Kolik by mohly být alimenty?

Anonymní
8.12.19 19:07

Kolik by mohly být alimenty?

Ahoj všem, potřeboval bych zjistit kolik by mohla má exmanželka vysoudit alimenty na dceru. Je jí 12 let, já mám plat asi 35 tisíc čistého a druhé dítě doma. Na dceru prispivam 4000 a občas platím půlku na lyžák, boty a další takové individuální výdaje, podle toho co bývala napise. Exmanželka chce alimenty zvýšit, myslíte si že je šance že vysoudi více než platím teď? Já jsem se zrovna znova oženil a dceru nevidam. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

31652
8.12.19 19:09

Proc nevidas dceru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11682
8.12.19 19:10

Já bych řekla, že platíš adekvátně a u soudu ti nic víc platit nedají

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5493
8.12.19 19:13

Na 6 by ji to zvednou mohli úplně v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.19 19:16

@jkra exmanželka si to nepřála

• Nahlásit
  • Citovat
11149
8.12.19 19:24

No tak doufám, že jí to nezvednou.. styk zakazuje, ale tvoje prachy jí nesmrdí.. hnus :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.19 19:25

@karkarka a to i když se podilim na nečekaných výdajích? Platím boty ortopedické, rovnátka, prispivam na kroužek lukostřelby půlkou a když má ve škole něco tak taky.

• Nahlásit
  • Citovat
888
8.12.19 19:29
@Anonymní píše:
@karkarka a to i když se podilim na nečekaných výdajích? Platím boty ortopedické, rovnátka, prispivam na kroužek lukostřelby půlkou a když má ve škole něco tak taky.

Tak proc nebojujes o to dite?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.19 19:31

@mayunka ona se odstěhovala před 10 lety s novým partnerem. Bydlí 320 km daleko, mají už své společné děcka. Oni jsou rodina.

• Nahlásit
  • Citovat
7430
8.12.19 19:32

To že přispívas nad rámec můžeš doložit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31652
8.12.19 19:32
@Anonymní píše:
@mayunka ona se odstěhovala před 10 lety s novým partnerem. Bydlí 320 km daleko, mají už své společné děcka. Oni jsou rodina.

No, tak 5,6 tisic ji asi priklepnou v pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84055
8.12.19 19:34
@Anonymní píše:
@karkarka a to i když se podilim na nečekaných výdajích? Platím boty ortopedické, rovnátka, prispivam na kroužek lukostřelby půlkou a když má ve škole něco tak taky.

Máš to jak doložit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
888
8.12.19 19:35
@Anonymní píše:

Ale ty jsi to nemusel dovolit, aby se s tvym ditetem odstehovala tak daleko… Mel jsi bojovat… A hlavne teda z jeji strany hnus no.. Odtahnout dite od taty.. Ja byla od manzela pres pul roku. Meli jsme se rozvadet. Ale nenapadlo by me teda stěhovat se nekam daleko. Sla jsem 5 km do podnajmu, aby deti vidaly tatu. A to mam rodinu 200 km. Ani me nenapadlo tahnout pryc… A asi by mi to i soudne mohl zakazat myslim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.19 19:41

@Anna766 no mám to na účtě. Že to odcházelo. Ale exmanželka říkala že co platím navíc tak ti nemá na alimenty vliv

• Nahlásit
  • Citovat
2693
8.12.19 19:43
@Anonymní píše:

Máš nějaké zprávy, kde se domlouvate a výpisy z banky o prevodech ne? Budeš to muset doložit jestli to budeš chtít upravit. Hlavně zkus navázat s dcerou kontakt. Je už větší a může se stát, že třeba nějak trpí a ty bys pro ni mohl být oporou. Třeba taky ne, ale když s ní nebudeš v kontaktu, nebudeš vědět nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama