Asi žlučník v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sindy1996
Povídálka 31 příspěvků 26.12.17 14:32
Asi žlučník v těhotenství

Ahoj holky. Má tu někdo problémy se zlucnikem? Mám už minimálně nejaky ten pátek nějaké problemy, které se mi i zdají že někdy chodí v intervalech…jde mi to jakoby z pravého nadbrisku jakoby od žeber tam je ta bolest nejsilnější a vystřeluje mi to až do zad myslím že pod lopatku a někdy mi ta bolest střílí jakoby směrem doleva takže mě pak bolí celý nadbřišek… Hlavně teda v tom zaludecnikovem trojúhelníku a někdy až do levého nadbrisku… Už nevím co dělat ta bolest je někdy šílená… Je to taková bodavá bolest a jakoby to tam i štípací, pichalo a pálilo. A to jak jsem psala že to je jakoby to bylo v intervalech, tak je to takový že to začne pozvolna to se změní v dost velkou bolest která dokáže trvat i několik hodin a pak to nakonec zničehonic ustane… Byla jsem a tím včera v nemocnici ale zdá se mi že mě tam jen odbyli. Nejdříve jsem byla na normální pohotovosti že které mě poslali na porodnickou pohotovost když jsem řekla že jsem ve 38 tt. A tam když jsem řekla své problémy i to že si myslím že by to mohl být ten žlučník tak mi udělali jen ozvy, vyšetření a uz podotýkám jen už břicha neboli dělohy na žlučník se ani nepodívali a celé to vyšetření trvalo min trojnásobně kratší dobu než ozvy… Řekli mi že po těhotenské stránce jsem v pořádku a že mám držet dietu. Když jsem aspoň poprosila jestli by šlo mi dát aspoň něco na bolest řekli mi že k tomu právě slouží ra dieta :( přijde mi ze mě hrozně odbyli a já jsem z toho teď hrozn špatná… Tak je nic nebolí tak můžou být asi v klidu… nejhorší je že ani vlastně nevím co to je když se na mě ani pořádně nepodívali…

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 13115 příspěvků 26.12.17 14:43

Tak na bolest ti nic dát nemůžou, žlučník ti v 38tt operovat nebudou takže opravdu jen ta dieta

Emma9697
Kecalka 199 příspěvků 26.12.17 14:50

Mně vždy na žlučník zabere pepsi ;) V těhu se jí nesmí moc, ale jedna vychlazená sklenice neublíží a pomůže :mavam: Co se týče žeber a zad bolí mě od začátku těhu je to fakt strašný :nevim: takže tě chápu, ale hold už to budem muset nějak dokopat odměna bude stát za to :kytka:

vertunka
Závislačka 4707 příspěvků 26.12.17 15:39

Me v tehu dali na zlucnik Buscopan. A normalne me poslali na sono. Zajdi si ted v tydnu na normalni gyndu.

sanyaa
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 26.12.17 15:53
@Emma9697 píše:
Mně vždy na žlučník zabere pepsi ;) V těhu se jí nesmí moc, ale jedna vychlazená sklenice neublíží a pomůže :mavam: Co se týče žeber a zad bolí mě od začátku těhu je to fakt strašný :nevim: takže tě chápu, ale hold už to budem muset nějak dokopat odměna bude stát za to :kytka:

Jako myslíš kokakolu nebo fakt vyloženě pepsikolu prosím? Taky mě dnes hrozně chytl žlučník, takže zakladatelko, moc tě lituju. A v posledních dnech jsem právě pila občas kolu, tak si říkám, jestli mi to spíš neuškodilo. Ale napila bych se jí ráda, no. Mám na ni chuť a od rána jsem kvůli té bolesti nic nejedla.
Zakladatelko, moc držím palce, ať to zvládneš, ta bolest je hnusná :,(

ka2ka
Extra třída :D 13115 příspěvků 26.12.17 16:19

Nealko pivo pomáhá a espumisan

Ivuska23
Kelišová 5079 příspěvků 3 inzeráty 26.12.17 17:55

Taky mě začal bolet zkucnik v těhotenství. Buscopam můžeš a muže se i pri kojení. Jakékoliv bublinky mi to zhoršovaly, nemohla jsem ani sodovku. Mám pocit, ze jsem pak jen cítila smazene jídlo a bylo mi špatně, nejlepší byl suchý rohlík a čaj, než se to po tydnu srovnalo. Vždy mi bylo týden Ok, týden hrůza… Nakonec jsem si ho po kojení nechala vyndat, šla jsem na jednodenní chirurgii - ráno tam, a druhy den ráno domu, s tím ze mám dva kameny, vyndali jich 37!!! vůbec nechápu jak s tam vešli! Od te doby mám klid, ale byl to rok hrůzy a bolesti… :zed:

P4ja
Kelišová 6582 příspěvků 26.12.17 18:00

On to taky nemusí být žlučník, ale to, že ti brisko. tlačí na branici

Blahuše
Kecalka 356 příspěvků 26.12.17 18:42
@vertunka píše:
Me v tehu dali na zlucnik Buscopan. A normalne me poslali na sono. Zajdi si ted v tydnu na normalni gyndu.

Jeste pred otehotnenim jsem mela zlucnikovy kamen, ale uz jsem si ho nestihla dat odstranit a nelikrat me zlucnik potrapil i v tehotenstvi, jednou jsem dostala i kapacku v nemocnici, ktera mi ulevila a pak Buscopan, ktery zabral vzdy, a snazila jsem se vyhybat vsemu, o cem jsem vedela, ze mi dela zle, tj. smazena a tucna jidla, slehacka, maslo, tucne ryby. A v pohode jsme to dotahli az k porodu.

Emma9697
Kecalka 199 příspěvků 26.12.17 22:01

@sanyaa No pepsi podle toho co jsem se koukala má ještě mín kofeinu, takže já ji teda v těhu piju :D Každýmu zabírá něco jinýho, ale mě teda tohle vždy zabralo :kytka: Pěkně si ji vychlad a uvidíš :andel:

Chumchalice
Kecalka 149 příspěvků 26.12.17 22:03

Pro me je pepsi a cola prave spoustecem bolesti, takze to bych nezkousela. Pak mi to delaji dzusy a nektere neloupane ovoce, omacky, nektere mlecne vyrobky, sladke kynute a velky hlad. V celku zabira jist pravidelne po malych porcich a hlavne zasadite potraviny(hlavne co nejvic zeleniny ke vsemu). Napr. rano pred snidani vypiju na lacno sklenici teple vody s citronem (pusobi zasadotvorne) a pak uz si muzu dat chleba s maslem a syrem (kyselinotvorne) + jeste zeleninu (zasada) Dost mi to funguje. Drive to byla prisernost…Drzim pesti, at se toho zbavis, co nejdrive :)

Chumchalice
Kecalka 149 příspěvků 26.12.17 22:05

Jeste bych dodala, ze jsem s tim byla hospitalizovana nekolikrat a vzdycky me odbyli kapackou od bolesti a pry si mam nechat napsat doporuceni od praktickeho zvlast na zlucnik a slinivku. Pry nefunguji, jak doktor House :roll: (Motol).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší sériový vrah? Pilčík brutálně vraždil emigranty, na holčičku sestrojil mučicí stroj

Spousta lidí jeho jméno nezná, přitom jde dost možná o vůbec největšího... číst dále >

Daisy Lee zveřejnila detaily veřejné soulože: Budu to dělat s mužem v masce!

Karolína Urbanová alias Daisy Lee sama sebe nazývá nejkontroverznější českou... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >