o tom bavila se známou a shodly jsme se na tom, že kdo je nevyzkoušel, neví, oč přichází. Taky se nám do používání nechtělo a teď, když nemusíme párovat dvacatery ponožky, jsme za kolíčky vděčné :)

julinka123
Nováček 1 příspěvek 31.03.11 20:19
ponožkovač

Ahoj, já mám ponožkovač a nemůžu si ho vynachválit. Je to fakt bezvadná věc a nemusíš se bát, že Ti ponožky neproschnou. Posílám foto. Objednávala jsem ho na www.2ponozky.cz

Pimpa
Závislačka 3417 příspěvků 13.04.11 21:01

Já mám od Anopu a spokojenost. Akorát jich mám málo. Ideální počet by byl takový, aby se ponožky i s kolíčky uložily do šuplíku.

Tlusta_zenska
Nováček 4 příspěvky 16.05.11 23:56
dotaz

Julinko, ty vypadají docela dobře. Já sice nejsem moc na tyhle zlepšováky, ale já do nich teda jdu. :-D

tasa
Echt Kelišová 9056 příspěvků 17.05.11 07:41
Aspera píše:
Holky, já jsem na to tady jednou narazila, že je někdo má a moc si je chválil. A manžel mě dnes při hledání ponožek do páru zase připomněl, že jsem je chtěla koupit.Petul, je to jak říká Madi, jak je sundáš scvakneš je k sobě a tak jdou do pračky a na šňůry a do šuplete. Kolíček sundáš až při nasazení na nohy.

Jejej, to je chytry. Me pracka neustale zere jednu z paru, vzdycky ty neoblibenejsi. Kde to sezenu?

tasa
Echt Kelišová 9056 příspěvků 17.05.11 07:43

http://www.ponozkove-kolicky.cz/

docela drahy na to, ze je to kousek umely hmoty.

Nevite nekdo, kde je maji v Praze? Diky.

tasa
Echt Kelišová 9056 příspěvků 17.05.11 07:51

http://www.2ponozky.cz/…funguje.html

Jsou dva typy uchytu - ktery je lepsi????
Ten prvni - viz muj predchozi prispevek.

Pimpa
Závislačka 3417 příspěvků 17.05.11 08:17

V odkaze, který jsem dávala, jsou uvedené prodejny včetně Prahy. Navíc jsou to kolíčky české a za lepší cenu :wink: .

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >