Reklama

Kolik je výplata na neschopence?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.17 19:53
Kolik je na neschopence ?

Hezký večer přeji :)

Měla bych takovou prosbu jsem těhotná právě teď jsem 10+1 vše probíhá v pořádku jen že jsem po dvou operacích zad a jednu mi zkazili tak že mám kvůli tomu i invalidní důchod do práce chodím normálně jen že stojím tam 12 hodin a teď mi to dělá velké problémy jak se zvětšije pánev.. rizikové to mít budu sem i více hlídaná. Ale má otázka zní kdybych šla na neschopenku kolik budu brát peněz?

Výplatu mám cca 13 500,– + invalidní důchod 4978,– tak kolik bych tak brala kdybych byla na neschopence? Moc děkuji.

Prosím anonym.

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19057 příspěvků 27.12.17 20:04

Si to spočítej https://www.vypocet.cz/nemocenska

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >