Kolik mlecnych davek v 8m?

420
30.5.05 21:27

Kolik mlecnych davek v 8m?

Ahojky,
chtela jsem se zeptat, kolik mlecnych jidel by melo mit mimi v ukoncenem 8. mesici a jestli je rozdil mezi kojenymi a na UM.
Moje holcicka ma kojo rano, dopoledne, vecer po kasi (to ale pije min) a v noci. Staci to nebo ji mam davat i pres den? Jinak vypije max 100-120ml jineho piti, ji zeleninku a ovoce, chcem zacit pridavat jogurt.

Dekuju
Lucka+Klarka 8m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6429
30.5.05 22:12

Ahoj,
myslim, ze je to v pohode. My jsme na UM a mame 2× 250 ml a pak tak 100ml v kasi ci v obedu (bram.kase apod.). Mame tedy denne tak 600ml mleka, coz staci. Nevim, kolik nakojite, ale myslim, ze je to v poradku, vzdyt zacinate i s jogurty..
Eva a E. 10m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
31.5.05 12:23

Ahoj, jednou jsem dostala od pani doktorky brozurku „Ja a muj jidelnicek od ukonceneho 4. mesice“ od Hami. Moc se mi libila, byly tam ruzne informace o psychomotorickem vyvoji detatka, denni jidelnicek, o tom jake mleko ma pit v tomto obdobi, kdy a jak zacit s prechodem na pevnou stravu a hlavne kucharka o tom jak pripravovat pokrmy kdyz nechcete kupovat to drahe z obchodu.. Nejvic co mne zaujalo ze mohu ziskat zdarma vzorek polevky kterou si vyberu, vzorek cajicku a taky dalsi brozurku od ukonceneho 6. mesice, kde je take mimo jine i o pitnem rezimu ditete, doporucene a nevhodne potraviny, o samostatnosti pri jidle apod. Staci jenom se kouknout na stranky www.mojedite.cz a kliknout dole na HAMI, pak uz jenom si vybrat a vypsat osobni udaje… Vrele doporucuji!!!!!
Tak napr.:
6-8 mesic: rano- kojeni nebo mleko, dopoledne- ovocny prikrm, poledne- zeleninovy prikrm, odpoledne- kojeni nebo mleko, vecer1- kase, vecer2- kojeni nebo mleko.
9-12 mesic: rano- kojeni nebo mleko, dopoledne- ovocny prikrm+ovoc. napoj (caj), poledne- zeleninovy prikrm+ovoc. napoj (caj), odpoledne- ovocny prikrm, vecer1- kase, vecer2- kojeni nebo mleko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama