Kolik je výplata na neschopence?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.17 19:53
Kolik je na neschopence ?

Hezký večer přeji :)

Měla bych takovou prosbu jsem těhotná právě teď jsem 10+1 vše probíhá v pořádku jen že jsem po dvou operacích zad a jednu mi zkazili tak že mám kvůli tomu i invalidní důchod do práce chodím normálně jen že stojím tam 12 hodin a teď mi to dělá velké problémy jak se zvětšije pánev.. rizikové to mít budu sem i více hlídaná. Ale má otázka zní kdybych šla na neschopenku kolik budu brát peněz?

Výplatu mám cca 13 500,– + invalidní důchod 4978,– tak kolik bych tak brala kdybych byla na neschopence? Moc děkuji.

Prosím anonym.

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18712 příspěvků 27.12.17 20:04

Si to spočítej https://www.vypocet.cz/nemocenska

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Stropnický von Osečany udělal dojem: Starostovi se líbí, zámek už má architekta!

Že je péče o zchátralý zámek během na sakra dlouhou trať, si Matěj Stropnický... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama