Kolik cukroví na výslužky?

Anonymní
1.8.11 20:20

Kolik cukroví na výslužky?

Ahoj holky,
zítra chci jít objednat cukroví na výslužky a absolutně nevím kolik.Budeme jich dělat jen asi 15 plus něco domů ke kafi a máme v plánu do nich dát koláč plus drobné cukrovíčko.
Poradíte mi prosím někdo,kolik kg mám objednat? Svatba bude překvapení pro všechny a proto se nemám možnost zeptat nikoho v okolí. Proto také ten anonym :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9859
1.8.11 20:26

Ahoj na kila to nevím, ale jde hlavně o to jak máš velké krabičky. Pokud velké a objednáš jich málo, tak se tam bude na dně klepat jen pár kousků a pokud malé a objednáš hodně, tak si těch kafíček budete muset dát opravdu hodně :mrgreen: Já se řídím dle krabiček, kouknu do ní, představím si kolik kousků se tam asi vejde a zavelím celkový počet kusů. Ať si to babičky přeberou :pankac: :mrgreen: (my je neobjednáváme-pečou babičky).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
871
1.8.11 20:31

Ano opravdu záleží na velikosti krabičky, jak velký kus koláče nebo kolik koláčků budete dávat. Vdávala jsem se v září zůstalo asi 7 kilo cukroví, ale nacpala jsem ho do mrazákua na vánoce jsem měla napečeno, takže bych se toho nebála a raději trošku víc. Ale řekla bych tak 10-12 kilo že budeš potřebovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.11 20:44

Ještě musím dodat,že chci jen to cukroví na výslužky,na svatbu nic.Těch 10-12kg bylo asi myšleno i na stoly na hostinu,ne? Tu my mít nebudeme. Budu objednávat v cukrárně a tam to asi budou chtít na kila,ne na kusy,bohužel.
A mysleli jsme jen na kulatý plastový tácek dát koláč,na to cukroví(cca 20ks) a zabalit do celofánu.Krabičky nechceme.
ZAKLADATELKA

• Nahlásit
  • Citovat
871
1.8.11 21:05

Jojo to bylo myšleno i na hostinu. Tak bych být tebou asi počítala, tak půl kila na aždý balíček. Být tebou vezmu ale malinko víc, tak těch 8 kilo tedy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22707
2.8.11 07:37

Ahoj,

my to dělali takhle - po sousedech po 0,5 kg, po příbuzných po kile + na obřad, pro řidiče, kadežnice, kosmetička … atd po 0,25 kg.
Měli jsme jich 24 - po různých gramážích - a vyšlo to na 25 kg. Ale to samozřejmě záleží na tom, kolik jich máš a pro koho. My začali seznamem :)
Hodně štěstí a pevné nervy :)

Anonymní píše:
Ahoj holky,
zítra chci jít objednat cukroví na výslužky a absolutně nevím kolik.Budeme jich dělat jen asi 15 plus něco domů ke kafi a máme v plánu do nich dát koláč plus drobné cukrovíčko.
Poradíte mi prosím někdo,kolik kg mám objednat? Svatba bude překvapení pro všechny a proto se nemám možnost zeptat nikoho v okolí. Proto také ten anonym :oops:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama